Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Torcide


Dence

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: Dence

Nick Oskarżonego: Torcida

IP/SID: Admin

Godzina i Data Zdarzenia: Przed 15.00

Mapa: css_train

Screeny/Demo: Brak D:

Opis Sytuacji: Chodzi mi o to, że Admin Torcida dał mi bana "Odpocznij" na 3h bo pisałem na u@, że gracz CM3 Rushuje przed 1:30 wbiegał na TT S0pawna o 1:40. Nwm czy oni na TS gadali, że on go nie banował, ale bez przesady...

 

 

 

Pozdrawiam Dance ;*

steamcommunity.com/id/Dence1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pisać oddzielną właśnie skargę,za to,że nie wie od jakiego miejsca zaczyna się rasz,jest to irytujące,że mu się tam jakiś bot wypłacze i niewinnie zostaje zbanowany. Jako dowód postaram się dodać link do hltv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, lecz mam problem z tym panem za notoryczny rasz jest kickowany/banowany, bo nie przestrzega zasad, a więc nie wiem o co tutaj chodzi, nie wierze że jak grałem tak było.

 

co do ciebie slomek, w sumie powiem krótko, zasady to zasady, działam według regulaminu banów, więc pozdrawiam wszystkich. :) a co do tego raszu to wiem lepiej, internet to nie tylko cs, to lany, gathery, a nie jakis god mod ,idź pograj troszkę na mapach esl, oprócz jakiegoś css dusta, czy all reamke, tutaj jest to samo. wiec proszę ogarnij.

Edytowane przez torcida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po grze Twojej grze nie powiedziałbym,że przez długie lata grałeś LANy ;) nie obraź się...

Wracając do raszu,nie wiem skąd nabierasz takich zasad, poza tym tą sytuację można porównać do dd2.

Wybiegasz jako CT przed anarchię i zaczynasz skanować ;) I to wg Ciebie jest rashowanie? Raczej płacz na u@...

Edytowane przez Slom3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem ale skarga niesluszna + brak dowodow w postaci chociazby linku do bana :)

Zamiast plakac i pisac bezsensowne skargi polecam zapoznac sie z regulaminem serwera. Nie ma tam zadnej wzmianki o tym ze nie wolno rashowac. Pozdrawiam

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie