Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Kolejny ban od pseudo admina


Deffi

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Deffisuu

Serwer: wiadomo jaki #1
Nick admina: rejczi
Data i godzina: 14:02
Link do Twojego bana: http://bany.stronazen.pl/ban_list.php?bid=10022

Link do HTLV: nie ma
Opis sytuacji: 3 min przed banem wbijam do gry i widzę jak ten oto rejczi bawi się we wzorowergo admina,którego nie było praktycznie miesiąc i wraca gdyby nigdy nic. przed banem było 20 sek do końca mapy  paka leżała na longu i musiałem ją zabrać bo spamował cele i cele.Jest kilka sekund do końca chce zakończyć rundę i nie udaje mi się bo dostaję bana a ugrałbym to(ban nie za cele). DOSTAŁEM JEBANEGO BANA NA 1 DZIEŃ   z głupim powodem!(Piszę to już 3 raz i mam naprawdę dosyć jak usuwa mi się tekst cały tutaj).Ten pseudo admin wraca po miesiącu  nieaktywności i mnie osądza o kulturę.. Jest wielu graczy z którymi grałem zawsze i używałem wulgaryzmów  co jakiś czas w rozmowach i oni nie wnosili skargi,że używam wulgaryzmów. TEN PSEUDO ADMIN POWINIEN ZOSTAĆ ZDEGRADOWANY ZA  MIESIĄC NIEAKTYWNOŚCI A NIE WRACA I MA DALEJ ADMINA. Mi się wydaje,że macie to gdzieś i nie zajmujecie się tym serwerem. Proszę wyjaśnijcie tą sprawę z banem bo ja już mam dość takich bezsensownych banów.  Przykro mi,że użyłem tutaj wulgaryzmów ale po prostu nie mam już cierpliwości do tego osobnika.
Dodatkowe informacje:   Jeśli nie zostanie to wyjaśnione pożegnamy się.

 

 

Dziękuje i do widzenia.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownie :). Czy tylko mnie to nie dziwi,że ten gracz znów zawitał u nas na forum :)?. Że jak zwykle dostał bana bez powodu?. Ja mam problem z tym graczem od początku, gdy tylko dostałem admina. Zawsze sądził,że dostawał bany za nic, a tak naprawdę dostawał je zawsze za swoją głupotę. 


Sądzisz,że nie było mnie miesiąc?. Ładnie tak kłamać :)?. Wszystko można sprawdzić, nie byłem aktywny 4 dni, ponieważ ciężka sytuacja życiowa z strony rodzinnej mnie do tego zmusiła. Dostałem admina za darmo, dlaczego?. Ponieważ został on przedłużony za moją " aktywność "  co już powinno wszystko wyjaśnić co i jak, jeżeli chodzi o mój stosunek do bycia adminem. Powód twojego bana?. Jest następujący, pewnie jest HLTV, także spokojnie,ale opiszę to co się stało. 


Do końca rundy było może z 0:30 sec, podczas gdy ty stałeś na respie CT i nie pokazywałeś żadnej ochoty, by wykonać cele. Następująco dałem komunikat " RAM PAM PAM CELE MAPY ALBO BAN " odczekałem parę sekund, nic to nie wniosło, dałem ci slima, uderzyłem Cię, lecz Ci nie zabrałem HP, podczas gdy ty napisałeś mi na u@ " ogar pizdo ". 


Taka jest cała prawda, znów sądzisz,że jesteś bez winny?. Śmieszny jesteś kolego, i dam Ci dobrą radę, zasięgnij po jakiegoś dobrego psychologa,który rozwiąże twój problem z " nerwami " ponieważ nie panujesz całkowicie nad nimi. Raz już dostałeś bana na " 7 " dni, za nagminne obrażanie mojej osoby. Była sprawa, zaciągnąłeś mnie na TS'A przed całą administracją, i skończyło się tak,że sprawa wyszła po mojej stronie,  nie twojej kolego. Teraz jest tak samo, to już kolejny ban za obrażanie, także nie dam Ci na 5 min, ponieważ to nie ma sensu, mam prawo ukarać Cię nawet na DWA TYGODNIE, skoro się nie poprawiłeś.


 


Jeszcze styl pisania tej skargi aż razi w oczy, robisz łaskę, że będziesz grał na tej serwerowni? Takich graczy jak ty, ta sieć nie potrzebuje, dzięki Bogu,że są tutaj gracze, którzy czerpią przyjemność z tej gry, jak i potrafią grać dla zabawy :)


~~~~


Pozdrawiam Cię serdecznie. 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAK DOWODÓW. INTERESUJĄCA HISTORIA BANÓW.

 

--------------------------------------------------------------------------

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_zbanowany.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

maciek.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie