Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na UnT


XsariS

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: XsariS
Nick oskarżonego: UnT
Godzina i data zdarzenia: 27 Listopad 2016
Dowód: Screen/ Ew.  
Opis sytuacji: Brak Podstaw zbanowania  Nazwa [Anty 4SC] To nie forma obrazy 

Prosiłem 5 6 razy Admina aby opuścił Kanał vip nie zrobił tego 

i do tego robi screeny i grozi banem ze podpowiadamy sobie na serwerze EsL 

Gdy tego w regulaminie nie ma . i Jest Subiektywnym Adminem bo przenosi sprawy prywatne na serwer 

kieruje się własnymi sympatiami i nadużywa Admina Ts3

Edytowane przez XsariS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, zeby dostac bana na serwerze za podpowiadanie na ts, musielibyscie zostac zlapani na goracym uczynku przez admina/wlasciciela serwera lub gdyby ktos Was nagral na ts, badz wstawil demko z serwera gdzie jezdzicie po modelach czy cus :)

 

Skarga moim zdaniem niesluszna.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my Dowiedzieliśmy się Karolku że Oszukiwaliście na mixsie a dowiedzieliśmy sie do waszego Kolegi z klanu :) a Anty 4SC to nie obraza Powtarzam :) Szkoła sie kłania :)

Tak samo mogę dodać Hs Botki :) też obraza więc nie wiem jak wy to odbieracie ale dodaje jeszcze raz szkoła sie kłania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłeś mi, że mam opuścić kanał 5 razy na sekunde, powiedziałem Ci, ze zminimalizuje cs i wyjde, zrobilem to po kolejnych 5 sekundach, wieć nie wmawiaj innym, że tego nie zrobiłem.

Robicie z naszego klanu 4SC najgorszych ludzi, że niby sie wywyższamy, ale pamiętaj, że to Wy pierwsi zaczęliście jechać na nas najpierw od cziterów, a potem od lamusów to zdecydujcie sie w końcu.

Do Ciebie Xaris osobiście nic nie miałem, ale że trzymiesz z taką osobą jak Qosa, z którym nawet nie idzie porozmawiać, bo od razu Ci ciśnie to wiesz. Piszesz skarge na mnie jak jakieś dziecko, Qosa za wyzywanie mnie powinien dostać na tydzien.

Dostaliscie bany tylko za "Anty 4SC", ciesz sie, że dałem 24h, a nie 7dni.

Na mixach też dostawaliście baty + wasz klan w sumie ma nic do gadania,bo ilu wy macie steamowców ? 1-2 ?? Proszę was nie osmieszajcie sie.

 

Nie pozdrawiam

UnT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie