Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Szybka rekrutacja na moderatora


Sysia ;*

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

Imię:
Data urodzenia:
Nick na forum:
Co Cię skłoniło do napisania podania:
Ile czasu możesz poświęcić sieci w ciągu dnia?:
Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?:
Posiadasz doświadczenie na tego typu stanowisku? [TAK/NIE]:
Czy posiadasz rangę na innej sieci powyżej użytkownika ?:
Czy dostałeś kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności):
Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana):


Wymagania:

Minimum 18 lat (wyjątki w skrajnych przypadkach - dojrzałość)
Sprawny mikrofon
Dłuższy staż na forum (minimum 3 miesiące)
Aktywność
Dobra opinia wśród administracji

Brak aktywnych ostrzeżeń na koncie
Zaangażowanie w życie forum
Odpowiedzialność
Bezkonfliktowość
Wysoka kultura osobista
Znajomość Regulaminu Forum
Znajomość Regulaminu Moderatora
Znajomość ortografii, interpunkcji
Mile widziane doświadczenie

Kandydaci składają podania w tym temacie

O przyjęciu na stanowisko decyduje wyłącznie administracja.

Inne wypowiedzi w tym temacie będą karane ostrzeżeniem!

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór:

 

Imię: Norbert.

 

Data urodzenia: 20.05.1998.

 

Nick na forum: `SkippeR.

 

Co Cię skłoniło do napisania podania: Skłoniło mnie to, iż jest otwarta rekrutacja oraz chęć pomocy.

 

Ile czasu możesz poświęcić sieci w ciągu dnia?: W ciągu dnia dla forum mogę poświęcić ponad 4 godziny.

 

Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: Pracuje.

 

Posiadasz doświadczenie na tego typu stanowisku? [TAK/NIE]: Tak.

 

Czy posiadasz rangę na innej sieci powyżej użytkownika ?: Nie.

 

Czy dostałeś kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Nigdy nie dostałem bana.

 

Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Dlatego, że mam dużo wolnego czasu aby poświęcić na ową range, posiadam doświadczenie jako moderator. Jestem aktywny na forum oraz spełniam wymagania. Chętnie udzielam pomocy użytkownikom na forum, jestem sumienną oraz kulturalną osobą i wykonuje poprawnie powierzone mi obowiązki. 

 

Wymagania:


Minimum 18 lat (wyjątki w skrajnych przypadkach - dojrzałość) +

Sprawny mikrofon +

Dłuższy staż na forum (minimum 3 miesiące) +

Aktywność +

Dobra opinia wśród administracji +

Brak aktywnych ostrzeżeń na koncie +

Zaangażowanie w życie forum +

Odpowiedzialność +

Bezkonfliktowość +

Wysoka kultura osobista +

Znajomość Regulaminu Forum +

Znajomość Regulaminu Moderatora +

Znajomość ortografii, interpunkcji +

Mile widziane doświadczenie +

Edytowane przez `SkippeR.
2m490fo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Dominik
Data urodzenia: 15.07.1997
Nick na forum: ZIELE
Co Cię skłoniło do napisania podania: Potrzeba moderatora to czemu mam nie sprobowac. Chce pomóc w utrzymaniu porządku na forum. ;)
Ile czasu możesz poświęcić sieci w ciągu dnia?: Wieczorem jestem zawsze, niestety w dzien pracuje ;) W niedziele jestem caly dzien, w soboty rzadko,bo wiadomo melanż. Aczkolwiek teraz nie pije narazie (proszę o brawa) to i w soboty może będę; )
Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: Pracuję w Francji na budowie.
Posiadasz doświadczenie na tego typu stanowisku? [TAK/NIE]: TAK.
Czy posiadasz rangę na innej sieci powyżej użytkownika ?: Nie.
Czy dostałeś kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Tak dostalem bana za to,ze bylem mądrzejszy od jednego pana i mu się to nie spodobało; )
Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Bylem tutaj moderatorem 3 razy mam bardzo duze doswiadczenie w tym. Rowniez chce pomagac w rozwoju sieci i pomagać innym użytkownikom.

Edytowane przez ZIELE
s3zref.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Angelika.


Data urodzenia: 19.05.1999.


Nick na forum: TeRRoRYsTka.


Co Cię skłoniło do napisania podania: Skłoniło mnie to, że jest otwarta rekrutacja oraz chciałabym pełnić obowiązki moderatora. 


Ile czasu możesz poświęcić sieci w ciągu dnia?: W ciągu dnia mogę spędzić 2-3 godzinki.


Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: Uczę się.


Posiadasz doświadczenie na tego typu stanowisku? [TAK/NIE]: Tak.


Czy posiadasz rangę na innej sieci powyżej użytkownika ?: Nie.


Czy dostałeś kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Nie.


Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Chce pomóc sieci oraz swój wolny czas poświecić na pomoc użytkownikom.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Angelika Lidia

 

Data urodzenia: 16.11.1997 (Ja mam 18 lat, tylko. Ni dnia więcej c;)

 

Nick na forum: KociaMama

 

Co Cię skłoniło do napisania podania: Brak aktywności ze strony moderatorów, tudzież niewielka ich ilość. Chęć niesienia pomocy. Możliwość pomocy w rozwoju forum oraz wsparcie dla szarych użytkowników.

 

Ile czasu możesz poświęcić sieci w ciągu dnia?: 2-3h

 

Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: Uczę się i pracuje, ostatnio nawet mniej.

 

Posiadasz doświadczenie na tego typu stanowisku? [TAK/NIE]: Tak, kilkukrotnie byłam Moderatorem.

 

Czy posiadasz rangę na innej sieci powyżej użytkownika ?: Nie, tylko tutaj jestem Administratorem Fanpage'a, do czego ranga moderatora pasuje idealnie, bo często ludzie piszą z błahych powodów, a ja bez uprawnień nie mogę im pomóc.

 

Czy dostałeś kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Nie. Nie zdarzyło mi się, jednak dostałam warna za reklamy ;c.

 

Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Równie dobrze możecie zapytać, czemu nie ja. Jestem miłą i kulturalną osobą o bardzo pozytywnym podejściu do życia. Jestem otwarta na większość propozycji. Jestem bardzo tolerancyjna, ale są tego określone granice, które wyznacza stalowa logika. Znam tą funkcję od podszewki i wielokrotnie byłam awansowana wyżej, bo po prostu się do tego nadaje. Jestem szczera, nieco sarkastyczna, ale nie chowam w sobie myśli. Nie stroję fochów, bo chyba jestem za stara na to. Umiejętnie rozwiązuje konflikty i mam do tego predyspozycje, bo potrafię utrzymać na sobie uwagę słuchaczy. Jestem kobietą, więc nieco rozszerzę grono kobiet z rangą, bo aktualnie taką osobą jest jedynie Sysia i nieco zapominacie, że przysłowiowa baba może być lepsza od was i nie oszukujmy się nie raz traktowaliście nas, jako ozdobę forum, coś co przyciąga. Moje chęci jednak nie zastąpią umiejętności, jestem programistą, grafikiem i webmasterem, więc mogę wesprzeć forum od strony technicznej, wnieść nieco świeżości. Nieco mojej pracy literackiej można przeczytać w dziale redakcji, więc z ortografią, interpunkcją oraz gramatyką jestem za pan brat. Nie podcierajmy sobie po jakimś czasie obietnicami tyłka, nie jestem robotem więc nie będę na forum 24/7, raczej jeśli coś się dzieje jestem na stanowisku i nie ma z tym problemu, ale jeśli nie pojawiają się nowe posty to po co mam się udzielać tam, gdzie moje zdanie nie jest ważne, byleby nabić posty.

 

 

Wymagania:

 

Minimum 18 lat (wyjątki w skrajnych przypadkach - dojrzałość)  

Sprawny mikrofon 

Dłuższy staż na forum (minimum 3 miesiące) 

Aktywność 

Dobra opinia wśród administracji 

Brak aktywnych ostrzeżeń na koncie 

Zaangażowanie w życie forum 

Odpowiedzialność 

Bezkonfliktowość 

Wysoka kultura osobista 

Znajomość Regulaminu Forum 

Znajomość Regulaminu Moderatora 

Znajomość ortografii, interpunkcji 

Mile widziane doświadczenie 

Edytowane przez KociaMama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Jan
Data urodzenia: Czerwiec 12, 1997
Nick na forum: MoSsi.
Co Cię skłoniło do napisania podania: Mała aktywność i zaangażowanie ze strony moderatorów oraz chęć rozwoju i pomocy na forum.
Ile czasu możesz poświęcić sieci w ciągu dnia?: Tyle ile to możliwe. Staram się być na bieżąco na forum ale jak każdy z nas mam też swoje obowiązki i rzeczy związane z realnością. Myślę, że tak 4-5h, a czasami i dłużej. Wszystko zależy od dnia tygodnia.
Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: Uczę się w technikum na kierunku technik informatyk.
Posiadasz doświadczenie na tego typu stanowisku? [TAK/NIE]: Tak.
Czy posiadasz rangę na innej sieci powyżej użytkownika ?: Nie.
Czy dostałeś kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Nie.
Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Dlaczego ja? Dobre pytanie. Sądzę, że nadam się na tą posadę, iż jestem pracowitą osobą i staram się nie zaniedbywać swoich obowiązków. Z wielką chęcią włożę całe swoje serce w tą sieć aby pomóc jej się bardziej rozrastać i aby była jeszcze bardziej rozpoznawalna. Należę do osób, które są uczciwe, obiektywne, umiejące pracować w grupie bez żadnych sporów, kłótni oraz do osób, które łatwo się nie poddają z obranych przez siebie celów. Zwracam wielką uwagę na ortografię i interpunkcję ale jak każdy mogę czasami się pomylić. Jeżeli udałoby mi się objąć tą posadę to obiecuje, iż nie zmarnuje tej pozycji i będę dążył do tego aby zarówno administratorzy jak i użytkownicy byli zadowoleni z mojej pracy, pomysłów, obowiązków.


 WYMAGANIA:

Minimum 18 lat (wyjątki w skrajnych przypadkach - dojrzałość)  +

Sprawny mikrofon +

Dłuższy staż na forum (minimum 3 miesiące) +

Aktywność +

Dobra opinia wśród administracji +

Brak aktywnych ostrzeżeń na koncie +

Zaangażowanie w życie forum +

Odpowiedzialność +

Bezkonfliktowość +

Wysoka kultura osobista +

Znajomość Regulaminu Forum +

Znajomość Regulaminu Moderatora +

Znajomość ortografii, interpunkcji +

Mile widziane doświadczenie + (aczkolwiek wszystko wyjdzie w praktyce.) 

 

 

Życzę miłego czytania i oceniania :)

Pozdrawiam MoSsi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Krzysztof.
Data urodzenia:19.03.2000r.
Nick na forum:Hytrus
Co Cię skłoniło do napisania podania: Chęć pomocy Administracji forum w moderowaniu, bo na taką ilość użytkowników jest to bardzo ciężkie. Wymagania spełniam więc nie widzę przeciwwskazań abym zajął tę funkcję na forum. 
Ile czasu możesz poświęcić sieci w ciągu dnia?:W szkole na przerwach korzystam z telefonu, po również dużo czasu spędzam na laptopie więc moge doglądać bardzo często.
Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?:Uczę się, w przyszłości chciałbym zostać zawodowym żołnierzem, więc profil jest oczywisty.
Posiadasz doświadczenie na tego typu stanowisku? [TAK/NIE]:Tak, posiadałem moderatora na 2 sieciach i radziłem sobie bardzo dobrze.
Czy posiadasz rangę na innej sieci powyżej użytkownika ?: Nie.
Czy dostałeś kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności):Nie.
Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Posiadam doświadczenie, ciągle się rozwijam i nabieram nowego doświadczenia co na pewno pozytywnie wpływa na funkcję moderatora. Jestem  miłym, komunikatywnym i dojrzałym chłopakiem. Będę sumiennie wykonywać swoje obowiązki i pilnował forum by nie łamano na nim regulaminu. 
 

Edytowane przez Hytrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Mateusz

 

Data urodzenia: 03.02.1997r.

 

Nick na forum: dMX ✗

 

Co Cię skłoniło do napisania podania: Chęć pomocy w rozwoju sieci CSowicze, wiadomo ranga Moderator jest pierwszym "szczeblem" ku temu. Kolejną rzeczą również jest pomoc nowym użytkownikom w obeznaniu się na forum, oraz rozwiązywaniu problemów związanych właśnie z forum.

 

Ile czasu możesz poświęcić sieci w ciągu dnia?: Od trzech do czterech godzin w przeciągu dnia roboczego. Wiadome jest, że weekendy są różne - raz będę dłużej, niekiedy krócej.

 

Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: Pracuję w stałym systemie godzinowym.

 

Posiadasz doświadczenie na tego typu stanowisku? [TAK/NIE]: Tak, kilkakrotnie piastowałem rangę od Moderatora do nawet Administratora ;)

 

Czy posiadasz rangę na innej sieci powyżej użytkownika ?: Nie posiadam.

 

Czy dostałeś kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Nigdy nic takiego się nie zdarzyło.

 

Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Na pewno mogę stwierdzić, że na duży plus wychodzi moje doświadczenie. Jest ono naprawdę spore, zaczynając od samej moderacji forum, a kończąc na prowadzenie działań Administracyjnych i zarządzaniu sporą siecią serwerów. Ostatnie dwa lata spędziłem na randze H@-Administrator, gdzie właśnie miałem do czynienia z takimi sprawami. Kolejnym moim atutem na pewno jest sumienność i dokładność - trzymam się pewnych zasad, nie ulegam presji. Umiejętność pracy w zespole również posiadam, przy mojej pracy (kucharz) to normalne, że muszę posiadać tą cechę. Na koniec dodam, że zdaję sobie sprawę z mojego dosyć krótkiego stażu na forum. Jednakże staram się dać powiew świeżości chcąc organizować wszelakie konkursy/turnieje na sieci (jedna propozycja jest na forum i niedługo pojawi się kolejna, a o reszcie prowadzę prywatne rozmowy ;d).

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Adrianna

Data urodzenia: 1995-09-22

Nick na forum: Shanell

Co Cię skłoniło do napisania podania: Posiadam wiedzę na temat znajomości silnika forum IPB. Miałam okazję pracować jako moderator, stawiałam kiedyś swoje pierwsze forum, więc znajomość panelu moderatora nie jest mi obca. Ponadto uwielbiam pracować z ludźmi i pomóc w razie potrzeby.

Ile czasu możesz poświęcić sieci w ciągu dnia?: Forum mam włączone prawie cały czas w tle i średnio co pół godziny sprawdzam co nowego jest na forum. Myślę, że 3-4 godziny dziennie nie są dla mnie wyzwaniem.

Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: Ja mam rozbieżną tematykę swojej działalności w życiu. Studiuję, pracuję i jeszcze prowadzę własnego bloga, który również uważam za pracę dodatkową, ponieważ czerpię korzyści do maksimum.

Posiadasz doświadczenie na tego typu stanowisku? [TAK/NIE]: Tak, jak najbardziej.

Czy posiadasz rangę na innej sieci powyżej użytkownika ?: Tak, posiadam. Nie będę ukrywać, że wspieram inną sieć finansowo (RumcajsJumper wie o tym) i jestem tylko donatorem niż zwykłym szarym użytkownikiem jak to mówią.

Czy dostałeś kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Nie miałam takiej okazji. Z doświadczenia nie jestem złą kobietą.

Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana):  Zacznijmy od tego, że jestem osobą sumienną, pracowitą i lojalną. Jestem osobą kulturalną i zawsze staram się kierować kulturą w swojej wypowiedzi. Składam podanie, ponieważ większość swojego dnia przesiaduję na forum z racji tego, że posiadam stanowisko redaktora. Od kiedy tutaj jestem nie spotkałam się ze złą opinią na temat mojej pisowni, co za tym idzie ortografia nie jest u mnie na niskim poziomie. Również gdy piszę staram się nie popełniać błędów i w wypowiedziach używać polskich czcionek. 

Nie prowadzę konfliktów i jak widzę próbuję go załagodzić, lecz jesteśmy tylko ludźmi i jeżeli mam gorszy dzień staram się go wyładować w inny sposób. Obiektywnie podchodzę do każdego i każdej sytuacji. 

Jest również kilka rzeczy, które chciałabym wprowadzić na forum, bądź je zmienić:

  • Pierwszą propozycją, która jest aktywna to wprowadzić konkurs z użytkownikiem miesiąca. Miłym dla mnie zaskoczeniem byłoby, gdyby zostało to prowadzone, ponieważ uważam, że każdy użytkownik w miarę możliwości powinien zasłużyć na to wyróżnienie za pracę i wkład włożony w życie forum. Propozycja znajduję się tu.
  • Tworzyć większą liczbę konkursów, w których użytkownicy mogliby brać udział.
  • Zmniejszyć ilość rang na forum 

    1f3aF84.jpg

    Uważam, że ta ilość rang aż razi w oczy, jest ich zbyt dużo, a niektóre zbędne. 


  • Zmniejszyć wymagania na niektóre funkcje na forum.
  • Zmienić niektóre działy, bo są zbędne i mało aktywne
  • Zrobić porządek z działem muzyka i wprowadzić tam jeden ogólny regulamin, większość tematów się powtarza co za tym idzie jest bałagan.
  • Najważniejsza opcja wg. mnie tworzyć zebrania z administracją na temat życia forum (raz w miesiącu), raportować co się zrobiło, co zmienić. 
  • Chyba odciążyć administrację od niektórych obowiązków aby nie musieli robić wszystkiego i w końcu raz odpocząć.
  • Zmienić grafikę na forum i spróbować działać do jej zmiany.
  • Próbować wspierać forum finansowo, ponieważ uważam, że opłata licencji nie jest tanią rzeczą.

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Kacper
Data urodzenia:23 luty 1999
Nick na forum:@SpiT iT OuT
Co Cię skłoniło do napisania podania:Otwarta szybka rekrutacja na Moderatora i chęć pomocy w rozwoju sieci jak i też Administracji.
Ile czasu możesz poświęcić sieci w ciągu dnia?: 5-7 godzinek.
Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?:Uczę się i pracuje dorywczo jako barman w weekendy w klubie :P
Posiadasz doświadczenie na tego typu stanowisku? [TAK/NIE]:Tak,byłem kilkakrotnie Moderatorem forum i znam regulamin i obowiązki Moderatora! :)
Czy posiadasz rangę na innej sieci powyżej użytkownika ?:Nie
Czy dostałeś kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności):Nie 
Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana):Ponieważ mam doświadczenie na tej randze.Oprócz tego mam dobry staż na forum,znam regulamin i zasady Moderatora a przede wszystkim chciałbym pomóc administracji w utrzymaniu porządku na sieci. Dodatkowo  chciałbym zasilić grupę swoimi pomysłami oraz działać na rzecz sieci. Staram się być dokładny oraz wytrwały w tym co robię.  Nie jestem zarozumiały oraz arogancki w stosunku do innych. Dodatkowym moim atutem jest fakt ,iż jestem kreatywny i otwarty na propozycje. Staram się nie wchodzić w zbędne dyskusje. Myślę ,że jestem osobą  komunikatywną i zawsze można się ze mną dogadać. 

Wymagania:
 
Minimum 18 lat (wyjątki w skrajnych przypadkach - dojrzałość) -/+
Sprawny mikrofon +
Dłuższy staż na forum (minimum 3 miesiące) +
Aktywność +
Dobra opinia wśród administracji +
Brak aktywnych ostrzeżeń na koncie +
Zaangażowanie w życie forum +
Odpowiedzialność +
Bezkonfliktowość +
Wysoka kultura osobista +
Znajomość Regulaminu Forum +
Znajomość Regulaminu Moderatora +
Znajomość ortografii, interpunkcji +
Mile widziane doświadczenie +

Pozdrawiam SpiT iT OuT :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Jakub
Data urodzenia: 07 lipiec
Nick na forum: @Slom3K
Co Cię skłoniło do napisania podania: Szybka rekrutacja
Ile czasu możesz poświęcić sieci w ciągu dnia?: 2-4h
Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: uczę się ;v
Posiadasz doświadczenie na tego typu stanowisku? [TAK/NIE]: Modkiem nie byłem,aczkolwiek wiem co mają robić ;)

Czy posiadasz rangę na innej sieci powyżej użytkownika ?: nie...
Czy dostałeś kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Były bany,ale nie przejmuję się zbytnio ;p za reklamowanie..
Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Głównym aspektem jest czas którego ostatnio mam więcej wolnego,drugim mój nie mały staż,bo ponad roczny na tej sieci serwerór. Uważam, że można mnie potraktować jako ten wyjątek przy wieku ;) Jako zasłużony mogę zapewnić wyżyszch, że dam z siebie całą stówkę,o ile dostanę szansę.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Podania wkrótce zostaną rozpatrzone. Prosimy o cierpliwość.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneRekrutacjaikona-off.png Moderator"

do

"Sprawy ogólneRekrutacjaikona-off.png ModeratorOdrzucone".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie