Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane <span class="ipsBadge" style="background: #c75050;">ODRZUCONA</span>[Propozycja] Turniej.


`MasoN.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy to odpowiedni dział, jeżeli nie to proszę o przeniesienie.

 

Sprawa wygląda tak, obecnie ma odbyć się Turniej CS:GO 5VS5, który nie ukrywajmy nie cieszy się "aktywnością"- chodzi mi tutaj o ilość zgłoszonych teamów. Osobiście sam chciałbym wziąć udział w takim turnieju, jednak z powodu braku "teamatów" nie mogę, a przecież wymagane jest posiadanie drużyny- składa się na nią pięć osób. Dlatego wychodzę tutaj z alternatywą, lepszym rozwiązaniem byłoby stworzenie turnieju 1vs1, bądź 2vs2, jak to sobie wyobrażam? Stworzenie drabinki nie byłoby żadnych problemów- możemy brać przykład z turniejów gfinity. Nie wiemy jednak ile osób chętnych byłoby do udziału w takim przedsięwzięciu, myślę jednak, że dużo więcej niż obecnym turnieju. Mapy rozgrywalibyśmy w systemie BO1 (VETO), od ćwierćfinałów BO3 (Pierwsza mapa drużyny A, druga drużyny B, 3 VETO, ew. random). Cały turniej mógłby zostać transmitowany na żywo platforma nie gra roli- wiem na sieci obecnie nie ma żadnego streamera, ale jestem przekonany, że posiadamy wiele utalentowanych osób, które z pewnością poradziłyby sobie w roli komentatora (gwarantuję pomoc w OBS). Zapraszam do dyskusji. :)

AD2eFqQ.jpg


MOBBYN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że mogło by coś z tego wyjść :P Ale musiałbyś jeszcze paru sciągnąć żeby zagrali, bo ja napewno bym sobie zagrał.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja odrzucona.
Nie zapomnij zapraszać na CSowicze.pl swoich znajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie