Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na Admina UnT


KociaMama

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Kocia
Nick oskarżonego: UnT  
Godzina i data zdarzenia: 26.12.2016 ok godziny 2
Dowód: Native i Litllepony świadkują, że taka sytuacja się wydarzyła.

Opis sytuacji: Administrator bez wcześniejszego upomnienia wchodzi na kanał wywołując admina, gdzie po zwróceniu uwagi z wyższością mówi mi, że może wejść jeszcze raz, jednakże to takowej prośbie nie spełnił swoich słów, jednak nie wyprosiłam go, zachowując kulturę. Tudzież wymieniony osobnik doczepił się posiadanej przeze mnie rangi "+12", nie reagował na moje sprzeciwy i insynuował mój wiek, powołując się na to, że on dostanie głównego admina, a wtedy i tak to zmieni. Mimo tłumaczeń, że umysłowo czuję się na ten wiek, dalej drążył temat, nie docierały do niego żadne argumenty. Powiedział tu cytat "Jak jutro wejdziesz to będziesz miała +18". Nie chce tej rangi, chce zostać przy aktualnej, a skoro nie potrafi zrozumieć życzenia gracza, to po co jest adminem. Z początku mówiłam grzecznie, ale zaczęła mnie irytować jego postawa wyższości w stosunku do mnie.

 

6. Administrator, który zmienia rangi bez zgody jest karany utratą funkcji na 24h, chyba że robi to w celu ukarania osoby łamiącej regulamin.

Ja nie wyrażam zgody, czekam na bezpodstawną zmianę rangi serwera <3

 

Pozdrawiam, KociaMama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenujące z Twojej strony, zachowanie typowego dziecka... Po pierwsze najpierw powiedziałas mi, ze jak wchodzi sie na kanał to przed tym zapytac sie czy mozna, zrozumialem i powiedziałem, ze ja tylko na chwile w sprawie to Native. Nie wypraszałas mnie to prawda, więc doczepiłem sie do Twojej rangi +12, po drugie Twoja rozmowa nie wytyczyła, ze masz tyle, a po drugie miałas ustawione zdj rzekomo mówiąc( a skąd wiesz, ze to ja). Nie przesadzajmy i grajmy juz szczerze skoro piszesz taką smieszną skarge.

Tak jak powiedziałem ranga zostanie zmieniona i tak i tak, no chyba, ze bym stracił admina.

 

Miłego wieczoru,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego punktu w regulaminie nie ma, więc skoro ustalasz własny regulamin to może podpieraj go argumentami, pamiętaj, że  prawo nie działa wstecz, czyli nie dotyczy mojej rangi. "Zachowanie typowego dziecka", czyli adekwatne do wieku, więc skąd twoje oburzenie. Ranga nie zostanie zmieniona bo zrobiłbyś to wbrew regulaminowi, więc stracisz admina, na jedno wychodzi. 

 

Pozdrawiam, Lidka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rangi wiekowe to rangi "rejestracji". Powiedziałem administracji ts3 aby tego pilnowali. Skarga odrzucona z powodu, że ranga "+12" jaką miałaś była nie zgodna z twoim wiekiem.

 

 

Mimo tłumaczeń, że umysłowo czuję się na ten wiek. - nikt tutaj nie jest glupi, a jeżeli umysłowo faktycznie czujesz się na ten wiek to masz pewien problem. W twoim dowodzie osobistym jeżeli wpiszą 18lat to będziesz się z nimi kłóciła że czujesz się na 12lat i chcesz mieć taki wiek wpisany w dowodzie ? trzeba troszkę pomyśleć logicznie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Skarga odrzucona.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie