Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Podanie na Administratora [ShadoOw]


ShadoOw

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: @ShadoOw


Wiek: 22, za 4 miesiące 23.

Link do GameTracker [Link]: To jest podanie na opiekuna, a serwer tyle co dołączył, więc na dany moment GameTracker nie jest potrzebny, ale jeżeli będzie taka potrzeba to podam.

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Oczywiście, że TAK.

Coś o sobie: Mam na imię Radek, liczę prawie 23 wiosny, pracuję w Restauracji jako kucharz od 4,5 roku (zastępca szefa kuchni), oprócz tego mam kobietę, która doszczętnie mi ryje beret, ale jednak muszę to przeboleć i wytrzymywać, mieszkamy razem ponad dwa lata. Myślę, że resztę napisałem niżej.

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Nie będę się oszukiwał, że od kiedy tu przyszedłem, czekałem na serwer FFA CS:GO, no i w końcu się doczekałem, jestem odpowiedzialny, konsekwentny, miły, uczciwy i potrafię przypilnować porządku na serwerze. Jak każdy zaczynałem od zwykłego 1.6 gdzie też byłem opiekunem, jednak większość przekonała Mnie do CS:GO i tak właśnie zakupiłem, i dwa miesiące od grania zostałem opiekunem najpierw FFA, zaś potem DD2 i wiem z czym to się je. Moja opieka z drugim opiekunem trwała (około) pół roku.

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: Gdyż pracuję do 21/22, to po 22 do pierwszej czy drugiej w nocy mogę poświęcić swój czas na serwer, oprócz tego w tygodniu mam dwa dni wolnego i tutaj myślę, że dobre 4 godzinki.

Znajomość SM [1-10]: Mocne 8/10 :)

Staż w Counter Strike Global Offensive: 17 miesięcy z lekkimi przerwami.

Czy posiadałeś administratora na innym serwerze (Nie podajemy linków): Posiadałem, ale to na moim poprzednim forum, gdzie wspomniałem o tym wyżej, co do tego forum to jeszcze nie, bo jak mówię czekałem na serwer FFA CS:GO.

Składki [TAK/NIE] (20 zł co 2 mieś): Oczywiście, że tak.

Kontakt: GG (6128432), steam, pw.

Blokada VAC: [Tak/Nie] NIE

 

Podaję swój steam jeszcze: 


     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike Global OffensiveCSowicze | FFA - 193.33.176.66:27030[FFA] Podania o admina"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie