Skocz do zawartości

Zablokowane Serwer FFA:GO


Alvaro Soler

Rekomendowane odpowiedzi

Heloł. Piszę ten temat po to, żeby niektórzy uświadomili sobie jak działa nasz serwer FFA:GO. Opiszę to w punktach:

 

1. Serwer nie posiada zabezpieczenia przed zbanowanymi kontami VAC. To samo w sobie skreśla serwer z naszej listy.

2. Opiekunowie serwerów biorą na adminów kogo popadnie (sami 14-latkowie), którzy nie mają żadnego pojęcia o grze i robią co chcą.

3. Admini mają samowolkę. Używają komend admina do respienia się gdy padną,co samo w sobie jest głupie i żałosne. Jeden harpagan spytał się dziś skąd można wziąć auto-bh (XDDD). Żałosne. 

4. Serwer posiada nielegalne komendy:

!ws - skiny, które są zabronione po interwencji Valve i żaden serwer nie może posiadać takowej komendy, grozi to banem na token właściciela. 

!mm - system "fake rank". Po wpisaniu można ustawić sobie dowolną rangę. Valve może uznać tą komendę za modyfikowanie hudu.

Do tego dochodzi modyfikacja tabeli wyników (Gracz - Admin przed nickiem, jest to również niedozwolone). 

5. Vip jest zbyt potężny. W rundzie pistoletowej vip ma wszystkie granaty, kevlar z hełmem, do tego ma 2 skoki i jakieś beznadziejne apteczki + dodatkowe HP na starcie. Ale vipy i tak mówią, że powinni dodać coś jeszcze (XDD).

6. Ludzie z VAC-iem nie są banowani tylko jeszcze chętnie przyjmowani na serwer. Pseudo-admini tego serwera i opiekunowie nie widzą w tym żadnego problemu, że koleś co ma vaca od tygodnia śmiga sobie i wali głowy przez smoke.

7. Na serwerze żadnego hltv, przez co admini banują sobie od tak za czity o których nie mają nawet pojęcia. 

 

 

 

Ja tu tylko zostawię ten temat do waszej analizy, sami zadecydujecie co dalej robić. Pierwszy punkt z góry już skreśla ten serwer z naszej sieci. 

Pozdro :)

 

P.S - Dodam jeszcze, że właściciel ma blokadę VAC na koncie - http://steamcommunity.com/id/xkoskox/

 

 

04.09.2016 - 100 postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem tam raz, dziś z rana. I to co pisze Alvaro się zgadza. Admini nie mają zielonego pojęcia o swojej robocie i wykorzystują komendy do własnych potrzeb. Jeden z drugim się wzywają- brak reakcji admina, bo lepiej nabijać dalej fragi. I jak można w ogóle nie mieć blokady VAC??? Jak tak pójdzie dalej to nasza sieć szybko zapracuje sobie na opinię takiej, która przyjmuje byle co i byle jak. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Kategoria administracyjnaArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie