CSowicze.pl - Sieć serwerów Counter-Strike. Serwery forum CS 1.6 i CS:GO
Skocz do zawartości

Serio Rumcajs ?? Takich masz ludzi ?

JakubW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was wszystkich, nie przyszedłem się tutaj oczywiście kłócić z nikim ale przekazać wam parę informacji na temat waszego kolegi z ekipy który straszy mnie waszym właścicielem sieci do którego oczywiście nic nie mam :).

Po tym jak kolega czitował na naszym serwerze i dostał bana na forum zaczął mnie wyzywać i straszyć że pan @@Rumcajs mi sieć zniszczy.

Także chciałbym żeby sam właściciel sieci się w tym wypowiedział z góry dziękuje

rDvTgNp.png

ZGRBlkV.png

z góry dziękuje za przeczytanie . I chciałbym by sam właściciel sieci mi dał znać czy coś z tym zrobi czy nie :)

Dziękuje i życzę udanego wieczoru

5dc6f9b08569d475115a53d2350b75c62966e471_hq.gifc3a102c7820664e4c4c32dc38cf0f419.gif

Halo halo xD Co to za drama człowieku, co to wgl za gość z którym pisałeś bo ja go nawet nie kojarze hahaha i powiedz mi, jakby się znalazł ktoś inny i sobie napisał "No bo ja znam Bin Ladena i on żyje, zrobimy Ci zamach na dom" to byś kontaktował się z isis czy to prawda ? xD bk ;D @edit W sumie Ty się nie pytasz, tylko twierdzisz że to ktoś od nas, "kolega z ekipy", prosza Cię, wgl takie sprawy to na PW się załatwia..

ezgif.com-gif-maker.gif.40bb5501688932e0061ef8d030674af8.gif

Nie, nie o to chodzi, jeżeli gość straszy mnie waszym właścicielem to mam prawo po prostu się o tym dowiedzieć, piszę to publicznie tutaj ponieważ właściciel jest na GG nie dostępny, nie szukam żadnej spiny bo nic do waszej sieci nie mam, czekam jedynie na odpowiedź właściciela 

5dc6f9b08569d475115a53d2350b75c62966e471_hq.gifc3a102c7820664e4c4c32dc38cf0f419.gif

Specjalnie piszesz temat w skargach, z pytaniem " @RumcajsJumper Czy to prawda ? "
Weź człowieku, naprawdę robisz nie potrzebne dymy, a prowadząc własną sieć czy co tam masz powinieneś wiedzieć że dodając coś od siebie jeżeli nam nikt nie odpisał temat się edytuje i dodaje kolejne linijki, bo spam jest karany, niestety trzeba znać zasadę "edycji".

Trochę śmieszku XD XD

ezgif.com-gif-maker.gif.40bb5501688932e0061ef8d030674af8.gif

Po co się wypowiadasz w tej sprawie, chce po prostu usłyszeć co ma do powiedzenia sam właściciel i dać spokój, nie potrzebnie się wtrącasz nie pytany, chce się dowiedzieć czy właściciel kogoś takiego zna i czy mam się czegoś spodziewać, jeżeli nie i to są kłamsta to sam się tym osobnikiem zajmę :)

Kolego, ja nawet tego typa nie znam a od nas z ekipy na pecetowicz nie ma nikt bana (jeżeli ktoś oprócz mnie ma tam konto).

Zlej tego kogoś bo nawet tego nicku nie znam :)

Tyle ode mnie i następnym razem nie masz co się przejmować bo to nie pierwsza sytuacja gdzie ktoś piszę do kogoś że "Rumcajs coś" a ja nic o tym nie wiem.

PS: GG nie używam od dawna.

/cl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

• 6 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...