Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Propozycje


Maciek5g

Rekomendowane odpowiedzi

#1 Najwyższy czas nominować opiekunów:

 

UBT

REDAKTOR

 

2# Poza tym może to nie należy do moich obowiązków ale trzeba zrobić zebranie z Adminami serwerów w miarę możliwości żeby dogadać się z wszystkimi w ogólnych sprawach dotyczących banów, długości banów i powodów...

 

3# Aktywność osób na niektórych stanowiskach która jest równa nieraz 0

 

4# Pasowały by zrobić więcej konkursów może nawet za smieszne nagrody typu VIP na dwa tygodnie... Turnieje TYPU 2on2 awp 1on1 AIMMAP żeby się coś działo co weekend... Jeżeli wyrazicie zgodę to znajde kogoś kto moze mi pomoc w tym

maciek.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za, mimo iż jest nas w ubt teraz 4 to 2 minimum powinno być opiekunami, co do redaktorów shadow badz drenn mi podchodzi ;-) turniej na cs 1.6 chętnie mogę napisać oraz zorganizować tylko niech rumcajs mi zapoda nagrody ja sobie ogarnę kogoś i zorganizuje turniej na następny weekend 1on1 2on2 badz po prostu 5on5. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za, mimo iż jest nas w ubt teraz 4 to 2 minimum powinno być opiekunami, co do redaktorów shadow badz drenn mi podchodzi ;-) turniej na cs 1.6 chętnie mogę napisać oraz zorganizować tylko niech rumcajs mi zapoda nagrody ja sobie ogarnę kogoś i zorganizuje turniej na następny weekend 1on1 2on2 badz po prostu 5on5. Pozdrawiam

CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM!

Jeden opiekun UBT proponuje Jokera bo jest najdłużej

Jeden Redaktorów

 

A co do turnieju to czytaj ze zrozumieniem...

maciek.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, opiekun ubt - najlepiej by byla to osoba ktora ma czas i czuje sie dobra w robieniu testow i zajmowaniem sprawami organizacyjnymi, zebranie odbedzie sie prawdopodobnie po 2.02 gdyz teraz czekaja mnie egzaminy i nie mam na to czasu. Co do opiekuna redaktorow to wszystko zostanie ustalone na zebraniu administracji zorganizowanym przez Rumcajsa. Konkursy - tez dobra mysl, lecz jesli znajdziesz sumienna osobe ktora bedzie sie tym zajmowac.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#1 | Tutaj nie ma się do czego przyczepić, opiekunowie są potrzebni.. jednak muszą oni mieć też swój plan działania.

 

#2 | Co do adminów to można to rozwiązać nawet poprzez prosty temat lub MassPW do Adminów z informacją.

       Jednak to już zależy od chęci "czerwonych", może być też w formie zebrania jak proponujesz.

 

#3 | Aktywność ocenia wyższa Administracja (J@-Właściciel) i wszelkie "roszady" w rangach powinny być obgadane na zebraniu Administracji.

 

#4 | Turnieje co weekend? Też bez przesady.. jeśli turnieje to maks. 2 w miesiącu. 

       Co weekend można robić mecze "Admini vs Gracze" + poboczne konkursy na serwerach: Top3, Określona ilość fragów, etc.

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczną się tym przejmować jeśli będą szły równo z tym konsekwencje.

Przy prośbach słownych nie zmienisz ich nastawienia.

Proponowałem już ustanowienie ogólnego taryfikatora banów na wszystkie serwery.

Kto się nie trzyma taryfikatora dostaje z miejsca ostrzeżenie tak jak z zwykłą skargę.

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Jak wszyscy jestem za i nie ma co się tutaj przyczepić.

2 Co do tego to wiadomo mi tyle, że takie zebrania miały być co miesiąc.

3 Co do tego pkt to powinieneś to poruszyć na zebraniu (bądź ktokolwiek) jeśli ktoś ma jakiekolwiek zastrzeżenie :)

4 Tak jak @Native też uważam iż 1 góra 2 konkursy na miesiąc wystarczą spokojnie.

5[to ode mnie], ogarnąć legendę u dołu forum, ponieważ pozmieniały się osoby w moderacji.

 

6[Również ode mnie] zrobić ogłoszenie o poszukiwaniu ostatniego członka ubt i zamknąć rekrutacje, ponieważ sądzę, że jest nas wystarczająca liczba osób.

Piszę tutaj bo nie wiem czy ktoś to ostatnio wgl zauważył, a więc do rzeczy proponuje jak w strefie banów, przy nadaniu szablonu Cheater/Odbanowany aby prefix przez nazwą tematu był w [Cheater]NAZWA albo Cheater NAZWA ,ponieważ potem się nazwy zlewają i źle się na to patrzy. Tyle z mojej strony.


Pozdrawiam @JokeR?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Zebranie z adminami jak i administracją wyższą odbędzie się po 02.02, chyba że Rumcajs planuje wcześniej, zostaną tam poruszone awanse i degradacje dotyczace poszczegolnych stanowisk. Co do konkursow, jest dzial z propozycjami,

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Kategoria administracyjnaArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie