Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Nie mogło być inaczej :)


Black Czoklet

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:WiemCoMaszWSrodku
Nick oskarżonego:Native (czy jak mu tam)
Godzina i data zdarzenia:00.21
Dowód:http://www55.zippyshare.com/v/5Os0MXsz/file.html
Opis sytuacji:Siedzac na wlasnym kanale dostałem bana za rzekoma obraze, ciekawe gdzie i kiedy... PS. Obraza? Siedziało ze mna wiele osób wiec niech nasz wielki moderator się wypowie i sam dokladnie opisze sytuacje, zezwolcie takze na to aby wypowiadali sie uzytkownicy ktorzy byli ze mna na kanale, zapewne wszyscy podziela moje zdanie, ze takowa sytuacja nie miala miejsca.... ;)

DdtkaOX.png.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czoki, tam bylo duże zamieszanie bo też tam siedziałem. I obrażali mnie i herogirl. Po zwróceniu uwagi Maćkowi (adminowi ts,ubt,i adminowi serwerów) że ma nie nagrywać naszych rozmów zostałem zrównany z błotem. Szkoda że zanim mnie obrazili wyłączył nagrywanie :) cóż za przypadek nie chciałem się kłócić z tymi dzieciakami ze względu na to że pewnie zaraz bana bym dostał :) dlatego się powstrzymałem od wyzwisk... w sumie nie można się śmiać z dzieci i osób upośledzonych. Co do Twojego bana...hmmm wyszedłem dość szybko z kanału bo nie chciałem się kłócić z Maciusiem i ludźmi z jego klanu przedszkolaków. także nie wiem co się działo później więc na ten temat się nie mogę wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Sprawa wyjaśniona.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie