Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Zgłoszenie Admina DMX


Maciek5g

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

 

Serwer: connect 193.33.176.161:27015; password hqjrknhd

Data(godzina i dzień): około godziny 21
Nick podejrzanego: DMX
IP podejrzanego (komenda "amx_ip / status / /sprawdz "): Brak
Link do HLTV: Brak
Rodzaj wspomagacza: METABOT
Podejrzane momenty: Brak

 

Linki:

http://www49.zippyshare.com/v/Kr7umf7L/file.html

http://www80.zippyshare.com/v/1eD6C9KJ/file.html

http://www80.zippyshare.com/v/9naD8wLT/file.html

 

Po tym jak zarzucilem graczowi uzywanie METABOTA na serwer razem z kolegą z teamu dostalismy bana permanentnego na serwerze.

 

Był Sparing Klanu PR vs HSSporting

 

Więc tyle ode mnie Mossi był na serwerze i widzial wszystko.

 

Reszta nalezy do Was

maciek.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostalismy Wyzwani na mecz z tym calym pr więc zaprosilismy Macka do pomocy... na poczatku mecz mial sie zacząć ale Maciek zacząl coś wypisywac na say o metabocie i nagle dostał bana. Musielismy zacząć mecz z innym graczem i ewidentnie bylo widac jak gracze z tego całego pr odpalali... Najlepsze było to że majac steama wszyscy z nich grali na nsie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahahhahahahahaha

 

 

 

 

Nie no sorry ale jesli typ jest na NSie to jak chcecie zbanowac mu Steama?? To sie kupy nie trzyma. Nawet jesli byl odpalony to pewnie dla totalnej beki i dlatego NS. Sorry ale jeszcze raz hahahahahahahahhahaa

i565316.jpg

ZZ Top - I Gotsta Get Paid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? To jest dosyć śmieszne Panowie ;)

 

Po pierwsze: Na serwerze wgrany jest MetaMOD, a nie MetaBOT - raczej znacząca różnica xD

Metamod jest dodatkiem-managerem do HLDS pozwalającym na załadowanie dynamicznych pluginów (nie zmieniający plików serwera np."mp.dll") takich jak np. AMX MOD X.

Wgrany automatycznie po wykupieniu serwera na pukawce:

Zainstalowane domyślnie modyfikacje:
- Metamod-p 1.19p32
AmxModX 1.8.1
- Dproto 0.9.179

 

Po drugie: Jest to mój serwer prywatny, więc nie rozumiem tego tematu na forum ;) Do VALVE też będziesz zgłaszał? Czy wystarczy Ci dyskusja w tym temacie?

Co ma ta modyfikacja, pozwalająca na wgranie dla wygody AMXX do gry ze wspomagaczami?

 

Po trzecie: XsariS, ja wraz z kolegą Turam graliśmy na STEAM, jednak mając NS tak jak Ty raczej trudno to zauważyć.. 

 

Dostaliście bana permanentnego, wiesz czemu? Jak dobrze napisałeś był to sparing klanów PR vs HS^Sporting.

Ty należysz do [4SC], więc wchodząc w tym czasie na serwer dostajesz bana z automatu.. czy to nie jest logiczne? 

 

Żenua.

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę i nie widzę.. gdzie masz coś jakkolwiek związanego z MetaBOT'em?

 

Najpierw zostałeś wyrzucony, bo nie jesteś w klanie HS^Sporting. Potem dopiero zbanowany po ponownym wejściu, tym razem ze zmienionym nickiem..

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to ja was banowałem po primo. Banowałem was ze względu na to że nie jesteście z Teamu HS, a że z wami graliśmy wiemy jakie macie nicki. Nie którzy byli o tyle sprytni że zmieniali 4SC na HS, tylko nazwy na steamie były inne także... Pozdrawiam Panowie z podłogi. Skarga pisana przez to że na dust2 dostaliście 16:0 ? I obrażacie Moją drużynę od aim'erów a gdy wybiegłem na longa sam z deaglem nie mogliście mnie w 4 zabić... A ja wykończyłem waszych 2 zanim padłem. Także bezpodstawne oskarżenie, tym bardziej nie będziesz mi mówił kogo, jak i za co banować na naszym serwerze.

 

Pozdrawiam

Oregano Kapitan PR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahah, nie masz o czym pisać tylko wypłakujesz swoje żale jaki to jesteś boski po zebraniu najlepszych graczy serwera, a samemu będąc słabym ogniwem klanu? ;D

 

Kolego Ty tu oskarżasz Nas - klan PR o używanie wspomagaczy, więc Ci się trochę wątki mieszają xD

 

HLTV? Nie bądź śmieszny chcieliśmy tylko dla jednej rundy, a nie obejrzeliśmy go i tak ;)

Ale dalej uważaj, że każdy płacze na meczu z Twoim klanem. I ciekawe skąd niby wiecie cokolwiek, będąc w trakcie meczu na osobnych kanałach ;)

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1: Zgłoszenie jest dmx'a jako czitera a gdzie jakieś demo czy coś?

2: Nie było to grane na serwerze z naszej sieci... Jakbyś biegał z sh na innej sieci miałbym Cię tutaj też banowac?

 

Tu nie ma co wyjaśniać.

 

 

/Cl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie