Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Nick


Zjadlem Ci Rodz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie; w regulaminie jest punkt:

1.2 Zabronione są nicki:

- Reklamy w nicku

Ostatnio sporo świeżych graczy wbija z nickami generowanymi + końcówką - " | csetti.pl ".

Podczas ostatnich rozmów/żartów wynikających z tej sytuacji dodałem do nick'u "csetti. xD". (Wiem, zaraz elita się zbierze; pomyślicie co za gimbus takie rzeczy wymyśla  i obrzucacie mnie gów** dodając przy tym, że sam już mój główny nick "mówi sam za siebie", ale na to nie poradzę. Kiedyś wymyśliłem i na non-steam pasuje mi pod takim nickiem grać  :D )

Wracając jednak do sedna sprawy, czy można to w tym przypadku uznać za reklamę? Jeżeli by to specjalnie łączyć z csetti.pl to jest to wtedy tak naprawdę reklamowanie, reklamy, która reklamuje servery w 1.6 zarówno wasze :)
Serwis w nicku nie istnieje i myślę, że nawet dociekliwi "guglacze" by nie znaleźli strony o takim adresie. 
Pytam, ponieważ innych punktów regulaminu chyba nie łamie (a jeżeli tak to przepraszam, mogłem nie zauważyć :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie prosiłeś tylko od razu kickowałeś, a to jest różnica :) jak byś prosił to byś na czacie napisał :3

Proszę o odpowiedź innej osoby, nie będącej w konflikcie.

Ps. Postanowić to sobie mogę, że raz pogram na WH, a raz bez :P nie ma w regulaminie to robisz to nie przepisowo i tyle :D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie