Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Jak zarobić dodatkowo kilka $$$ dziennie ;)


cwiek25

Rekomendowane odpowiedzi

15220059_1363547907029348_17678191033125

Witam wszystkich bardzo serdecznie 1f609.png;)

Od pewnego czasu zacząłem zarabiać w internecie. Dzisiaj chciałbym przedstawić wam program który daje możliwości zarabiania pasywnie. Naprawdę mega temat ! Każdy kto chce zarabiać razem z nami zarabiać zapraszam !

Tak wiec projekt moim zdaniem warty dużej uwagi ze względu na:

 

Dodatkową MOŻLIWOŚCI ZARABIANIA BEZ WKŁADU FINANSOWEGO NA OGLĄDANIU CASH LINKÓW ORAZ FILMÓW! Pozwólcie, że opisze wam swoją analizę:

1. Po pierwsze poleciła mi go bardzo zaufana osoba konkretna osoba której wiele zawdzięczam w branży internetowej , na którą zawsze mogę liczyć, a która ma ogromny wpływ na rozwój tego projektu,

2. Świetnie zbudowana strona , bez błędów , z takimi kombinacjami jakich w branży revshera ja nie widziałem!

3. Projekt wystartował 13 dni temu i ma juz 7500 aktywnych partnerów,

4. Projekt płaci obecnie około 2-2,5% dziennie! Naliczenia na przestrzeni najbliższych 3 miesięcy beda ustabilizowane na poziomie 1-2%. Czyli teraz można zarobić najwięcej!:)

5. Zarabiamy z poleconych 10% z pierwszej linii i 0,5% z każdej kolejnej ( z lini drugiej, trzeciej , czwartej i piątej),

6. Zarabiamy z cashlink-ów czyli opcja dla darmowych kont na budowanie swojego portfela,

7. Zarabiamy za oglądanie filmików zbierając punkty. Punkty wymieniamy na adpack a adpack na wypłaty:) jest to opcja również dla użytkowników darmowych, jak również płatnych 1f642.png:)

8. Adpack kosztują 20$ i wypracowują 125% czyli 25$

9. Wewnątrz systemu są gry w które można sobie popykać- z czasem umożliwią również opcje zarabiania.

10. Mamy kilka możliwości stworzenia kampanii co mi sie osobiście spodobało. Różne banery reklamy stron czy reklamy swoich filmików! To ostatnie mega !

11. Z użytkowników darmowych, którzy klikają, kupują banery kampanie również zarabiamy do 5 poziomu w organizacji.

12. Wpłaty przez paypal, stp i payer, (ręcznie przez BTC) płatności automatyczne przez btc pojawią się max do 2 tygodni.

Jesli chodzi o mnie nie wiem osobiście jaki wpływ na rozwój biznesu beda miały darmowe konta, ale napewno dają niezła sile napędową dodatkowego trafiku dla tego revshera, jak również tworzą możliwości biznesowe dla wielu osób nie mających kasy na start.

Zapraszam do rejestracji z linku poniżej:

http://revjob.com/register.aspx?u=9291

 

UWAGA KONKURS!!!
Każda osoba z Naszego linku ma szansę wygrać nawet 200$. Łącznie do wygrania w konkursie 500$. Co trzeba zrobić?

Dołącz do naszego zespołu i dodaj się do Naszej grupy na fb. LInk do grupy: https://www.facebook.com/groups/1834208156822524/

a następnie zarejestruj w revjob jak największą ilość partnerów bezpośrednich. Osoby, która zaproszą najwięcej osób aktywnych klikających reklamy otrzymają nagrody o wartości:
✭ 1 miejsce -Nagroda 200$ czyli 10 adpaków,
✭ 2 miesjce - Nagroda 100$ czyli 5 adpaków,
✭ 3 miejsce - Nagroda 40$ czyli 2 adpaki.
✭ 4, 5, 6, 7, 8 i 9 miejsce - Nagroda 20$ czyli 1 adpak.

Konkurs trwa do 4 Grudnia 2016r. Zapraszam do współpracy! Zaróbmy wspólnie mnóstwo KASY! Tego Ci życzę i wiem że w tym projekcie zrealizujemy ten PLAN.

 

Powodzenia w konkursie i do zobaczenia na grupie:)

 

Nie wiem czy w dobrym miejscu to napisałem więc proszę o wyrozumiałość ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: /CL

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Hyde ParkOfftopic"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie