Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Hejooo...! :D


Rekomendowane odpowiedzi

Witam witam i o zdrowie się pytam! Miło Was wszystkich poznać, jestem Kotek, a tak naprawdę Arek w grze występuje pod nazwa Anonimowy Haker. Ktoś może już mnie zna, ale to już później przejdźmy dalej…. Mam 18 lat mieszkam w okolicy Konina (Wielkopolska) na co dzień jestem uczniem, a za razem członkiem drużyny siatkarskiej „Dwa sety i do domu” oraz charytatywnej grypy, która pomaga i skrada uśmiechy, chętnych zapraszam na FB „Gruba Niosąca Pomoc”. Zainteresowania głównie sport hmmm… siatkówka <3, Cs jakieś 5-6 lat nawet już nie liczę, teraz miałem długą przerwę aż od sierpnia do teraz. Kiedyś potrafiłem spędzić cały dzień przy kompie, a teraz? Gram godzinę i nawet mi się nudzi. Jeżeli chodzi o forum to na początku skakałem z kwiatka na kwiatek, aż trafiłem na jedno i byłem na nim przez rok i kilka miesięcy noooo… nawet miałem MultiAdmina, ale zrezygnowałem (Powód? Niechęć do gry) Po przerwie wracam do gry!

 

Dobra nie będę już Was tutaj zanudzał Ahoj widzimy się na serwerach.

Ps.Fajne forum myślę, ze zostanę tutaj na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Miło poznać. Mam nadzieję, że zostaniesz z nami bardzo długo. Ogólnie cieszę się, że ktoś w końcu jest z moich rejonów, bo z reguły tu gra małopolska lub Warszawa. :P

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie