Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga KennyZez + UB.


Alvaro Soler

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: tarik
Nick oskarżonego: KennyZez
IP/SID oskarżonego: Nie mam
Godzina i data zdarzenia: 19:11, dzisiaj.
Mapa: de_mirage
Screeny/demo: w bansie jest wszystko.
Opis sytuacji: Gram sobie z kumplami na serwerze i zabiłem 5 gości i dostałem z miejsca perma za czitowanie (grałem z naszym kochanym esejem, który jest bardzo dobry w globala <3). Ogólnie banowanie na tym serwerze wygląda tak, że jak ktoś ubije 3-4 fragi w rundzie to dostaje bana za wh/aima. Czekam na UB bo nie czituje, nie ma na mnie dowodów i konta 2k7 bym nie ryzykował. Admin ma chyba poziom max gold2 jak większość serwera.

 

Do admina: To, że nie umiesz grać w tą grę i ktoś jest od Ciebie lepszy, to nie znaczy, że czituje. Mam w tą grę przegrane ponad 2000 godzin + 9 lat stażu w 1.6 więc w miarę potrafię strzelać. Poćwicz trochę strzelanie i używaj mózgu podczas gry. Bez pozdrowień.
 
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.

04.09.2016 - 100 postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KenyZez zawsze sprawdza lub wchodzi na specta i patrzy na tych cheaterów . Ja z nim gadam codziennie na ts3 więc też mu pomagam :D Co do KenyZeza . moim zdaniem jest on uczciwy ale w tej sytuacji w której zbanował tarika nie słusznie to mógłbyć przypadek . Przypominam , że Admini nie mogą unbanować !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Admin został zdegradowany.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie