Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane ban na tydzien?!


Deffi

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Deffisuu

Serwer:  #1 GOMOD
Nick admina: Rejczi
Data i godzina: 21:12
Link do Twojego bana: http://bany.stronazen.pl/ban_list.php?bid=7021

Link do HTLV:
Opis sytuacji: Któraś tam runda z kolei,zacząłem się sprzeczać z Rejczim i  za nic praktycznie dał bana... Pisał do mnie " Nie płacz" kilka razy z rzędu a pisałem mu tylko,że skacze jak małpa z tym vipem i mnie to denerwuje. Czy słowo "spierdalaj" jest obrazą? Przeklinać można prawda? Więc skąd ten ban na tydzień? 
Dodatkowe informacje: Mam nadzieję,że będzie to wyjaśnione bo  jak widać ten admin mnie nie lubi i banuje na jak najdłużej...

Edytowane przez Deffi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nic ? Znów chcesz na ts'e wylądować ?. Mam prawo dać ci bana za obraze " na tydzień ". Dlaczego? Nie jest to twój pierwszy ban za obraze, lecz z 9-10 :). Na ts'e Najarany i reszta wyraźnie powiedzieli " przy kolejnej obrazie mam prawo dac Ci bana na " tydzień ".. ośmieszasz się człowieku :). " Wypierdalaj " " Jak pizda " Pizdo " " Debil " to nie jest słownik, który powinien być skierowany w stosunku do kogoś" kto pilnuje porządku na serwerze " dla mnie ban jest jasny i oczywisty. Ponadto ludzie z ts'a którzy byli na tamtejrzej rozmowie, mogą potwierdzić,że nie jest to twój pierwszy ban za obraze. Ponadto nie powiedziała mi tego pierwsza lepsza osoba, tylko osoba z wyższej półki serwerowni :). 

 Ponadto jest na serwerze lista banów, i tam możesz wejśc i zliczyć ile razy dostałeś bana za obraże. A te wytłumaczenie "  jak widać ten admin mnie nie lubi i banuje na jak najdłużej... " jest równie smieszne jak sytuacja z t'sem. Kazałeś wezwać mnie na ts'a do administacji z powodu twojego bana, bo myślałeś,że wygrasz sprawę, a wszystkie dowody były przeciwko tobie. A na przyszłość " dla mnie każdy gracz jest równy, nie mam tabelki co komu i na ile daje bana " wszyscy są równi.

Ponadto z tym graczem są problemy. Wszystkie bany, które dostaje są dla niego nie sprawiedliwe. Opanuj swoje nerwy, i graj dla przyjemności. Tak jak wspominałem, dostałem wskazówke na ts'e od Najaranego, Czokleta itp, że mam prawo Ci dać kolejnego bana za obrazę na tydzień, pozdrawiam cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię byś wyłapał bana za słowo "spierdalaj".
Pewnie poleciała wiązanka słów :).
Tak jak mówiłem (mimo, iż nie pełnię funkcji żadnej na forum) to zasady panują takie same.
I powiedziałem Ci ostatnio, że mogłeś wyłapać bana na 1 dzień za ostatnią akcję.
W końcu otrzymałeś dość wysoką karę :). 
Twoja historia banów mówi dużo, więc zastanawiam się czemu wcześniej tego bana nie wyłapałeś. 
I nie chroń się regulaminem, bo kary są zwiększane jeżeli bany się powtarzają z takiego samego powodu.
 

PS: Wypowiedz jest po to by potwierdzić słowa @Rejczi, że taka sytuacja oraz rozmowa ze mną miała miejsce. 



Pozdrawiam.

 

Edytowane przez Najarany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Sprawa wyjaśniona.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie