Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Problem z haxami...


KillinG_SprEE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, rzucam temat na swiatło dzienne bo to co sie dzieje na ESL MAPS to juz jest przesada, ja nie wchodze tam pograc tylko ostatni czasy wchodze tylko i wylacznie po to by banowac non stop ludzi ktorzy non stop na WH jada, Aimie, non stop zmieniaja IP i sie poprostu bawia co mi zaczyna  sie nie podobac bo owszem admin jest od tego by pilnowal porzadku oraz banował takowych haxow ale HOLA HOLA, nie jest od tego by sie wkurwiał i nic nie mial z gry bo 3-7 ze tak to ujme "smieci" wchodzi non stop na serwer, odpala sie i bawi sie z nami w najlepsze...mnie osobiscie zaczyna to wkur**** i nie wiem ile tak pociagne, wystarczy wejsc w amxban i obczaic jak wyglada ostania lista do kilku dni wstecz, ile razy ktos non stop jest banowany a i tak wchodzi notorycznie bo go to poprostu bawi, taki "smieć"(sory za wyrażenie ale inaczej nie umiem) tym poprostu żyje, wiec pisze tutaj by wkoncu ktos maxymalne zabezpieczenia zainstalował zeby to przestało w ten sposób sie krecic inaczej nie ma sensu gry na serwerze, serwer jak widzicie ostatnim czasy pustoszeje, nie tylko przez to ze sie sypie ale i przez tych własnie nagminnych graczy którzy wkurwiaja ludzi swoim smieciowym zachowaniem...jesli dalej tak bedzie to wygladac to niestety ale ja zrezygnuje z admina bo nie od tego admin jest by siedział po to by non stop spamował permami bo 2 czy 5 gosci postanowiło sie pobawic dajmy godzinke czy dwie...:) czekam na jakies info w tym temacie..co robimy z tym problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie wczoraj wkurwilem sie juz na maksymalnym poziomie. Banowanie kompletnie nie bylo skuteczne. Zbindowalem w koncu ban na ip, bo gosc zmienial valve id oraz nick, zas ip mial stale. I co? I kurwa nic to nie dawalo bo nie ma banowania na ip. Niby zbanowalem, a gosc po 2 sek wraca i totalnie mnie wysmiewa. Napisalem temat odnosnie amx_destroy, lecz jak narazie opiekun esla sie tym nie zainteresowal gdyz ma inne sprawy na glowie, co mnie w tym czasie nie dziwi. Co do amxbansa, to jest ruski mod, w ktorym to istnieje banowanie lacznie na vid i ip. Moze by sie tym w koncu zainteresowac. Ps. Przydaloby sie tez zrobic odwet na just-frags.eu bo to od nich wczoraj byl ten wkurwiajacy dzieciak z aimem i bindem reklamy. Pozdro

i565316.jpg

ZZ Top - I Gotsta Get Paid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem zabezpieczenie (którego nie było). Informujcie tutaj w temacie jak sytuacja teraz stoi z cziterami.

 

Jeżeli będzie znacznie mniej temat się zamknie.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem zabezpieczenie (którego nie było). Informujcie tutaj w temacie jak sytuacja teraz stoi z cziterami.

 

Jeżeli będzie znacznie mniej temat się zamknie.

Rumcajs mam nadzieje ze nas rozumiesz, kiedys jak sie pojawil cziter to bylo raz na caly dzien a nawet tydzien bo kazdy bał sie o steam..teraz? teraz to ludzie maja w dupie ze nawet jak im SSY robimy gdzie idzie to nie raz hurtowo to moze jedne ssy ktos wstawi na 2 tygodnie a gdzie 70 ludzi ktorym jeblismy ssy? w dupie to maja, bo zmienia ip i jada dalej z koksem :) jeszcze przy banie pisze mi na u@ "ty kurwo jebana wróce tu za 2 min" " haha czujesz to? to trzeba miec tupet...najlepsza opcja by bylo ten amx_destroyer, patrzylem na to jak to wyglada i naprawde robi wrazenie, gorzej jak te bezmózgi beda miec protectory przed tym to juz lipa.. ale to byloby idealne bo bysmy skasowali jednemu typowi z 5 a nawet 10 razy csa to predzej jemu by sie odechcialo niz nam, bo wiadomo ze instalacja plikow itp trwa i wkurwienie tego głąba siegneło by zenitu i odpuscił by sobie mam nadzieje..to zabezpieczenie to co to za zabezpieczenie? mozesz uchylic rąbka tajemnicy?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzieci neostrady ze zmiennym IP są dwa sposoby: Ban na cfg, co już tu proponowałem i zostało bez odzewu. A drugi to ban na zakres.

 

Nie wiem jak wy panowie ale gdy mi wchodzi co chwilę koleś ze zmiennym IP na czitach to mam mega frajdę wkurzając go kickami, slayami i poke'ami :)
Ale jeśli jest to taki problem, to bardzo polecam tego amx_destroy o którym już gdzieś tu wspomniano.

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumcajs mam nadzieje ze nas rozumiesz, kiedys jak sie pojawil cziter to bylo raz na caly dzien a nawet tydzien bo kazdy bał sie o steam..teraz? teraz to ludzie maja w dupie ze nawet jak im SSY robimy gdzie idzie to nie raz hurtowo to moze jedne ssy ktos wstawi na 2 tygodnie a gdzie 70 ludzi ktorym jeblismy ssy? w dupie to maja, bo zmienia ip i jada dalej z koksem :) jeszcze przy banie pisze mi na u@ "ty kurwo jebana wróce tu za 2 min" " haha czujesz to? to trzeba miec tupet...najlepsza opcja by bylo ten amx_destroyer, patrzylem na to jak to wyglada i naprawde robi wrazenie, gorzej jak te bezmózgi beda miec protectory przed tym to juz lipa.. ale to byloby idealne bo bysmy skasowali jednemu typowi z 5 a nawet 10 razy csa to predzej jemu by sie odechcialo niz nam, bo wiadomo ze instalacja plikow itp trwa i wkurwienie tego głąba siegneło by zenitu i odpuscił by sobie mam nadzieje..to zabezpieczenie to co to za zabezpieczenie? mozesz uchylic rąbka tajemnicy? :)

wgrałem plugin metamoda który był od zawsze a teraz go zabrakło. Powinno to pomóc. Rozumiem Was dlatego staram się wszystko zrobić byście mieli na serwerze jak najmniej roboty.

 

Na dzieci neostrady ze zmiennym IP są dwa sposoby: Ban na cfg, co już tu proponowałem i zostało bez odzewu. A drugi to ban na zakres.

 

Nie wiem jak wy panowie ale gdy mi wchodzi co chwilę koleś ze zmiennym IP na czitach to mam mega frajdę wkurzając go kickami, slayami i poke'ami :)

Ale jeśli jest to taki problem, to bardzo polecam tego amx_destroy o którym już gdzieś tu wspomniano.

 

destroyer nie działa już na te wersja CSA które są :)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ban neo.

 

Rozmawialismy o tym juz na tsie pamietam ale arnn sie do tego nie odniósł w końcu...

 

Tylko problem w tym ze jak dostanie to malo doświadczony admin ktorych u nasmnie troche jest to bedzie gruby problem....

 

Nie mów że się do tego nie odsniosłem bo akurat nie masz pojęcia, bo wgrywałem extreme ban cfg to crashe wypierdalało nieziemskie, co do neo to była grubsza rozkminka

ezgif.com-gif-maker.gif.40bb5501688932e0061ef8d030674af8.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Kategoria administracyjnaArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie