Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zmiana modu serwera i hostingu


jollek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam informacje co do serwera. Nie którzy zastanawiają się po co ten serwer tu jeszcze stoi i zajmuje miejsce.

Jak najbardziej się z tym zgadzam mod BB ( BaseBulider ) Był nie wypałem nie dało rady go rozkręcić.

Dlatego też wraz z Właścicielem sieci Rumcajsem postanowiliśmy że da mi 2 szanse. Tym 

razem na hostingu 1s1k i wszystkimi dodatkami tymu HTLV i reklamą Csseti a tag że

Wiaderku. Obecnie są zbierane fundusze na Serwer jak i Reklamę.

 

 

Mimo to jeszcze nie wiadomo jaki to będzie mod serwera.

Jeżeli macie jakieś pomysły lub propozycje na mod 

zapraszam do wypowiadania się w tym dziale.

Edytowane przez jollek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam mam informacje co do serwera. Nie którzy zastanawiają się po co ten serwer tu jeszcze stoi i zajmuje miejsce.

Jak najbardziej się z tym zgadzam mod BB ( BaseBulider ) Był nie wypałem nie dało rady go rozkręcić.

Dlatego też wraz z Właścicielem sieci Rumcajsem postanowiliśmy że da mi 2 szanse. Tym 

razem na hostingu 1s1k i wszystkimi dodatkami tymu HTLV i reklamą Csseti a tag że

Wiaderku. Obecnie są zbierane fundusze na Serwer jak i Reklamę.

 

 

Mimo to jeszcze nie wiadomo jaki to będzie mod serwera.

Jeżeli macie jakieś pomysły lub propozycje na mod 

zapraszam do wypowiadania się w tym dziale.

 

Ja głosuje na cod mod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech to będzie coś czego u nas jeszcze nie ma.

Ja mam kilka pomysłów:

 

- Zombie escape

- GunGame

- Deatchmatch

- 4Fun

EDIT. Można jeszcze pomyśleć na knife mod.

EDIT.2 I co z tym serverem? Będziesz coś robił wgl?

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak najbardziej zgadzam się z Drenn Mody których nie mamy na pewno by się przydały. Postaram się własnie 


skombinować paczki tych modów których jeszcze nie ma na sieci lub też które są lubiane przez 


graczy. Konkretne i Ostateczne głosowanie w sprawie wybrania modu dobędzie się za 


jakiś czas. Na razie czekam nadal na propozycjie związane z Serwerem.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja to bym zdradził np. FFA + BF2, dobra grywalność, da się zarobić na utrzymanie serwera itd :>

ezgif.com-gif-maker.gif.40bb5501688932e0061ef8d030674af8.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znów byłbym za PB ( PAINTBALL). Otóż to,że te serwery cieszą się dużą popularnością jak na mod. W połączeniu z paroma mapkami, boomba. Sam grałem przez 5 miesięcy na PB modzie i byłem zadowolony. Bodajże wtedy były tam mapki typu " DD2, MIRAGE, NUKE, DE_RATS, DE_KITCHEN ITP " i to naprawdę było przyjemne dla oka. Znów też ciekawą propozycją jest PB + COD. Po co robić znów FFA,COD ITP, jak można spróbować z innym typem gry, mysle,że taki serwer cieszyłby się dużą popularnością, a i też może byłyby jakiś zysk z owego serwera.

Można by było też zrobić Real Mod. Już tłumaczę o co chodzi z serwerem Real Mod. Z początku wygląda jak zwykly CS lecz jest dużo bardziej realistyczny. Wiekszy odrzut z każdej broni, kiedy jesteśmy ranni wolniej biegamy, kiedy długo biegniemy łapiemy zadyszkę i wolniej biegamy itp.

Bardzo,ale bardzo chciałbym zobaczyć u nas Aimimg serwer. Są to małe mapki, których nazwa zazwyczaj zaczyna się od przedrostka aim_. W tym trybie broń (zwykle jednego rodzaju) leży na ziemi lub zawodnicy dostają ją na początku każdej rundy, a jedynym celem rozgrywki jest zabicie przeciwników. Bardzo uproszczona rozgrywka, a mapy wyglądają tak, że na kwadratowej małej planszy stoją 4 hangary i po jednej stronie zaczynają CT, a po drugiej TT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | Surf + Klasy - 185.30.124.206:27029SURF Sprawy serwera"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie