Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Gra mafijna - eCrime


iGangstar

Rekomendowane odpowiedzi

Coś o Sobie: Nazywam się Dominik, mam 17 lat. Chciałbym dołączyć do sieci grę mafijną. Dla wielu osób może być to nowość? Dla mnie nie jest. Jeżeli chodzi o grę, którą zamierzam dodać zajmuje się już od 2 lat.

Typ Serwera: Gra mafijna [Z tego co wiem, sieć przyjmuje nie tylko serwery Counter-Strike 1.6]

Ilość Slotów: Nieograniczona liczba. Poprzez aktywność graczy, gra zdobywa punkty MafiaCoins, dzięki którym można ją ulepszyć lub zakupić dodatki typu layout.

Link GameTracker: Link do gry ---> MojaMafia.pl/eCrime

Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć: Ponieważ CSowicze.pl to bardzo dobra sieć, która zasługuje na coś lepszego niż tylko Counter-Strike. Jestem zwolennikiem sieci serwerów różnych gier. Nie rozumiem ludzi ograniczających się tylko do jednej gry, np. CS. Chciałbym trochę rozwinąć grę i sieć CSowicze moimi planami..

Rozkręcony [TAK/NIE]: Oczywiście. Mam wykonane reklamy. Jeżeli gra zostanie podczepiona do kilku innych sieci, zmienie opis tytułowy i cały layout dla wyglądu CSowicze. Gra będzie przyciągała graczy z innych sieci na tą, którą będziemy reklamować. W przypadku przyjęcia gry, będzie to - CSowicze.pl

Wiek właściciela serwera: 17

Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: Owszem. Oznajmiam od razu, że będzie wiele organizowanych konkursów...

Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]: Właściciel sieci dostanie subkonto i będzie mógł wraz ze mną nadzorować stan gry.

Kontakt: GG: 56809030; Teamspeak 3; Facebook.

 

* Aktualnie gra nie ma oryginalnej nazwy i domeny. Po przyjęciu można uzgodnić z właścicielem sieci nową nazwę gry z domeną .pl. Zostanie ona zakupiona z moich funduszy i kolegów, którzy angażują się w życiu gry.

 

* Po przyjęciu gra przejdzie reaktywację. Zostaną dodane ulepszenia, dzięki którym będzie się grać o wiele wygodniej.

 

Zapraszam do testowania gry rejestrując się oraz wypowiedzi w tym wątku.

Czekam cierpliwie na rozpatrzenie ze strony administracji.

 

Pozdrawiam,

iGangstar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ciężko jakkolwiek się wypowiedzieć jeśli się w taką grę nie grało, oraz nie ma pokazanych jakichś konkretnych statystyk itp. ;)

 

+Wiek właściciela,

+Nie widzę nic w stylu GT, ale serwer podobno rozkręcony i ma stałych graczy oraz reklamę,

+Nie mamy nic do zaoferowania po za serwerami CS'a, więc byłaby to spora odmiana na naszej Sieci :)

+Postarałeś się w podaniu, więc chyba Ci zależy oraz wydajesz się ogarnięty.

 

Osobiście jestem skłonny dać Ci TAK. 

Powodzenia!  8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gra zostanie podczepiona do kilku innych sieci, zmienie opis tytułowy i cały layout dla wyglądu CSowicze.

Chcesz do nas dołączyć z serwerem + podpinać go pod inne sieci i przy okazji reklamować CSowicze, nie wiem czy wiesz ale to jest ze sobą sprzeczne bo jak napisałeś (jeżeli Cie przyjmiemy layout będzie pod CSowicze) to wtedy z innych sieci Cię wyrzucą także to sensu nie ma.

 

Dla mnie to nie jest gra która mogłaby zostać przyłączona ponieważ posiadacie swoją stronę także wychodzi na to że strona reklamuje drugą stronę.

 

/// odrzucam

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneMasz swój serwer? Dołącz do CSowicze"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie