Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Problem z Steam


Buntownik

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka mam problem z Steam ,ponieważ jak chce coś pobrać z steam jakąś grę to jest prędkość pobierania przez parę sekund i przestaje się wszystko pobierać i wszystkie prędkości spadają do zera a inne gry z poza steam instalują mi się z prędkośćią 5 mb/s próbowałem zmienić region pobierania ale nic to nie dało , z reinstalowałem steam tez nic nie dało tylko usuneło mi cs:go i mam problemy z zainstalowaniem cs:go.Wiecie może jak to ogarnąć żeby mi wszystko  się normalnie pobierało bo wcześniej nie miałem żadnych problemów po małej przerwie w cs:go tak się stało 

PS- Pomóżcie ,sory za ortografie pisałem na szybko

Edytowane przez Buntownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest problem STEAM a nie twojego sprzętu lub internetu. Możesz wstrzymywać i ponawiać pobieranie, powinno pomóc. Ewentualnie odczekaj nieco dłużej, po kilkunastu sekundach powinno samo ponownie zaskoczyć z najwyższą prędkością. Możesz jeszcze zmienić priorytet procesu steam.exe, powinno nieco przyspieszyć. 

A zapomniałem, zmień sobie region pobierania na Niemcy, mi pomogło ;]

 

 

Miejsca na dysku mam 8 razy wiecej niz potrzeba pozatym steam przed instalacja rezerwuje przestrzen a resetowac pobieranie tez probowalem a jak czekalem to cs:go pobieralo mi sie tak ze pobieralo sie przez 30 sekund puzniej niepobieralo sie przez okolo 20 minut i tak caly czas cs caly pobieral mi sie prawie 12 godzin.Jeszcze jakies pomysly??? A zmienianie regionu tez niedziala i ustawianie piorytetu

Nic więcej nie zdziałasz, teraz jest sporo promocji i servery STEAM są przeciążone.

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsca na dysku mam 8 razy wiecej niz potrzeba pozatym steam przed instalacja rezerwuje przestrzen a resetowac pobieranie tez probowalem a jak czekalem to cs:go pobieralo mi sie tak ze pobieralo sie przez 30 sekund puzniej niepobieralo sie przez okolo 20 minut i tak caly czas cs caly pobieral mi sie prawie 12 godzin.Jeszcze jakies pomysly??? A zmienianie regionu tez niedziala i ustawianie piorytetu

Edytowane przez Buntownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: brak zainteresowania

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie