Skocz do zawartości

Zablokowane <span class="ipsBadge" style="background: #598f5b;">ZAAKCEPTOWANA</span>Nowa ranga - Właściciel Serwera


Trivor

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, pisałem do Rumcajsa w pewnej sprawie i kazał napisać propozycje.

 

Propozycja dotyczy dodania nowej rangi: "Właściciel Serwera".

 

Jak zdążyliście zauważyć doszedłem do sieci z dwoma serwerami(i planuje z paroma więcej).

Do czego nam taka ranga? Aktualnie są tylko dwie rangi serwerowe administracyjne serwerów(opiekun i admin). Z coraz większą ilością serwerów potrzeba więcej pomocy. Chciałem teraz zatrudnić pomocnika(moją prawą rękę) do spraw wyższych serwerowych(ważniejsza osoba od admina, mniej ważna od właściciela). Dwa serwery no powiem, że nie da się perfekcyjnie ogarnąć, a co dopiero 3 czy 4? Już teraz poświęcam 2-3h dziennie na JB, dochodzi surf i nie dam rady samemu.

Może powiecie - "To wyznacz jakiemuś adminowi inne zadania i niech robi". Tylko admin na forum nie będzie mógł moderować działu, nie będzie rozpoznawalny przez ludzi jako moja prawa ręka, no i nie będzie miał motywacji jaką jest ranga na forum.

 

Z tego co słyszałem, że kiedyś na CSowicze to było, nie wiem dlaczego zostało usunięte. Może ze względu na brak serwerów od osób trzecich.

Jak chcemy się nastawić na przyjmowanie nowych serwerów to taka ranga powinna być dodana.

Na większości sieci jest porobione przykładowo "Właściciel serwera", "Opiekun serwera", albo "Opiekun Serwera" "Junior Admin Serwera".

Myślę, że tutaj też by to mi pomogło jak i nowym osobom, które chcą dojść do sieci.

 

 

Jak by to wyglądało?:

Działy serwerów: 

 

16667474138615743167.jpg

 

Edytowane przez Trivor
TRIVOR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranga Właściciel Serwera zniknęła po tym jak zaczęło się przepisywanie serwerów na konto Rumcajsa :) 
Rangę można dodać, aczkolwiek wydaje mi się zbyteczna bo większość serwerów jest Rumcajsa.
Można za to w dziale dopisać właściciel serwera i opiekun serwera zamiast tworzenia rangi. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy warto... Póki większość serverów należy do rumka to raczej zbędna rzecz.

 

 

 

 

Z czego dwa moje serwery zajmują 2 oraz 3 miejsce względem rozkręcenia i nie dam rady bez opiekunów na serwerach.

Dodatkowo w niczym to nie zawadzi, a będzie zachęcało innych do dołączenia z serwerami. Chyba do tego dążymy, nie?

No jeśli twierdzisz że nie dasz rady, to zmieniam zdanie. Niech dodadzą.
Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy warto... Póki większość serverów należy do rumka to raczej zbędna rzecz.

Z czego dwa moje serwery zajmują 2 oraz 3 miejsce względem rozkręcenia i nie dam rady bez opiekunów na serwerach.

Dodatkowo w niczym to nie zawadzi, a będzie zachęcało innych do dołączenia z serwerami. Chyba do tego dążymy, nie?

 

 

 

Ranga Właściciel Serwera zniknęła po tym jak zaczęło się przepisywanie serwerów na konto Rumcajsa  :) 

No a teraz serwery nie są przepisywane na konto Rumcajsa więc ranga powinna wrócić :P

Edytowane przez Trivor
TRIVOR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przyda się takie coś. Samemu ciężko ogarnąć 1 lub 2 bardzo szybko rozwijające się serwery bo ciągle wchodzą nowe propozycje zmian itp. jeśli mówisz, że masz w planach zakładanie innych serwerów tym bardziej jestem za tym pomysłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo się pozmieniało co do serwerów, także i to można powrócić, jestem ZA :)

ezgif.com-gif-maker.gif.40bb5501688932e0061ef8d030674af8.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja zaakceptowana.
Nie zapomnij zapraszać na CSowicze.pl swoich znajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie