Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Nowość] Wprowadzenie Klanów Counter Strike 1.6


jollek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich którzy mają przyjemność poświęcić chwile na mój pomysł

 

Jak już wiecie lub też nie wiecie prowadzę sobie Klan TheBlackCompany który raczej na razie nie jest znany ani jakoś sławny.

Mój pomysł narodziła stronka ESL która zajmuje się Grami sieciowymi typu CS GO LOL itp i która własnie prowadzi takie mecze

klanowe z różnych gier 5vs5 lub 3vs3. Naszedł mnie wtedy pomysł wprowadzenia takiego czegoś na potężną sieć Counter Strike.

A że podlegam sieci Csowicze.pl to właśnie tu chciał bym to wprowadzić.

 

Jak by to wyglądało i jakie były by z tego korzyści ?

 

Oczywiście zaraz ktoś stwierdzi że takie coś tylko popsuje sieć a nie ją polepszy i że nie ma to żadnego sensu bytu.

Oczywiście z tą opinią nie mogę się zgodzić iż wymyślałem system na jakim by to działało. A dokładniej rzecz mówiąc 

działało by to tak że osoba która by chciała dołączyć ze swoim klanem lub stworzyć własny musiała by wiadomo złożyć

podanie jakąś ładną prezentacje klanu itp. W ostateczności można by nałożyć opłaty za zakładanie takiego klanu oczywiscie

jednorazowe [ 10-20 zł ] jak kto uważa.

W jaki sposób by to przyciągało i zdobywało popularność ? A no w taki że sieć ta by miała coś nowego niż inne prowadziła by

mecze klanowe za które od czasu do czasu były by nagrody organizowane przez sieć lub graczy. Mało tego duża ilość graczy

mogła by grać właśnie tak jak w Cs Go 5 vs 5. 

 

Co by musiało oferować forum takim klanom ?

 

Szczerze mówiąc to nić wielkiego bo tylko 2 osoby do każdego meczu które by pilnowały czy klany nie używają wspomagaczy

lub zabijają swoich itp. Wiadomo przydały by też się jakieś działy gdzie klany mogły by mieć spisywane ilość meczy wygranych

przegranych a tag że kiedy jest mecz jacy gracze w meczu zagrają herby klanowe itp. No i w ostateczności rangi ze 2 lub 3

typu Członek [TBC] , Kapitan [TBC] , Obserwator 

 

Oczywiscię jest to taka teoria ogólna nad tym pomysłem trzeba by dużo popracować by zapwenić jak najlepszą 

jakość tego pomysłu a tag że by gracze szybko się znajdywali.

Nie opisałem tego z dokładnością działania takich klanów i oczywiście nadzorem 

tego kto by za to odpowiadał.

 

Wasza opinia na ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja przed wcieleniem w życie musi być dobrze przeanalizowana i muszą zostać dopracowane szczegóły.

W propozycji mogłeś bardziej rozwinąć jak miałoby to wyglądać. Jest to propozycja dodania czegoś dużego, a opisałeś to nieszczegółowo.

______________

 

Rozumiem, że chcesz stworzyć coś na wzór "ligi", gdzie klany rywalizowałyby ze sobą.

Mam na myśli prowadzenie tabelki wyników. Czyli zdobywanie punktów za wygraną, bądź remis. 

Oczywiście wszystkie początkowe spotkania w systemie BO1, finalne w BO3.

Ustalenie meczy to raczej nie problem, tak samo dojście do samej rozgrywki.

 

Obecnie z tego co widzę na TS mamy 3 klany - [TBC] (TheBlackCompany), [PR] (PsychoRzez) i [4SC]

______________

 

Tylko czy przyciągnie to inne klany? Szczerze sądzę, że nie.. Zapytasz dlaczego?

Klany nie mają w swoich szeregach dostateczną ilość osób posiadającą grę na platformie STEAM.

A wiadomo, że gra przeciwko klanowi NS jednak odtrąca ;)

______________

 

Jeśli pomysł zostanie wprowadzony mogę do rozgrywek zapewnić mój prywatny serwer, posiadający 12 slotów.

Edytowane przez dMX ✗

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj dokładnie co napisałem i przeanalizuj..  <hmm> 

 

Tylko czy przyciągnie to inne klany? Szczerze sądzę, że nie.. Zapytasz dlaczego?

Klany nie mają w swoich szeregach dostateczną ilość osób posiadającą grę na platformie STEAM.

A wiadomo, że gra przeciwko klanowi NS jednak odtrąca ;)

 

Nigdzie nie napisałem, że jest ona wymagana.. Ty składasz propozycję, ja jedynie się do niej odnoszę.

Według mnie brak posiadania gry na platformie steam będzie odtrącać, nie przyciągać. 

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Propozycja odrzucona.

Nie zapomnij zapraszać na CSowicze.pl swoich znajomych :)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie