Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane PORADNIK?


Rejczi

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko :) Wjeżdzam znów na rejon z kolejnym pomysłem :). Wcześniej to był pomysł co do #1 GO MOD I vipa i broni itp .. ale to zachęcam do posta :) -- link :

 

https://csowicze.pl/topic/42623-vip/?do=findComment&comment=202222

 

~~

 

Mam zamiar zrobić poradnik dla wszystkich graczy z naszej serwerowni z mapy DD2. Poradnik? Jaki ? Już tłumaczę. Dziś grając na serwerze, zauważyłem, że jest parę ciekawych sposób rzucania flashów, smoków, i granatów na owej mapie, a nowi gracze, potrzebują pomocy. Także Ci starsi wyjadacze,zawsze mogą się doszkolić, a owy poradnik byłby spoko pomysłem. Jestem ciekawy czy byliście by zainteresowani owym sposobem, jeżeli tak to proszę o " + " jeżeli będzie zainteresowanie to zabieram się do pracy, do poradnika, gdzie owy poradnik mogę umieść na YT lub po prostu na naszym forum :). Jak wspomniałem przedstawię tam sposoby rzucania fleshy na daleko, na krótko, na longa,galę, mida na długo itp itd .. tak samo z smokami :).

Oczywiście będzie to efekt mojej pracy. Będzie to coś w stylu " Akademia Pana Izaka " a tak na poważnie,to każdy sposób będzie z głowy, lub po prostu taki, który jest znany, i również taki,który jeszcze nie ukazał się wam na oczy :p

 

~~

Jeżeli jesteś zainteresowana/y to zostaw plusik :)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomek takich poradników w necie jest od groma... Zarówno w formie lektury jak i filmików na YT.

 

Zamiast tak się rozpisywać z nadzieją, że wyłudzisz kilka "+" mogłeś wstawić w odpowiednim dziale własny filmik, lub znaleziony w necie i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na #1 nie jest zwykła Mapka dd2 :) chodzilo mi o tą mapkę ;)

Mimo to jestem pewien, że na YT takowy poradnik już istnieje ;)

 

Ale jeżeli tak bardzo chcesz wykonać ten poradnik, to bierz się za to :)

Nagraj coś sensownego a temat wstaw do Strefy Counter-Strike w dziale "Poradniki".

 

PS.

Na pisanie/nagrywanie poradników zgody Administracji nie potrzebujesz, więc nwm. po co ten temat xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś na " nie " to napisz to po prostu a nie się rozwijasz jak tapeta na ścianie. Poradnik bym zrobił dla graczy początkujących, i dla tych starszych. Owszem są poradniki,ale nie na mapie nie standardowej typu jak u nas na #1 :). Jesteś na nie ?. Oki rozumiem,lecz nie tylko twoja opinia wchodzi w grę, proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz zamiar zrobić tego typu poradnik to go po prostu zrób.

Później będzie nam dane oceniać efekty Twojej pracy i czy jest to przydatne w jakimś stopniu.. 

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co piszesz to w "propozycje i uwagi"? Skoro masz zamiar zrobić takowy poradnik to go zrób, a wtedy My użytkownicy go ocenimy.

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: zamykam

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie