Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wasze zdanie o CSowicze? Ew. zmiany.


Native

Wasze zdanie o CSowicze?  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz forum?

    • 1
      1
    • 2
      4
    • 3
      5
    • 4
      10
    • 5
      22
  2. 2. Jak oceniasz administrację?

    • 1
      4
    • 2
      4
    • 3
      12
    • 4
      10
    • 5
      12
  3. 3. Jeśli mógłbyś/mogłabyś coś zmienić, co to by było?

    • Kultura użytkowników forum
      17
    • Administracje
      22
    • Grafikę, poprawki wizualne
      8
    • Inne (konkretne propozycje w komentarzu)
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Ankieta ma na celu poznanie Waszego zdania odnośnie organizacji Administracji i wyglądu całego forum.

Jeżeli macie jakieś propozycję co do zmian na forum, awansów/degradacji konkretnych osób, piszcie tutaj wszystko uzasadniając.

Wszystkie wypowiedzi będą analizowane ;)

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka poprawka ankiety: http://wklej.to/RDKtJ

post-12069-0-02128800-1481465243_thumb.png Tutaj rozwiązanie: http://wklej.to/K5qXH

post-12069-0-54784600-1481465246_thumb.png

post-12069-0-46670400-1481465619.png

post-12069-0-28738200-1481465940_thumb.png

Te linie na ciemniejsze:

post-12069-0-93817400-1481466060_thumb.png

Kod na poprawkę tych lini :D
http://wklej.to/LLlfK

post-12069-0-73154600-1481466224_thumb.png

jeszcze to :D

post-12069-0-28928500-1481466572_thumb.png

Kod na poprawę: http://wklej.to/qO1HD

post-12069-0-01505600-1481466892_thumb.png

Kod na poprawkę: http://wklej.to/nyAxd


post-12069-0-11545000-1481467139_thumb.png

Kod na poprawkę: http://wklej.to/4QEjD

I co dziwne status w profilu nie ma żadnego kodu xD

post-12069-0-62537100-1481473314_thumb.png

Czemu to ma tło? ;d

post-12069-0-95266400-1481473550_thumb.png

I jeszcze to:

post-12069-0-40337200-1481481650_thumb.png

 

post-12069-0-54100100-1481539296_thumb.png

ezgif.com-gif-maker.gif.40bb5501688932e0061ef8d030674af8.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, nie chciałabym tutaj nikogo oczerniać, dlatego uznałam, że nie wypiszę tutaj nicków osób, które ewidentnie nie pasują do niektórych roli na tym forum. Nie mszczę się na nikim, bo nie mam zamiaru bądź, co bądź dlatego, że nie dostałam moderatora (bo niestety ktoś z pewnością sobie to może pomyśleć). Sama nie uznaję się, że Bóg wie kogo, bo nikt z nas nie jest idealny, ale jeżeli chodzi o wypełnienie ankiety wyraziłam swoją najważniejszą opinię jeżeli chodzi o zmianę osób w administracji. Są tutaj osoby, które wręcz się obijają na forum(lub serwerach), mają to gdzieś, nie szukają na niej rozwoju, a posiadają wysokie rangi, a są osoby, które tak naprawdę włożyły wkład w tą sieć, a są na takim szczeblu, że ręce opadają. Przyznaję się szczerze, że jest to bardzo niesprawiedliwe w stosunku do niektórych osób. 

 

Kolejną sprawą jest grafika forum. Ja np. jestem z niej bardzo zadowolona, bo Native wsadził w nią kupę roboty, za co uważam, że zdobył kolejne doświadczenie (bądź już je miał, to je udoskonalił). 

 

Jeżeli chodzi o kulturę osób, to przyznaję się szczerze, że nikt nie urodził się z wielkim zapałem do nauki języka polskiego i robi błędy w pisowni i stylistyce, ale za każdym razem trzeba taką osobę poprawiać? Nie, czasami warto przyzwyczaić się do tego, że ktoś nie widzi błędów ortograficznych i tak już zostanie. Ciężko jest taką osobę zmusić do takich rzeczy.

 

  • Konkretną propozycję, która powinna być wprowadzona do udoskonalić regulamin poszczególnych działów. Pousuwać działy, które nie są używane.
  • Zmniejszyć wymagania na niektóre stanowiska bo przyznam się szczerze, są ostro zawyżone, a potem się dziwić, że nikt nie chce rekrutować.
  • Zrobić porządek z działami hydepark'u, pomimo, że jest to dział w którym można pozwolić sobie na pisanie bzur typu "Co jadłeś dziś na obiad?". 
  • Kolejną rzeczą jest zrobienie porządku z rangami, bo są niektóre zbędne, chociaż widziałam, że jedna z nich została usunięta. 

Osobiście wolę napisać szczerą prawdę niż ukrywać coś co naprawdę aż razi w oczy. Jeżeli kogoś urazi to co napisałam, to przepraszam, ale lepiej przyjąć to na klatę i wiedzieć co jest grane niż obrażać się blokując, raportując i nie wyciągnąć z tego wniosku, bo Inoue sobie to napisała nie bez przyczyny.

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz czas na moją dłuższą wypowiedź, jeżeli potrafisz czytać, oraz chce ci się, przeczytaj to ze zrozumieniem, wszystko pisane prosto dla ciebie oraz z Serduszka <3 . Powodzenia !


 


Od kąd pamiętam sieć csowiczów na stylu spark_light v1. Dużo błędów, dużo bugów, dużo poprawek, mniejsza atmosfera (w końcu to początki), było fajnie, rico między innymi w un ban team razem ze smokiem, potem z dnia na dzień rumcajs wraz z izconem poprawiali wszystko na spokojnie, żeby było dopięte na ostatni guzik. Bardzo podobała mi się ich praca aż do teraz, lecz jest jak jest izon musiał opuścić forum, za oszustwa. Panuje tutaj teraz większa atmosfera, jest dużo nowych ludzi, Evix jest Junior Administratorem, a pamiętam go jako Admin Jail Break'a. Botek, Ibnd, Smoke, ubt zgrana ekipa, potem awans botka na kid moderatora jak jeszcze rekrutacja była, KozckO ciągle krytykował inne osoby za to go nie lubiłem, potem zaczął otwierać swoją sieć. Sysia, jedyna znana mi przez dłuższy okres osoba, tak sysia mówie o tobie, jeżeli miałbym coś zmieniać w tym jaka jesteś to bym ci powiedział tak "Idź do przodu, nie patrz w tył, a szczególnie nie słuchaj inny, ponieważ oni kiedyś zwrócą się o pomoc do ciebie", Rumcajs, tyle nagranych "Jumpów", duża reklama na forum, fundusze, skąd ty to brałeś, żeby osiągnąć w życiu coś na co zawsze czekałeś, Kikera pamiętam jedynie jako Kid Moderatora, oraz Administratora na forum do wykupowania reklam. Tyle przesiedzianych godzin na team speaku, tyle serwerów podochodziło, następnie pozmieniały fora, bo co? bo było im źle? teraz pewnie żałują wszystkie, ponieważ to oto forum rozwineło by im serwer bardziej niż reklama na maset-bost, bądź na setti. Nigdy nikt nie dorówna sieci "Csowiczów", nie sugerujcie, że teraz wchodzę w dupe administracji, tylko mówie prawdę. Myślałem, że ciągle będę się ukrywał, lecz postanowiłem zawalczyć o coś czego tak na prawdę chciałem od samego początku istnienia Csowcziów, najbardziej zależy każdemu z nas na dobrym zdaniu o sobie, lecz zawsze trzeba pokazać się z tej pozytywnej strony. Smoke, smoke'a pamiętam jako UBT na sparku, oraz na nowszym stylu, jeżeli dobrze pamiętam to był edytowany "CARBON" bądź "REVOLUTION", słyszałem dużo złych rzeczy na jego temat, odchodził, następnie wracał, składał podania (odwiedziałem forum anonimow), lecz był to tak na prawdę najbardziej skuteczny członek ekipy jaką kiedykolwiek znałem, przesiadywał ze mną tyle razy na ts'ie, że szok, pamiętam jak miał admina, dokładnie SSA, ponieważ awansu na rota nie dostał (odszedł z csowiczów na sieć KozackO), ludzie którzy lecą na rangi są jakoś nazywani, lecz każdy powinien mieć własne zdanie, taka prawda. Teraz ekipa csowiczów wraz z administracją pracuje systematycznie, lecz zachowanie niektórych mnie zniedowala, Ludzie proszący o "UB" bądź "Zbanowanie czitera poprzez demko", "BRAK ADMINA NA SERWERZE" to jest do poprawki, sory, ale trzeba w końcu wziąść się za to i poszukać osób systematycznych, dojrzałych, ogarniętych nie mówie o pełnoletności teraz, lecz trzeba w końcu to ogarnąć bo od kąd pokazałem się w końcu na csowiczach jest to tutaj kicha, do niektórych się to nie dotyczy, lecz powinno wziąść ich za sumienie, jeżeli odbierzecie to jako konsekwencja to dobrze, musicie zrozumieć, że nie robicie tego dla siebie, lecz dla życia forum, serwerów, oraz najważniejsze dla graczy na naszy serwerach, ponieważ bez nich to forum by nie istaniało, szczególnie bez finansów, które rumcajs wpłacał na sieć żeby to jakoś ruszyło, pamiętam jak założył temat o dotacje dla csowiczów, ponieważ brakowało na reklame, i coś tam jeszcze, ale to potem o tym dokończę, teraz wrócę do tematu o administracji, na czym to skończyłem? aaaa, jeżeli chodzi o Administrację Projektu to nie mogę im zarzucić złego zdania, jest to najlepsza administracja w polskiej konkurencji innych sieci serwerów. Teraz wszystko idzie z górki, mam nadzieję, że wszystko się utrzyma w jednej kupie. Moderatorzy -> Jest ich bodajże 4 o ile się nie mylę, każdy powinien mieć przydzielone obowiązki na forum, żęby nikt sobie w drogę nie wchodził, UnBan Team -> Jest ich owiele za mało, zobaczcie ile ludzi gra na naszych serwera, następnie zamykajcie rekrutacje, dzisiaj był forumowicz o unbana, czekał aż 4-5 godzin o ilę się nie myle, Maciek wbił jedynie, sprawdził ss'y oraz dał  graczowi ub, również do poprawki, weźcie sobię do sumienia to co piszę o Ekipie, ponieważ to jest najważniejsze w każdej sieci serwerów "EKIPA", trzeba wkońcu pokazać swoje "JA" z dobrej strony. Redaktorzy -> Nie mam nic do zarzucenia im, ładnie pracują, systematycznie wykonują wywiady, gazetki, etc. Graficy -> O ilę się nie mylę jest tylko jeden, pracuje jak może dlatego go bardzo szanuje. Opiekun UnBan Team, jeżeli mógłbym się do ciebie zwrócić na "TY", pare linijek mordeczko wyżej napisałem o ubt, przeczytaj dokładnie, oraz zastanów się czy warto było zamykać rekrutację (nie mówię tego dlatego, że złożyłem podanie i zostało odrzucone, wziąłem to do siebie, poprawiam aktywność, oraz poznaje ludzi, zapoznaje się ze środowiskiem, następnie jeżeli będę gotowy spróbuję ponownie, ale nie w tym rzecz), ludzie, czyt "Gracze/Formuowicze" nie powinni czekać tyle na Odbanowanie/Zbanowanie, max do 2 godzin, nie więcej, ponieważ się zniecierpliwiają, oraz uciekają na inne serwery, tak nie powinno być i weź sobie to do serca/głowy czego kolwiek, abyś zastanawiał się nad tym co robisz pare razy, nigdy nic na siłe, oraz pochopnie, ponieważ to później się odwraca przeciw tobie. Jeżeli chodzi o ekipę to na tyle, teraz forum. Kolega wyżej wymienił co jest do poprawy, myślę, że administracja projektu weźmie się za to, ponieważ trzeba poprawić estetyke zajebistego stylu. Dodać jeden dział do gier, oraz poddziały do niego takich najważniejszych, w które ludzie grają. Nie uważajcie mnie za kogoś kto wgl nie ma pojęcia o czym piszę czy coś, wcale tak nie jest. Piszę to ponieważ wiem więcej niż połowa tutaj zamieszkujących to forum. Jeżeli ekipa będzie wykonywała swoją prace systematycznie, admini będą częściej na serwerach, forum postoii bardzo długi okres czasu ( w sumie już stoii, lecz myślę, że będzie stała jak najdłużej). Nie możemy tego zepsóć, forum jest n1 jak dla mnie w POLSCE, jeszcze raz powtarzam W POLSCE. Mam nadzieję, że ci którzy to przeczytają wezmą to do siebie, oraz wprowadzą w swoim życiu/życiu interentowym dla sieci jakieś zmiany pozytywne, a nie negatywne, sczególnie to się tyczy adminów, więcej pozytywizmu, a nie ostrzeżeń, wraz z / ze skargami ( nie mogłem się zdecydować).


 


Jeżęli to przeczytałeś to wiedz, że jesteś THE BEST typie <3


 


(PS: Zauważysz błąd ze składnią któregoś zdania, to pisz pw, nie spamuj pod tematem, z góry bardzo przepraszam)


 


Pozdrawiam: @shoxenberg


Edytowane przez shoxenberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka poprawka ankiety: http://wklej.to/RDKtJ

 

attachicon.gif2.png Tutaj rozwiązanie: http://wklej.to/K5qXH

 

attachicon.gif3.PNG

 

attachicon.gifikii.PNG

 

attachicon.giflis.PNG

 

Te linie na ciemniejsze:

 

attachicon.giflinie.PNG

 

Kod na poprawkę tych lini :D

http://wklej.to/LLlfK

 

attachicon.gifTo tak samo ble.PNG

 

jeszcze to :D

 

attachicon.gifgegege.PNG

 

Kod na poprawę: http://wklej.to/qO1HD

 

attachicon.giftututu.PNG

 

Kod na poprawkę: http://wklej.to/nyAxd

 

 

attachicon.gifyyyy.PNG

 

Kod na poprawkę: http://wklej.to/4QEjD

 

I co dziwne status w profilu nie ma żadnego kodu xD

 

attachicon.gifstatus.PNG

 

Czemu to ma tło? ;d

 

attachicon.giftlolo.PNG

 

I jeszcze to:

 

attachicon.gifScreenshot_2016-12-11-19-37-48.png

 

attachicon.gifobra.PNG

kody poprawione,

 

 

To teraz czas na moją dłuższą wypowiedź, jeżeli potrafisz czytać, oraz chce ci się, przeczytaj to ze zrozumieniem, wszystko pisane prosto dla ciebie oraz z Serduszka

 

Od kąd pamiętam sieć csowiczów na stylu spark_light v1. Dużo błędów, dużo bugów, dużo poprawek, mniejsza atmosfera (w końcu to początki), było fajnie, rico między innymi w un ban team razem ze smokiem, potem z dnia na dzień rumcajs wraz z izconem poprawiali wszystko na spokojnie, żeby było dopięte na ostatni guzik. Bardzo podobała mi się ich praca aż do teraz, lecz jest jak jest izon musiał opuścić forum, za oszustwa. Panuje tutaj teraz większa atmosfera, jest dużo nowych ludzi, Evix jest Junior Administratorem, a pamiętam go jako Admin Jail Break'a. Botek, Ibnd, Smoke, ubt zgrana ekipa, potem awans botka na kid moderatora jak jeszcze rekrutacja była, KozckO ciągle krytykował inne osoby za to go nie lubiłem, potem zaczął otwierać swoją sieć. Sysia, jedyna znana mi przez dłuższy okres osoba, tak sysia mówie o tobie, jeżeli miałbym coś zmieniać w tym jaka jesteś to bym ci powiedział tak "Idź do przodu, nie patrz w tył, a szczególnie nie słuchaj inny, ponieważ oni kiedyś zwrócą się o pomoc do ciebie", Rumcajs, tyle nagranych "Jumpów", duża reklama na forum, fundusze, skąd ty to brałeś, żeby osiągnąć w życiu coś na co zawsze czekałeś, Kikera pamiętam jedynie jako Kid Moderatora, oraz Administratora na forum do wykupowania reklam. Tyle przesiedzianych godzin na team speaku, tyle serwerów podochodziło, następnie pozmieniały fora, bo co? bo było im źle? teraz pewnie żałują wszystkie, ponieważ to oto forum rozwineło by im serwer bardziej niż reklama na maset-bost, bądź na setti. Nigdy nikt nie dorówna sieci "Csowiczów", nie sugerujcie, że teraz wchodzę w dupe administracji, tylko mówie prawdę. Myślałem, że ciągle będę się ukrywał, lecz postanowiłem zawalczyć o coś czego tak na prawdę chciałem od samego początku istnienia Csowcziów, najbardziej zależy każdemu z nas na dobrym zdaniu o sobie, lecz zawsze trzeba pokazać się z tej pozytywnej strony. Smoke, smoke'a pamiętam jako UBT na sparku, oraz na nowszym stylu, jeżeli dobrze pamiętam to był edytowany "CARBON" bądź "REVOLUTION", słyszałem dużo złych rzeczy na jego temat, odchodził, następnie wracał, składał podania (odwiedziałem forum anonimow), lecz był to tak na prawdę najbardziej skuteczny członek ekipy jaką kiedykolwiek znałem, przesiadywał ze mną tyle razy na ts'ie, że szok, pamiętam jak miał admina, dokładnie SSA, ponieważ awansu na rota nie dostał (odszedł z csowiczów na sieć KozackO), ludzie którzy lecą na rangi są jakoś nazywani, lecz każdy powinien mieć własne zdanie, taka prawda. Teraz ekipa csowiczów wraz z administracją pracuje systematycznie, lecz zachowanie niektórych mnie zniedowala, Ludzie proszący o "UB" bądź "Zbanowanie czitera poprzez demko", "BRAK ADMINA NA SERWERZE" to jest do poprawki, sory, ale trzeba w końcu wziąść się za to i poszukać osób systematycznych, dojrzałych, ogarniętych nie mówie o pełnoletności teraz, lecz trzeba w końcu to ogarnąć bo od kąd pokazałem się w końcu na csowiczach jest to tutaj kicha, do niektórych się to nie dotyczy, lecz powinno wziąść ich za sumienie, jeżeli odbierzecie to jako konsekwencja to dobrze, musicie zrozumieć, że nie robicie tego dla siebie, lecz dla życia forum, serwerów, oraz najważniejsze dla graczy na naszy serwerach, ponieważ bez nich to forum by nie istaniało, szczególnie bez finansów, które rumcajs wpłacał na sieć żeby to jakoś ruszyło, pamiętam jak założył temat o dotacje dla csowiczów, ponieważ brakowało na reklame, i coś tam jeszcze, ale to potem o tym dokończę, teraz wrócę do tematu o administracji, na czym to skończyłem? aaaa, jeżeli chodzi o Administrację Projektu to nie mogę im zarzucić złego zdania, jest to najlepsza administracja w polskiej konkurencji innych sieci serwerów. Teraz wszystko idzie z górki, mam nadzieję, że wszystko się utrzyma w jednej kupie. Moderatorzy -> Jest ich bodajże 4 o ile się nie mylę, każdy powinien mieć przydzielone obowiązki na forum, żęby nikt sobie w drogę nie wchodził, UnBan Team -> Jest ich owiele za mało, zobaczcie ile ludzi gra na naszych serwera, następnie zamykajcie rekrutacje, dzisiaj był forumowicz o unbana, czekał aż 4-5 godzin o ilę się nie myle, Maciek wbił jedynie, sprawdził ss'y oraz dał  graczowi ub, również do poprawki, weźcie sobię do sumienia to co piszę o Ekipie, ponieważ to jest najważniejsze w każdej sieci serwerów "EKIPA", trzeba wkońcu pokazać swoje "JA" z dobrej strony. Redaktorzy -> Nie mam nic do zarzucenia im, ładnie pracują, systematycznie wykonują wywiady, gazetki, etc. Graficy -> O ilę się nie mylę jest tylko jeden, pracuje jak może dlatego go bardzo szanuje. Opiekun UnBan Team, jeżeli mógłbym się do ciebie zwrócić na "TY", pare linijek mordeczko wyżej napisałem o ubt, przeczytaj dokładnie, oraz zastanów się czy warto było zamykać rekrutację (nie mówię tego dlatego, że złożyłem podanie i zostało odrzucone, wziąłem to do siebie, poprawiam aktywność, oraz poznaje ludzi, zapoznaje się ze środowiskiem, następnie jeżeli będę gotowy spróbuję ponownie, ale nie w tym rzecz), ludzie, czyt "Gracze/Formuowicze" nie powinni czekać tyle na Odbanowanie/Zbanowanie, max do 2 godzin, nie więcej, ponieważ się zniecierpliwiają, oraz uciekają na inne serwery, tak nie powinno być i weź sobie to do serca/głowy czego kolwiek, abyś zastanawiał się nad tym co robisz pare razy, nigdy nic na siłe, oraz pochopnie, ponieważ to później się odwraca przeciw tobie. Jeżeli chodzi o ekipę to na tyle, teraz forum. Kolega wyżej wymienił co jest do poprawy, myślę, że administracja projektu weźmie się za to, ponieważ trzeba poprawić estetyke zajebistego stylu. Dodać jeden dział do gier, oraz poddziały do niego takich najważniejszych, w które ludzie grają. Nie uważajcie mnie za kogoś kto wgl nie ma pojęcia o czym piszę czy coś, wcale tak nie jest. Piszę to ponieważ wiem więcej niż połowa tutaj zamieszkujących to forum. Jeżeli ekipa będzie wykonywała swoją prace systematycznie, admini będą częściej na serwerach, forum postoii bardzo długi okres czasu ( w sumie już stoii, lecz myślę, że będzie stała jak najdłużej). Nie możemy tego zepsóć, forum jest n1 jak dla mnie w POLSCE, jeszcze raz powtarzam W POLSCE. Mam nadzieję, że ci którzy to przeczytają wezmą to do siebie, oraz wprowadzą w swoim życiu/życiu interentowym dla sieci jakieś zmiany pozytywne, a nie negatywne, sczególnie to się tyczy adminów, więcej pozytywizmu, a nie ostrzeżeń, wraz z / ze skargami ( nie mogłem się zdecydować).

 

Jeżęli to przeczytałeś to wiedz, że jesteś THE BEST typie

 

(PS: Zauważysz błąd ze składnią któregoś zdania, to pisz pw, nie spamuj pod tematem, z góry bardzo przepraszam)

 

Pozdrawiam: @shoxenberg

 

Dziękuje za miłe słowa do mnie i całej administracji lecz z tego co mi się kojarzy kiker nie był od opłacania reklam tylko ludzie którzy grają na serwerach i dalej tak jest. Kto może to wspomaga naszą sieć pieniężnie lecz jest to rzadkością w naszym przypadku, ponieważ ludzie myślą że i tak to upadnie. Takim negatywnym myśleniem nie zajdą daleko a nie po to staramy się wszyscy od 3 lat by to upadło za następne 3 lata. Sieć będzie istniała nawet bez serwerów bo forum jest największym sercem w którym wszyscy praktycznie się poznali.

Co do pracy UBTeam, również jestem zawiedziony niektórych pracą lecz nie mogę tutaj wymieniać poszczególnych osób bo każdy pracuje jak może. Trudno jest znaleźć osoby które będę pracowały doskonale na tym stanowisku bo jak już tak jest to zostają oni np moderatorami (awans za dobrą pracę) i wtedy mają na głowie sprawy moderatorskie a prace UB zostawiają na boku. To mnie strasznie martwi, może będzie kiedyś ktoś taki kto powie " Rumcajsik / Sysia / Kiker, nie chce awansu ponieważ wiem że zaniedbam wtedy stanowisko UBTeam a tego byście nie chcieli :) ).

 

Wszystko co wyżej zostało wypisane przez Was zostało poprawione (razem z kodem forum który podał nam localhost). Wszystkie niedociągnięcia które zauważycie w stylu czy też w ekipie prosimy zgłaszać tutaj bo nie jesteśmy dzikusami byśmy ukrywali co do siebie czujemy, macie jakieś ale? to walić prosto z mostu. Kto nie będzie przyjmował krytyku do siebie to świadczy o jego osobie, dla mnie np krytyka jest motywująca :)

 

Do działa... !

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@shoxenberg Jesteśmy sobie równi więc nie widzę powodu dla którego nie możesz do mnie zwracać się na " Ty ". Rekrutacja na UBT wciąż jest otwarta, została zamknięta tylko Szybka Rekrutacja o ile widzisz, ponieważ z szybkiej rekrutacji jest już wystarczająco osób i teraz czekam na nowe podania gdzie każdy będzie mógł dorzucić swoje trzy grosze do Twojego bądź innej osoby podania. Co do UBT. Dziennie są wrzucane mniej więcej 3-4 demka maksymalnie oraz kilkanaście czasem tylko kilka SS'ów więc nie widzę sensu, aby w UBT było 10 osób bo połowa nie będzie miała co robić, a wiem że teraz po niedawnym spotkaniu ekipy UBT będzie to inaczej wyglądało bo tym się teraz zajmuje żeby wszystko ładnie chodziło. Mam nadzieje że taka odpowiedź Ci odpowiada :)

 

 

 

Z chęcią bym zmienił Administracje na Serwerach. Większość Adminów w połowie olewa swoje obowiązki - forum, ile razy to była sytuacja, że admin miał czas aby się wypowiedzieć a nawet nie zajrzał na forum, czasem przeglądam profile i szokuje mnie to co tam widzę 5-6 dni nieobecności na forum, bez żadnego urlopu. Oczywiście bardzo fajnie że jest aktywny na serwerze, aczkolwiek forum to również część obowiązków Adminów.

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@shoxenberg Jesteśmy sobie równi więc nie widzę powodu dla którego nie możesz do mnie zwracać się na " Ty ". Rekrutacja na UBT wciąż jest otwarta, została zamknięta tylko Szybka Rekrutacja o ile widzisz, ponieważ z szybkiej rekrutacji jest już wystarczająco osób i teraz czekam na nowe podania gdzie każdy będzie mógł dorzucić swoje trzy grosze do Twojego bądź innej osoby podania. Co do UBT. Dziennie są wrzucane mniej więcej 3-4 demka maksymalnie oraz kilkanaście czasem tylko kilka SS'ów więc nie widzę sensu, aby w UBT było 10 osób bo połowa nie będzie miała co robić, a wiem że teraz po niedawnym spotkaniu ekipy UBT będzie to inaczej wyglądało bo tym się teraz zajmuje żeby wszystko ładnie chodziło. Mam nadzieje że taka odpowiedź Ci odpowiada :)

 

 

 

Z chęcią bym zmienił Administracje na Serwerach. Większość Adminów w połowie olewa swoje obowiązki - forum, ile razy to była sytuacja, że admin miał czas aby się wypowiedzieć a nawet nie zajrzał na forum, czasem przeglądam profile i szokuje mnie to co tam widzę 5-6 dni nieobecności na forum, bez żadnego urlopu. Oczywiście bardzo fajnie że jest aktywny na serwerze, aczkolwiek forum to również część obowiązków Adminów.

 

Bardzo mi odpowiada, oraz mnie cieszy. Co do adminów to każdy ma takie samo zdanie jak opisasłem w swoim poście. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Apoi_eXo

 

Jakieś sugestie do tego by admini bardziej reagowali na to co się dzieje na forum?

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić dobra ekipa, ładne forum nic tylko wbijać na csowicze :) 

Pamiętaj ! Pisząc do mnie typu "siema, jesteś?" "ej mam pytanie" nie spodziewaj się że Ci odpiszę :)

Masz sprawę? Pisz od razu o co chodzi nawet jak mnie nie ma !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić dobra ekipa, ładne forum nic tylko wbijać na csowicze :)

jesteś z nami krótko i z pierwszego wrażenia tak jest. Z czasem zobaczysz że nie ma idealnego forum na którym da się siedzieć ponieważ znajdzie się jeden czarny koń który zrobi z igły widły. Tak właśnie powstają sieciowe afery bo niektórzy na siebie też za plecami mówią a nie prosto na twarz :D

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś z nami krótko i z pierwszego wrażenia tak jest. Z czasem zobaczysz że nie ma idealnego forum na którym da się siedzieć ponieważ znajdzie się jeden czarny koń który zrobi z igły widły. Tak właśnie powstają sieciowe afery bo niektórzy na siebie też za plecami mówią a nie prosto na twarz :D

 

No skądś to znam i takie osoby które próbują  wprowadzić nie miła atomosfere trzeba elminować :) Ale na razie jest okej byle do przodu.

Pamiętaj ! Pisząc do mnie typu "siema, jesteś?" "ej mam pytanie" nie spodziewaj się że Ci odpiszę :)

Masz sprawę? Pisz od razu o co chodzi nawet jak mnie nie ma !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneInformacje / Ogłoszenia"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie