Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Dołączenia serwerów


zorix

Rekomendowane odpowiedzi

Coś o Sobie: Witam Serdecznie nazywam się Mateusz Pawlak pochodzę z Torunia. Trenuje wioślarstwo w AZS UMK ENERGA TORUŃ
Typ Serwera: FFA, DEATHRUN, 1VS1, COD MOD [Wszystkie serwery - CS:GO]
Ilość Slotów: 20,12,14,12
Link GameTracker:http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.66:27030/ , http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.67:28100/ , http://www.gametracker.com/server_info/185.7.105.82:28015/ , http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.75:28020/
Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć: Ostatnim czasem miałem włamania na forum ,na serwery i nie jestem w stanie zrobić wszystko sam tak aby serwerownia była profesjonalna
Rozkręcony [TAK/NIE]:Niektóre - FFA,1VS1
Wiek właściciela serwera: 16 (oczywiście głos po mutacji, tworzeniem serwerów zajmuję się od dawna ,a te utrzymuję od roku)
Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]:Tak
Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]:Tak
Kontakt: Skype/Teamspeak/Steam/GG/FB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście byłbym przychylny do przyjęcia tych serwerów ;)

Moim zdaniem nie ma co zostawać jedynie przy CS 1.6, powinniśmy ruszyć też właśnie w CS:GO.

Generalnie nie są one zbytnio rozkręcone, bo dobre GT posiada jedynie FFA..

 

Na CS:GO nie masz reklamy z czego myślę, że zdajesz sobie sprawę jeśli miałeś własną sieć serwerów.

Serwer aby dobrze się rozkręcił musi być dobrze otagowany i w początkowej fazie mieć stałych graczy (Administracja, znajomi itp.)

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie @UP jeżeli jesteście na TAK to musicie podać min. 3 argumenty na "+" xD

 

Hmmm:

+/- Wiek właściciela,

+/- Sloty... Na Cod Modzie wypadało by zwiększyć, na FFA też by nie zaszkodziło ;)

+ Udostępniasz,

+ Brakuje u Nas serwerów CS:GO,

 

- Serwery nie są rozkręcone... Patrząc na GT można zauważyć, że w najlepszym wypadku jest 50% slotów zajętych i to przez dość krótki czas... Więc nie piszę, że serwery są rozkręcone.

 

*Mody wydają się spoko chociaż nie grywam w GO'a więc nie mi to oceniać.

 

Mimo iż znalazłem więcej "za" niż "przeciw" na chwilę obecną jestem na NIE  ponieważ serwery nie są rozkręcone, a liczba slotów też nie powala. My nie jesteśmy od tego aby serwery rozkręcać od ZERA...

 

Proponował bym aby podanie zostało wstrzymane na hmmm tydzień? Jeżeli sprowadzisz graczy na serwer będę skłonny dać Ci Tak, jeżeli natomiast liczba graczy nadal pozostanie taka jaka jest będę zmuszony pozostać przy NIE :/

 

@EditTTTT:

 

@zorix Na przyszłość używaj Opcji "Edytuj" a nie Spamuj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam administracje i dużą ilość znajomych grających na serwerach prawda tylko na ffa gra całkiem spora ilość osób ale ostatnio serwer cały czas był wyłączony więc nie da rady w tydzień wrócić to takiej ilości. Dodatkowo chciałbym zauważyć ,że macie możliwość rozkręcenia serwerów cs:go (oprócz tych moich). Sam dużo ogarniam w sourcemodzie ,a amxx to nie to samo więc to umożliwia na rozwijanie kolejnych serwerów cs:go ponieważ chętnie służę wszystkim pomocą.

Pozdrawiam :-)

Edytowane przez zorix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mało slotów

- Mało graczy

- Ogarnięty właściciel

- Udostępnia

Jak zobaczę więcej ludzi  na tych serverach to masz moje wsparcie, lecz póki co jestem przeciw.


@ Jeśli mają być same servery cs: GO to jak najbardziej. Na przyszłość uzywaj opcji edycji postu, zamiast robić spam.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu się wypowiem bez argumentów bo chciałbym z właścicielem serwerów przy Was przeprowadzić rozmowę.

 

Kolego, zadam Ci parę pytań:

 

1# Po co Ci tyle serwerów po hmm 12/14 slotów które są puste?

2# Nie lepiej postawić 1 serwer np 32/64 sloty i go rozkręcać?

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Pytanie - Ponieważ lubię rzeczy związane z programowaniem i robienie serwerów to dla mnie przyjemność

2 Pytanie - Lepiej lecz lubię ryzyko :-)

No ale co Ty chcesz tu ryzykować? serwery są puste co świadczy o tym że takie coś to każdy może postawić (nie mówię tu o zawartości serwerów).

 

Tyle chciałem wiedzieć, przekonywać nikogo nie będę. Proszę o wypowiadanie się dalsze...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się w tym temacie raz jeszcze, bo argumentacja mnie powala na kolana..

Zadajcie sobie pytanie jakim sposobem ów użytkownik ma rozkręcić serwery bez domeny?

W CS:GO jest to nie do zrealizowania (wiem jak to wygląda z doświadczenia).

Paczki są dobrze skompletowane, jedynie DR bym lekko poprawił.

Wypadałoby również każdy serwer z osobna dobrze otagować, bo w chwili obecnej jest on wykluczony z wyszukiwarki wewnętrznej gry. 

 

Według mnie tak jak wyżej napisałem, moglibyśmy przyjąć serwery na okres próby.

Po ~2 tygodniach zobaczyć czy się rozkręcają i wtedy podjąć dalsze kroki.

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryzyko jest takie ,że serwery mogą się rozwinąć lub upaść z braku finansów na serwer ,a są momenty na których jest cały serwer pełen i może się komuś zawsze spodobać i mogę zyskać stałych graczy

Serwery umiem dobrze konfigurować tylko to jest kwestia czasu stawiam kilka i robię po kolei każdy serwer ,żeby rozwijać swoją wiedzę , doświadczenia i zainteresowania które na pewno się przydadzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem za tym, abyś z tych czterech serwerów, zrobił jeden bądź dwa, a porządne (chodzi tutaj o ilość slotów i graczy). Ale jak napisał kolega @UP^^ @Native można dać Ci szanse na okres próbny, lecz przemyśl tą decyzję jeszcze raz. To bardzo dobrze, że lubisz programować i bawić się w sourcemod ale pomyśl dobrze czy czasami nie lepiej mieć mniej, a lepiej wyposażone czy więcej, a słabo wyposażone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden problem usunąć jeden serwer i zająć się drugim ,gorzej poświęcić więcej czasu na rozwijanie kolejnego :p Ewentualnie mogę tak zrobić jak napisałeś powyżej lecz puki co serwery są opłacone i rozwijam ich zawartość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z właścicielem uzgodniliśmy ,że mogą zostać dodane 2 serwery cs go. Wszystko zależy od was czy chcecie ,żeby zostały dodane i jakie tryby , ja proponuje ffa i cod mod ponieważ są najbardziej grywalne

Proszę o pozostawienie opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneMasz swój serwer? Dołącz do CSowicze"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie