Skocz do zawartości

Zablokowane VIP


Rejczi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :"). Mam ciekawą propozycję. Chodzi mi o vipa. Sens w tym,że na serwerowni VIP oferuje trzy zestawy broni, ale grywając na innych serwerowniach, zauważyłem,że VIP dodaje tez cały zestaw granatów, i jest to w sumie całkiem spoko. Wygląda to tak jak u nas, tylko ze gracz automatycznie  dostaje :

- Zestaw Broni ( wybrany przez siebie )

- Zestaw Grantów 

- Zestaw full naboi 

- Dwa Skoki

I wtedy dla mnie jest to vip, na co komu SuperVip jak można zakupić zwykłego Vipa i mieć to samo. 

Dlaczego nie ma u nas na serwerowni takiego czegoś,że jest free vip od (23.00 - 07.00 ) całkiem spoko pomysł.

Mozna by było również załozyć całkiem inne zestawy broni, nie każdy z graczy, lubi grać M4 lub AK-47, proponuję parę zestawów :

FAMAS + DEAGLE + FULL SET GRANATÓW  + FULL SET AMMO

GAIL + DEAGLE + FULL SET GRANATÓW  + FULL SET AMMO 

~~~~

 

Ponadto można by było wgrać " licznik kampienia " myślę,że każdemu dobrze znany. Plugin, który pokazuje kto kogo oślepił, przyda się jasno wtedy, gdy ktoś będzie chciał zgłosić osobę, która przeszkadza komuś celowo w grze..

 

~~

jeżeli jest coś takiego, to proszę o zamknięcie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem tam u was raz czy dwa i  te pomysły wydają się jak najbardziej na miejscu, a zwłaszcza licznik kampienia tzw. "bad camper". Podobno macie tam problem z wykonywaniem celi mapy.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do propozycji:

- Do zestawów broni powinny być dołożone: komplet granatów (1/2/1), oraz pełna amunicja a nie tylko 1 magazynek ;)

-Darmowy Vip 23-7, można to dodać, aczkolwiek niewiele osób gra w tych godzinach i wydaje mi się, że dodanie darmowego Vip'a za wiele nie zmieni ;)

-Do zestawu broni, można dodać FAMAS'a, bo zauważyłem, że GALIL'em gra z 2/3 osoby, które i tak Vip'a nie posiadają,

-Jeśli chodzi o ten "licznik kampienia" czy jakoś tak, jak najbardziej ZA, będę wiedział który typ mnie "nałogowo" fleshuje, bo teraz mogę się tylko domyślać i ciężko o dowody do skargi xD

 

PS.

Sory za błędy, piszę z tel. bez słownika :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawy broni jak najbardziej trzeba rozszerzyć - trafna propozycja.

Dodatkowo jeśli nie ma to po stronie CT dorzucić Defuse Kit.

 

Darmowy VIP mimo późnej godziny może przyciągnąć kilku graczy, a liczy się nawet 1 ;) 

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: CL

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | COD MOD 201 - 80.72.33.58:27145COD 201 Propozycje zmian"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie