Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Grafika : Bakari


bakari

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć tutaj będę  wrzucać swoje prace ,coś działam w graficę w sumie dopiero się uczę,oceniajcie  nawet dajcie rady :D

 

 

Baner CSowicze.pl (zrobiony dla zabawy i nudów)

 

85401318139797764249.png

 

____________________________________________________________________________

 

Sygnatury dla graczy

 

99713703268742698261.png

 

00201801753390904413.png

 

 

Edytowane przez bakari

58024204111153824136.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! To ja też się coś wypowiem.

 

 

Popracuj troszkę nad fontami, bo zupełnie żaden nie pasuje, jedynie może w ostatnim jako tako wyszło. Pobaw się różnego rodzaju teksturami których w internecie masz multum, a zapewniam cię, efekt będzie 100% lepszy. Pierw przemyśl jak chcesz aby jakaś praca wyglądała, bo 3 praca jest totalnie bez sensu, bo czarne napisy, na czarnym tle? Nope :) Pooglądaj sobię różne poradniki itp a napewno kolejne prace które tu wstawisz będą o niebo lepsze. A tak jeszcze na koniec, z pierwszej pracy dalo by się coś jeszcze zrobić jakbyś pobawil sie nad kryciem warstw + dobrał odpowiedni font z dobrymi efektami + można by było dodać ss'a naszego forum, pobawić się jego kryciem to by było "pikobelo". Pracuj, pracuj a napewno daleko zajdziesz ;)

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Estetyka ;3 Przyjdzie z czasem.

Ja się zajarałem grafiką poprzez gre w cs'a, kąciki graficzne na forach, tak to się zaczyna :P

A spodobało mi się do tego stopnia, że od gimnazjum ciągle coś robiłem w tym kierunku i znalazłem się w technikum na tym kierunku :P

Nie używaj żadnych efektów z "opcje mieszania", czy jak to się tam nazywało do fontów, bo to najzwyczajniej źle wygląda.

I staraj się zachować dobrą jakość materiałów w grafikach, widzę, że na razie nic poza grafikę forumową, ale za dużo tam jest nawalone wszystkiego.

Widzę, że czytasz rady, ale czy się do nich stosujesz, brnij dalej i czekam, aż coś wrzucisz :P

 

btw. Wykonaj kilka poradników i wstaw tutaj link do nich + to co Ci wyszło.

tutki

 

Co do materiałow możesz je znaleźć na np. deviantart

(tj. fractale, textury, rendery, c4d, itd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie