Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Przeprosiny.


TerroR.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

Chciałbym przeprosić Rumcajsa za swoje skandaliczne zachowanie kilka miesięcy wcześniej, bardzo tego żałuje. I wszystkich, których obraziłem wtedy, żałuje tego i chciałbym prosić o przebaczenie i odbanowanie na sb, jeżeli jest taka opcja. Jeszcze raz przepraszam wszystkich. Jeżeli tych co obraziłem wcześniej mi wybaczą, będę bardzo wdzięczny. Dziękuje :)) 

 

Pozdrawiam,

 

TerroR

e8darj55ts69.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idiota nie przestanie być idiotą nawet, gdy przeprosi, bo inteligentny człowiek nie powinien zachowywać się w sposób ukazany przez ciebie. Może mocne słowa, ale moim zdaniem prawdziwe. Wybacz nadzwyczajnie obraźliwy ton mojej wypowiedzi, ale popełnione błędy się wybacza, ale nie zapomina i podchodzę do twoich przeprosin sceptycznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny typek, który ma 2 dni na forum i się wypowiada, proszę darujcie sobie, jak was nie było przy tej sytuacji. 

 

Pozdro,

 

TerroR

 

Daj im się wypowiedzieć, choćby były to najbardziej małostkowe wypowiedzi, mają do tego prawo, administracja zweryfikuje ich przydatność. Widzę jednak, że dużo w tobie agresji i przekłada się ona na twoje posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam tych twoich zgrzytów, ponieważ mam słabą pamięć lub mnie przy nich nie było. Lecz z twoich postów tutaj wynika, że raczej niewiele się zmieniłeś, mnóstwo w tobie agresji. A jeśli ktoś oczekuje przebaczenia to same przeprosiny nie wystarczą, trzeba się jeszcze zmienić.

 

Powiedz mi co mają posty, do przeprosin, piszę ci jakiś no name, że nie zasługuje na 2 szanse, bo nie wiem co napisać, a najlepiej napisać, żeby kogoś oczernić. No proszę was ludzie ogarnijcie się. Dużo w tobie agresji, nie znacie ale musicie swoje 5 złoty dołożyć, żeby oczernić jeszcze bardziej :/

 

Pozdro,

 

TerroR

W moim przypadku, posty do przeprosin mają to, że widzę po nich twój obecny stan emocjonalny. Powinieneś też rozróżnić dobrą radę od oczerniania.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj im się wypowiedzieć, choćby były to najbardziej małostkowe wypowiedzi, mają do tego prawo, administracja zweryfikuje ich przydatność. Widzę jednak, że dużo w tobie agresji i przekłada się ona na twoje posty.

 

Nie pamiętam tych twoich zgrzytów, ponieważ mam słabą pamięć lub mnie przy nich nie było. Lecz z twoich postów tutaj wynika, że raczej niewiele się zmieniłeś, mnóstwo w tobie agresji. A jeśli ktoś oczekuje przebaczenia to same przeprosiny nie wystarczą, trzeba się jeszcze zmienić.

 

Powiedz mi co mają posty, do przeprosin, piszę ci jakiś no name, że nie zasługuje na 2 szanse, bo nie wiem co napisać, a najlepiej napisać, żeby kogoś oczernić. No proszę was ludzie ogarnijcie się. Dużo w tobie agresji, nie znacie ale musicie swoje 5 złoty dołożyć, żeby oczernić jeszcze bardziej :/

 

Pozdro,

 

TerroR

Edytowane przez TerroR.
e8darj55ts69.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie napiszę, że przyznać się do błędu jest najtrudniej. Tylko czy to nie jest jednorazowe?

Nie wiem co zrobiłeś wcześniej.. obrażałeś, działałeś na niekorzyść sieci czy cokolwiek innego..

Dla mnie to jest nieważne, bo generalnie Cię nie znam i oceniam przez Twoje obecne zachowanie, które ukazujesz w temacie.

Prawdę powiem, że nie jest ono przekonujące.. zaczynasz się unosić i mam wrażenie, że uważasz się za kogoś lepszego.

Sam jesteś teraz jak każdy inny "no name", bo nie posiadasz żadnej rangi i wątpię, abyś jakąkolwiek jeszcze posiadał.

Jednak według mnie taki podział jest chory.. jesteśmy jedną społecznością i każdy powinien być traktowany równo.

 

Człowiek nie zmienia się z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc.. do tego potrzebne są lata, aby zmienić swoje nawyki i zachowania.

Może doszedłeś do tego, że zachowałeś się niestosownie.. jednak to nic nie zmienia.

Sytuacji, które się wydarzyły nie cofniesz. Tak samo osoby, którym zaszkodziłeś nie puszczą tego w zapomnienie.

Musisz liczyć się z tym, że jeśli Rumcajs Ci wybaczy, większość użytkowników będzie do Ciebie sceptycznie nastawionych i będą mieli "chłodne" podejście co do Twojej osoby.

 

Z doświadczenia jednak wiem, że jeśli ktoś popełni jakiś błąd to i tak popełni go drugi raz.. nawet mimo tego, że okazał skruchę.

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie napiszę, że przyznać się do błędu jest najtrudniej. Tylko czy to nie jest jednorazowe?

Nie wiem co zrobiłeś wcześniej.. obrażałeś, działałeś na niekorzyść sieci czy cokolwiek innego..

Dla mnie to jest nieważne, bo generalnie Cię nie znam i oceniam przez Twoje obecne zachowanie, które ukazujesz w temacie.

Prawdę powiem, że nie jest ono przekonujące.. zaczynasz się unosić i mam wrażenie, że uważasz się za kogoś lepszego.

Sam jesteś teraz jak każdy inny "no name", bo nie posiadasz żadnej rangi i wątpię, abyś jakąkolwiek jeszcze posiadał.

Jednak według mnie taki podział jest chory.. jesteśmy jedną społecznością i każdy powinien być traktowany równo.

 

Człowiek nie zmienia się z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc.. do tego potrzebne są lata, aby zmienić swoje nawyki i zachowania.

Może doszedłeś do tego, że zachowałeś się niestosownie.. jednak to nic nie zmienia.

Sytuacji, które się wydarzyły nie cofniesz. Tak samo osoby, którym zaszkodziłeś nie puszczą tego w zapomnienie.

Musisz liczyć się z tym, że jeśli Rumcajs Ci wybaczy, większość użytkowników będzie do Ciebie sceptycznie nastawionych i będą mieli "chłodne" podejście co do Twojej osoby.

 

Z doświadczenia jednak wiem, że jeśli ktoś popełni jakiś błąd to i tak popełni go drugi raz.. nawet mimo tego, że okazał skruchę.

 

Akurat tutaj nie zgodzę się kompletnie z twoją wypowiedzią. Niektórzy potrafią się zmienić z głupiego człowieka na bardzo mądrego tylko trzeba tego chcieć.

Czasami ludzie dostają w kość i uwierz mi znam mnóstwo takich przypadków w których ludzie zmieniają się, a co niektórzy nie. Czasami nie warto oceniać kogoś przez pryzmat błędu, który popełnił kiedyś.

 

Jeżeli chodzi o autora tematu, to przepraszasz za swoje zachowanie, co uważam, ze jest godne postawy, ale uważaj bo ludzie i tak będą robić co chcą i pisać, żeby nabić sobie post. Na twoim miejscu nie odpisywałabym na takie denne posty innych, bo to tylko pokazuje jak łatwo wzbudzić w Tobie krytykę. 

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tutaj nie zgodzę się kompletnie z twoją wypowiedzią. Niektórzy potrafią się zmienić z głupiego człowieka na bardzo mądrego tylko trzeba tego chcieć.

Czasami ludzie dostają w kość i uwierz mi znam mnóstwo takich przypadków w których ludzie zmieniają się, a co niektórzy nie. Czasami nie warto oceniać kogoś przez pryzmat błędu, który popełnił kiedyś.

 

Jeżeli chodzi o autora tematu, to przepraszasz za swoje zachowanie, co uważam, ze jest godne postawy, ale uważaj bo ludzie i tak będą robić co chcą i pisać, żeby nabić sobie post. Na twoim miejscu nie odpisywałabym na takie denne posty innych, bo to tylko pokazuje jak łatwo wzbudzić w Tobie krytykę. 

 

Może i czasami są takie przypadki.. ale to jest zmiana przez nagłe zdarzenie, które ma na jakąś osobę duży wpływ.

Co mogło wpłynąć na niego? Jedynie wyciągnął wnioski, że postąpił źle. 

 

Czasami też nie warto pochopnie odpowiadać, bez wcześniejszego przeanalizowania wypowiedzi ;)

Nie oceniam kolegi przez pryzmat błędu który popełnił, a formę jego obecnych wypowiedzi.

Też nie napisałem czy dałbym mu drugą szansę, bo ta decyzja należy do Rumcajsa i moja wypowiedz może być mało znacząca.

 

Jak bawimy się w przytaczanie co warto, a czego nie..

Czasem warto zostawić czyjąś opinię bez komentarza, bo każdy ma swoje zdanie i inaczej postrzega pewne sytuacje.

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony spoko, że przepraszasz oficjalnie i przyznajesz się do błędu, ale z drugiej swoim zachowaniem, które pokazujesz w powyższych postach udowadniasz, że za wiele przez ten czas się nie zmieniło ;)

Ja tam pamiętliwy nie jestem, lecz jeśli chcesz zmienić spojrzenie na Twoją osobę w oczach innych, to popracuj nad swoim zachowaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się robi nudne w miarę już. Ile to już takich osób było co odeszli i wracają z podkulonym ogonem i teraz jedynie co po nich widać to właśnie przeprosimy :) Ale kolejna osoba na serwery.

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się robi nudne w miarę już. Ile to już takich osób było co odeszli i wracają z podkulonym ogonem i teraz jedynie co po nich widać to właśnie przeprosimy :) Ale kolejna osoba na serwery.

Może, że wracam to dużo powiedziane, chciałbym pogadać z ludźmi z którymi kiedyś bardzo dobrze się dogadywałem, a przez swoje zachowanie jakie wcześniej prezentowałem, było skandaliczne, myślałem o tym, bardzo długo i wreście postanowiłem napisać te przeprosiny, bo naprawdę należą się tej osobie. 

 

Z jednej strony spoko, że przepraszasz oficjalnie i przyznajesz się do błędu, ale z drugiej swoim zachowaniem, które pokazujesz w powyższych postach udowadniasz, że za wiele przez ten czas się nie zmieniło ;)

Ja tam pamiętliwy nie jestem, lecz jeśli chcesz zmienić spojrzenie na Twoją osobę w oczach innych, to popracuj nad swoim zachowaniem :)

Ej no, kurde, dlaczego wypowiadają się tutaj ludzie, którzy nie byli wtedy, a muszą dołożyć swoje 5 złoty, żeby tylko kogoś oczernić. 

Ps: Nie mówię tutaj o tobie, tylko o tamtych 2 osobach :), ciebie jeszcze pamiętam. :) 

 

Akurat tutaj nie zgodzę się kompletnie z twoją wypowiedzią. Niektórzy potrafią się zmienić z głupiego człowieka na bardzo mądrego tylko trzeba tego chcieć.

Czasami ludzie dostają w kość i uwierz mi znam mnóstwo takich przypadków w których ludzie zmieniają się, a co niektórzy nie. Czasami nie warto oceniać kogoś przez pryzmat błędu, który popełnił kiedyś.

 

Jeżeli chodzi o autora tematu, to przepraszasz za swoje zachowanie, co uważam, ze jest godne postawy, ale uważaj bo ludzie i tak będą robić co chcą i pisać, żeby nabić sobie post. Na twoim miejscu nie odpisywałabym na takie denne posty innych, bo to tylko pokazuje jak łatwo wzbudzić w Tobie krytykę. 

Bardzo dziękuje ci za te słowa. :) 

 

Na wstępie napiszę, że przyznać się do błędu jest najtrudniej. Tylko czy to nie jest jednorazowe?

Nie wiem co zrobiłeś wcześniej.. obrażałeś, działałeś na niekorzyść sieci czy cokolwiek innego..

Dla mnie to jest nieważne, bo generalnie Cię nie znam i oceniam przez Twoje obecne zachowanie, które ukazujesz w temacie.

Prawdę powiem, że nie jest ono przekonujące.. zaczynasz się unosić i mam wrażenie, że uważasz się za kogoś lepszego.

Sam jesteś teraz jak każdy inny "no name", bo nie posiadasz żadnej rangi i wątpię, abyś jakąkolwiek jeszcze posiadał.

Jednak według mnie taki podział jest chory.. jesteśmy jedną społecznością i każdy powinien być traktowany równo.

 

Człowiek nie zmienia się z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc.. do tego potrzebne są lata, aby zmienić swoje nawyki i zachowania.

Może doszedłeś do tego, że zachowałeś się niestosownie.. jednak to nic nie zmienia.

Sytuacji, które się wydarzyły nie cofniesz. Tak samo osoby, którym zaszkodziłeś nie puszczą tego w zapomnienie.

Musisz liczyć się z tym, że jeśli Rumcajs Ci wybaczy, większość użytkowników będzie do Ciebie sceptycznie nastawionych i będą mieli "chłodne" podejście co do Twojej osoby.

 

Z doświadczenia jednak wiem, że jeśli ktoś popełni jakiś błąd to i tak popełni go drugi raz.. nawet mimo tego, że okazał skruchę.

Nie wiesz, nie znasz mnie, więc dlaczego z góry piszesz, że tak będzie ? Naprawdę się zmieniłem, bardzo za to przepraszam, popełniłem błąd. Obecne zachowanie ? Nie wiem jak wy to odczuwacie, bo według mnie to jest normalna odpowiedz, ale jeżeli wam to przeszkadza to przepraszam za to. 

 

Pozdrawiam,

 

TerroR

e8darj55ts69.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowywałeś się jak typowy gimbus i twoich odzywek w moją stronę nie zapomnę. Dla mnie twoja sprawa jest prosta - brak ub na SB. Ale jak ktoś z administracji postanowi inaczej to droga wolna;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje każdy człowiek się zmienia z dnia na dzień, lecz czy na pozytywne? To już zależy od niego jaki sobie nada ku temu kierunek. Zobaczymy jak będzie w Twoim przypadku ale mam nadzieję, że zmądrzałeś. Ale pamiętaj, że osoby które zraniłeś nie zapomną o tym... a te przeprosiny czasem nie wystarczą... i nie naprawią wszystkiego, a zwłaszcza tych słów.. które najbardziej ranią.. Według mnie nie powinieneś dostawać jeszcze tego ub. Dlaczego? Powinniśmy najpierw się przekonać i doświadczyć tego czy naprawdę przemyślałeś swoje zachowanie i się zmieniłeś. Tyle z mojej strony.

Pozdrawiam MoSsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty chcesz żeby tu sprawdzać ? Hahhaha xd

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie śmiać się chce, gościu zwyzywał po prostu kogoś i wg a wy tutaj zachowujecie się jakby był to sąd ostateczny, przeprosił i sztama :D \

 

A ci którzy się wypowiadają i nic nie wiedzą na ten temat ( ja też ) gorąco pozdrawiam, jak można osądzać kogoś kogo się nie zna.... phi...

 

 

 

Edit. W sumie terror... kojarze.

 

Pamiętasz Kirsa ? :D  

Edytowane przez Methi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie