Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Podanie na Opiekuna [ShadoOw]


ShadoOw

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Radek
Wiek: 22/23
Kontakt [steam/Gadu-Gadu]: 6128432, http://steamcommunity.com/id/91070707070
Staż na forum: 90 dni.
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Od dawna zajmuje się i interesuję Redakcją, oprócz tego miałem takowe stanowisko i swoje robiłem.
Twoje osiągnięcia na forum CSowicze.pl: Moderator, Opiekun Redaktorów.
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: Myślę, że takie mocne 9,5/10.
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Moja aktywność na forum jest widoczna gołym okiem i ile czasu spędzam, tak więc o czasie nie ma co wspominać.
Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie): Moje wywiady:

1. https://csowicze.pl/topic/39304-wywiad-z-krime/
2. https://csowicze.pl/topic/40587-wywiad-z-ferstel/
3. https://csowicze.pl/topic/37259-wywiad-z-wyimaginowany/
4. https://csowicze.pl/topic/35701-odświeżony-wywiad-z-comrade/
5. https://csowicze.pl/topic/34697-wywiad-z-mała-czarna/

Jak wiecie zrezygnowałem ze stanowisko Opiekuna Redaktorów za co większość z was przy tym podaniu będzie chłodno Mnie odbierać, a czemu zrezygnowałem to wszystko w tym temacie: https://csowicze.pl/topic/42175-rezygnacja/

Wydaje Mi się, że już odpocząłem i wracam pełni sił do działania w Redakcji jak wcześniej, taka przerwa dobrze Mi zrobiła. Wiem, że większość będzie sceptycznie do Mnie nastawiona, powody zapewne są każdemu znane, ale jak ktoś kiedyś napisał "to jest ShadoOw, tego nie ogarniesz", i coś w tym było. Spodziewam się negatywny wypowiedzi i z góry mówię, że biorę je do siebie.

Dla wszystkich jedna odpowiedż, zostaję na długo. Na pewno nie będzie tak jak miesiąc temu czy dwa miesiące. Żebyście Mi zaufali ponownie, po prostu będę musiał nad tym pracować, albo na to zapracować i tyle w temacie.

 

@KiKerr To była przerwa od Redaktorki, a nie całkowite zrezygnowanie z przyjemności.

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz i masz. To już chyba 3 raz kiedy będziesz miał tą rangę i to od października. Rezygnacja powrót rezygnacja powrót gorzej niż z babami ... Jeżeli to znowu na kilka dni to bez sensu to jest, ale mam nadzieje że po to piszesz podanie, żeby zostać już na dłużej, w inny wypadku będę na nie. Jeżeli na dłużej to z chęcią znów zobaczę Cie na ten funkcji, masz do tego smykałkę i lubisz to robić.

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie irytuje mnie po woli twoje zdanie. Rezygnacja - powrót - rezygnacja - powrót i tak w kółko. Lubię Cię i jesteś naprawdę miły, kulturalny itd, ale denerwuje mnie twoje ciągłe zmiany decyzji. Jeżeli masz zostać znów na krótko to jestem na nie no chyba że się coś zmieniło. 

Edytowane przez Shanell

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegos takiego jak rekrutacja na opiekuna xD ale ogolnie jestem na tak pod wielkim arunkiem ze nie bedzie juz rezygnacji z twojej strony bo naprawde jestes osoba zaufana, wymagania spelniasz w w calosci oddajesz sie temu co robisz. Mam nadzieje ze mnie nie zawiedziesz jesli otrzymasz ta posade :)

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhhh teraz to już nwm. co napisać...

 

 

 

 

Niespełna miesiąc temu stwierdziłeś, że chcesz odpocząć od tej rangi, wypaliłeś się, już Ci się nie chce itd. Czyli co już Ci przeszło oraz wrócił chęci? 

 

Jeżeli jest to powrót na dłuższy czas, niż 2/3 tygodnie to jestem skłonny dać Ci kolejną szansę ;)

 

+Wiek,

+Doświadczenie,

+Wymagania,

+Pełniłeś już tą rangę i radziłeś sobie naprawdę znakomicie,

+Aktywność,

+Czas, który poświęciłeś na Forum,

+Dział "Ankiety" stoi pusty xD Wiem, że byś go "ruszył" ;)

 

-Często rezygnujesz, po czym chcesz wrócić na rangę,

-Twoje zachowanie m. in. na SB (teraz już mniej, lecz jednak jeszcze niedawno nawet blokadę wyłapałeś ;) )

 

Tak jak już powiedziałem. Jeśli wracasz na dłuższy okres to jak najbardziej na TAK. Natomiast jeśli masz zamiar znów rezygnować to ... Ale skoro podanie napisałeś to mam nadzieję, że przemyślałeś wszystko i wiesz, że będziesz miał na to czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja mogę rzec. Fajny z ciebie kompan, jesteś osobą aktywną oraz udzielającą się na forum, co się ceni. Do tego masz niesamowity styl pisania wszelkiego typu prac. To dzięki tobie sam zostałem redaktorem w sieci i jestem za to wdzięczny, lecz niestety na chwilę obecną jestem przeciwny. Prawda, masz tą rolę w małym palcu, lubisz to robić i sprawia ci to frajdę, ale ile razy można otrzymywać i po krótkim czasie rezygnować z tej samej rangi?

Wybacz ale po prostu nie wierzę ci już w tym aspekcie. Podobnie zresztą było też z twą rolą moderatora, naobiecywałeś że poprzednie rezygnacje były ostatnimi, a po niedługim czasie znowu widzimy cię zarówno bez roli moderatora jak i opiekuna redakcji. Podsumowując: jestem przeciw.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordeczko..Słuchaj! Masz moje TAK :

 

+wiek

+dośw

+stara się

+wymagania

+pełniłeś tą funkcję

 

Ale jak coś ten nie degez to przyjadę, do cb zobaczysz!

 

Pozdrowionka

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, cóż by tu napisać.. jaka byłaby moja decyzja..

 

Tak jak napisała , nie ma rekrutacji na Opiekuna Redaktorów. Zacznij znów od samego redaktora - wszelkie wymagania na rangę posiadasz, predyspozycję również.

Dużym minusem są Twoje odejścia, rezygnacje. Masz świadomość tego, że ludzie odbierają Cię w tym chłodno w tym momencie, właśnie przez wcześniejsze rezygnacje.

Według mnie powinieneś zacząć od samego redaktora, pokaż chęć do dalszej pracy i zapał, a po dwóch tygodniach będzie można rozmawiać o Opiekunie.

 

Takie jest moje zdanie, powodzenia ;)

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja jestem negatywnie nastawiony do ciebie, ponieważ za każdym razem nas zawodzisz, rezygnujesz z rang jakby to była zabawa a później "wracasz" i ponownie rezygnujesz. Może i jesteś dobrym redaktorem ale za parę tygodni znów zrezygnujesz, u mnie wyczerpałeś swój limit zaufania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie powiem ci tyle. Ja bym ci dał czas żeby ogarnąć twoje wojny na sb. Jak się nie poprawisz(czyli wojny na sb i rezygnacje) to dziękujemy i wyrzucamy cie z rangi oraz nigdy już cię nie przyjmiemy. Pogadam z wyższymi bo myślę że to dobry pomysł(Czyli prawdę mówiąc jest to ostatnia szansa:D). Dałbym ci na nie gdyby nie to że ogarniasz bardzo dobrze redaktorkę i tym razem cię to uratowało ale tylko o mały włos.

+ Wiek

+ Doświadczenie

+ Jakiś czas na forum

 

- Prowadzi wojny na sb

- Rezygnuje

 

Przyjmuję :D Oczywiście tylko na redaktora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneRekrutacja - [KLIKNIJ]online.png Redaktor"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie