Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [II] Wywiad z SpiT iT OuT - człowiek z pasją


Inoue.

Rekomendowane odpowiedzi

u5uJ4CR.png

 

Redaktor: Shanell

Gość: SpiT iT OuT

 

[shanell] Cześć i czołem użytkownicy forum! Mam okazję przeprowadzić drugi wywiad i zapewne nie ostatni na sieci. Dziś w moim wywiadzie goszczę SpiT iT OuT, promotora na tej sieci. Witam Ciebie bardzo ciepło. Przedstaw nam się i powiedz ile czasu minęło od twojego poprzedniego wywiadu.

 

[spiT iT OuT] Cześć. Ja też witam ciebie bardzo gorąco chociaż u mnie za oknem wiaterek i deszczowo.

Mam na imię Kacper, mam 17 lat i pochodzę z Krakowa. Powiem ci że sporo już minęło od ostatniego wywiadu, który miałem 23 lutego tego roku na tej sieci. :)
 
Poprzedni wywiad: Tutaj
 
[shanell] Heh, w końcu mamy listopad, dla mnie najgorszy miesiąc pod względem pogody. Mówisz, że minęło już ponad pół roku, czy od tamtego czasu coś szczególnego zmieniło się w twoim życiu? Nie licząc wieku oczywiście. 
 
[spiT iT OuT] Powiem ci że ja też tego miesiąca nie lubię. Szczerze mówiąc to dużo się zmieniło od tamtego czasu i mam nadzieję, że chyba na lepsze.
 
[shanell] Czy mógłbyś nam zdradzić co się zmieniło? Twój zaplanowany wyjazd do Niemczech jest nadal aktualny?
 
[spiT iT OuT] Dużo by tu wymieniać, ale dla mnie co jest najważniejsze to że przeszedłem poprawnie operację, która odbyła się w kwietniu 10.04.2016 w klinice w Niemczech.
 
[shanell] Operacja? To musiało być zapewne stresujący czas dla Ciebie. Jak się po niej czujesz?
 
[spiT iT OuT] Tak, to był bardzo stresujący czas dla mnie, bo nie wiedziałem co dalej ze mną będzie. 2 pierwsze tygodnie po tej operacji były nie do zniesienia, ale już się wszystko uporządkowało w moim życiu i teraz już jest wszystko dobrze.
 
[shanell] Cieszę się, że jesteś zadowolony i cieszysz się życiem. Życzę Ci dużo zdrowia! Zejdę na inny temat. Jak radzisz sobie w szkole? Czy nadal uczęszczasz do zawodówki i czerpiesz zainteresowanie mechaniką? 
 
[spiT iT OuT] Dziękuję ci bardzo. Powiem Ci, że radzę sobie bardzo świetnie. Jest nawet lepiej niż było. Tak, uczęszczam dalej do zawodówki i jest to już 2 klasa. Również cały czas interesuję się mechaniką.
 
[shanell] To mamy jeden wspólny temat. Zapewne masz swoje wymarzone auto/motocykl. Podziel się tym z nami, bo uważam, że mechanik musi mieć dużo wspólnego z motoryzacją.
 
[spiT iT OuT] Tak, mam moją nową zabawkę od wakacji. 
Zdjęcie: 

s07wjV0.jpg

Suzuki gs 500
 
[shanell] I jak Ci się nim jeździ?
 
[spiT iT OuT] Bardzo dobrze. Pierwsze kilka dni musiałem go wyczuć i nauczyć się na nim jeździć, a potem to już szło jak z górki, ale na nowy sezon mam zamiar sobie cos lepszego kupić, a ty co tam masz? No pochwal się.
 
[shanell] Nie chciałabym zdradzać swojego motocykla jak i samochodu. Zostawię to jako niespodziankę na ten moment. Dobrze, w takim razie życzę Ci szerokiej drogi i LwG.  Kolejne moje pytanie jest następujące. Jak pracuje Ci się jako opiekun Funpage? Jest to według Ciebie odpowiedzialna praca czy bardziej można ją wykonywać na "luzie" ?  
 
[spiT iT OuT] Tobie też życzę szerokiej drogi i LwG. Jako Opiekun Funpage pracuje mi się bardzo dobrze nie mam zastrzeżeń do tej pracy.
 
[shanell] Jest można jakaś inna ranga według Ciebie, którą chciałbyś mieć na tej sieci i pełnić na niej wzorową funkcję?
 
[spiT iT OuT] Moderator.
 
[shanell] To bardzo odpowiedzialna ranga. Moje następne pytanie, czy masz jakiś pomysł na rozwój sieci, jeżeli tak, to jaki ?
 
[spiT iT OuT] Tak wiem, że jest to odpowiedzialna ranga. Jakbym został przyjęty w szybkiej rekrutacji na moderatora to bym się wykazał i pokazał, że stać mnie na coś więcej niż tylko być promotorem. Nie myślałem jeszcze na tym i nie mam na razie pomysłu na rozwój sieci.
 
[shanell] Rozumiem. Będzie to już przedostatnie pytanie. Jeżeli miałbyś możliwość posiadania rangi właściciela na jeden dzień, to co byś zrobił?
 
[spiT iT OuT] A w sumie nie wiem co bym zrobił. Jak bym dostał już tego właściciela to na pewno dużo rzeczy by się zrobiło, ale na pewno zmienił bym styl na forum na jakiś lepszy i ładniejszy. Usunął bym niektóre rangi lub bym je pozamieniał i awansował pare osób na różne stanowiska.
 
[shanell] No i moje ostatnie pytanie. Czy zgodzisz się na serię szybkich pytań i odpowiedzi? (*Nigdy ich nie wliczam do pytań)
 
[spiT iT OuT] Oczywiście, że się zgadzam.
 
[shanell] To zacznijmy. Lato czy zima?
 
[spiT iT OuT] Oczywiście, że lato <3
 
[shanell] Tablet czy telefon?
 
[spiT iT OuT] Telefon
 
[shanell] Woda czy Pepsi?
 
[spiT iT OuT] Pepsi
 
[shanell] Dd2 czy inferno?
 
[spiT iT OuT] DD2
 
[shanell] Niestety nasz wywiad dobiegł końca. Jesteś bardzo miłą osobą. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?
 
[spiT iT OuT] Tak, chciałbym pozdrowić całą Ekipę CSowicze.pl i tą wspaniałą administracje na tej sieci. Ciebie też pozdrawiam. Ty również jesteś bardzo miłą osobą i dziękuję ci za ten wspaniały wywiad.
 
[shanell] Dołączam się do pozdrowień i dziękuję.
 
hUXUVXi.png
Wywiad krótki, bo SpiT iT OuT nie chciał dużo pytań. :)
Edytowane przez Shanell

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad dobrze przeprowadzony, zgrabnie i jego forma ukazania jest miła dla oka.

Plusik oczywiście ;)

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad dobry, choć dla Mnie troszkę krótki, oprócz tego czcionka jest ciężką do odczytania , ale plusik się należy :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: /Cl

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie