Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wywiad z Native


drenn

Rekomendowane odpowiedzi

Dżem dobry moi mili. Zapewne tęskno wam było do naszych wywiadów. Niestety  splot przypadków sprawił że żadne z nas nie było w stanie przez dłuższy czas postarać się o jego napisanie. Aż do teraz!

W imieniu całej redakcji przepraszam wszystkich razem, i każdego z osobna za zwłokę. Nie przedłużając już jednak, dziś dowiecie się co nieco o naszym zadziornym Moderatorze @Native.
 

 

Miłego czytania! 

 

 

 

 

[Drenn]
Na początku chciałbym cię prosić abyś się przedstawił, jak masz na imię, ile masz lat oraz skąd pochodzisz?

[Native]
Witam Wszystkich, jak już większość pewnie wie mam na imię Mateusz, pochodzę z Warszawy gdzie nadal mieszkam i egzystuje. Jeśli chodzi o mój wiek to nadal jestem "nastolatkiem" jeszcze przez ostatnie dni .

[Drenn]
Czyli mam rozumieć, że niedługo będzie impreza?

 [Native]
Dobrze rozumiesz, za niespełna 3 tygodnie biorę urlop. 

[Drenn]
Więc jeśli pojawię się jakimś trafem w Warszawie to mogę wpaść? Podobnie jak inni csowicze?

 
[Native]
Wolałbym o takich magicznych niespodziankach dowiedzieć się wcześniej na priv, ale mimo wszystko myślę, że spokojnie można Jednakże może nie tyle wpadać, a odwiedzić.. wpadki bywają różne. 

[Drenn]
Nie no, to taki mały żarcik tylko. A dowiem się może jakie masz zainteresowania? Jakieś hobby?

 
[Native]
Hobby jako takiego nie mam, nie przykładam do czegoś większej wagi, nie kolekcjonuję niczego. Jednak jeśli chodzi o zainteresowania czy pasje to jednoznacznie mogę stwierdzić, że jest to kulinaria, w którą się zagłębiam.

[Drenn]
To czekam na przepisy w dziale. 

 

 [Native]
Przepisów kilka wrzuciłem, a chwilowo jednak brak na to czasu co można zauważyć nawet po mojej pracy na randze Grafika, gdzie robię prace z opóźnieniem.

[Drenn]
O kilku wiem, ale czekam na więcej. Szczerze to nie chce mi się samemu myśleć
A powiesz mi coś o Wawie? Masz tam jakieś sprawdzone, ciekawe miejsca?

 
 [Native]

Odnośnie tego tematu to za długo by się rozpisywać, wszystko zależy od tego na co ma być to miejsce. Poznanie nowych osób, spotkanie ze znajomymi i na wyjście z kimś we dwoje.

[Drenn]
To ja poproszę optymalnie, coś na wyjście ze znajomymi. Co byś mi polecił?

 
[Native]
Na pewno zarzucę standardowo plażę nad Wisłą, gdzie rozkręcają się najlepsze odpały xD Jak coś bardziej spokojnie czy z klasą to polecić mogę: Mielżyński Winebar oraz Znajomi Znajomych - wnętrze i cała atmosfera jest niesamowita. 

[Drenn]
Zapiszę sobie na przyszłość. A jestem ciekaw jednego, czy u was też jest taki problem z tym całym dymem i smogiem?

 [Native]
Niestety tak, pisałem już o tym na forum, w temacie Twojego autorstwa. 

[Drenn]
Ah fakt, zapomniałem już o tym. Tak czytam opis w gadu i się zastanawiam. W jaki sposób jesteś niemożliwy?

 [Native]
W jaki sposób? Hmm.. zależy o jaką płaszczyznę tego Ci chodzi, bo z jednej strony wywodzi się opis z tego, że jestem specyficznie nastawiony do społeczności przez co jestem niezależny, mówię co mi najdzie na język, etc. Większość boi się powiedzieć co myśli i podporządkowuje się reszcie, większości. A żeby dowiedzieć się drugiej definicji opisu trzeba zaliczyć ze mną kilka klubów. 

[Drenn]
To mi wystarczy ta pierwsza odpowiedź. Wiem że w cs grasz od podstawówki. Ale interesuje mnie co innego, jak trafiłeś na naszą sieć?

 
[Native]

Na CSowicze trafiłem w sumie z przypadku, nie szukałem żadnej sieci w internecie czy coś w tym stylu. Wszystko zaczęło się od TS gdzie ściągnęła mnie (posłużę się nickami) Beziuuk, gdzie obecnie ma nazwę `Mrufkojad. W międzyczasie pokłóciłem się z właścicielem mojej starej sieci, gdzie i tak mieliśmy małe utarczki  Siedząc właśnie na TS zauważyłem Rumcajsa, o którym słyszałem właśnie na poprzedniej sieci, postanowiłem więc założyć konto na forum i tak oto jestem z Wami dalej.

[Drenn]
Na pewno bardziej oryginalna historia niż moja.
A grywasz jeszcze na serverach czy tylko ts i forum cię interesuje?

 
[Native]
Jeśli chodzi o serwery na sieci to wejdę z czasu pobawić się na JB, chociaż na tym modzie można się pośmiać z niektórych sytuacji, bo nie ma tam monotonnego zabijania jak na reszcie. A ogólnie patrząc na serwery to nie grywam na publicznych  Ostatnio jedynie mixy 5v5.

[Drenn]
To teraz z innej beczki: Jakiej lubisz słuchać muzyki? Może jakiś ulubiony wykonawca lub zespół?

 
[Native]

Ulubione gatunki muzyczne.. wpiszę tutaj trzy, które słucham codziennie: RAP, Trap oraz Hardbass. Jak mam wskazać ulubionego wykonawcę to będzie to Eripe, wieczny props dla niego.

[Drenn]
Przyznam że nawet nie wiem co to jest, tylko rap kojarzę xD

 
[Native]

Są to typowe "łubudubu" do denerwowania sąsiadów xD

[Drenn]
Ok rozumiem.
A wracając do sieci, jest może coś co byś zmienił?

 
[Native]
Oczywiście, nie byłbym sobą jakbym nie miał nic co można zmienić, taka już moja natura. Jest kilka niedociągnięć na forum czy w organizacji, jednak nie jest to aż tak widoczne.

[Drenn]
Co konkretnie masz na myśli?

 
[Native]
Wybacz, ale pozostawię to jedynie dla Administracji, bo jak wypiszę błędy to zacznie razić to większość naszej społeczności Mogę jedynie napisać, że zautomatyzowałbym sekcje skarg i odwołań, dodając automatyczny wzór bez którego wypełnienia nie będzie możliwe napisanie tematu. 

[Drenn]
O i to jest pomysł! A powiesz mi co sądzisz na dzień dzisiejszy o redakcji?

 
[Native]
Redakcja prosperuje dobrze, można się dowiedzieć czasem czegoś ze świata, czy przeczytać jakąś recenzje. Najbardziej podoba mi się prowadzona seria "P&O" - w końcu musimy poznawać naszą społeczność sieci. Jednak aby nie było za słodko, nie jest ona też idealna. Brakuje mi właśnie wspomnianego kontaktu z użytkownikami. Można wprowadzić serie, która polegałaby na poznaniu zdania kilku losowo wybranych osób na temat któregoś konkretnego członka Administracji, powiedzmy 5-6 pytań.

[Drenn]
Interesujące.... Zastanowię się nad tym. Szczerze dziękuję za opinię. Nie wiem jak inni ale ja lubię jak ktoś mówi szczerze a nie sztucznie słodzi.

Zmierzając ku końcowi.. Tradycyjnie, jak to u mnie, dam ci szansę na rozśmieszenie czytelników. Zaprezentuj dobry kawał.

 
[Native]
... liczyłem po cichu, że do tego nie dojdzie
Wchodzi facet do apteki i cichutkim głosem mówi:
- Nerwosol poproszę...
- Co proszę?
- NERWOSOL KURWA!
Nie mam nic innego na poczekaniu xD


[Drenn]
Jeśli czytałeś moje inne wywiady, to doskonale wiedziałeś co cię czeka.
Ale ten chociaż krótki, to też dobry xD

 [Native]
Wywiad mam każdy z redakcji za sobą, jednak myślałem, że po znajomości mi odpuścisz. 

Drenn
Może i ciśniemy razem po ludziach, ale tego nikomu nie odpuszczę xD
Dobrze, wielkie dzięki za wywiad. Niedługo będzie można poczytać na forum.
Do kolejnego wpisu w SB.

 Native
Ja również dziękuję za chęć jego przeprowadzenia, do następnego 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie