Skocz do zawartości

Zablokowane <span class="ipsBadge" style="background: #ff6666;">ODRZUCONA </span>skarga na admina


PachaAllaha

Rekomendowane odpowiedzi

 

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

 

Twój nick:  SmierdzacaPachaAllaha

Nick oskarżonego: MEG

IP/SID oskarżonego:

Godzina i data zdarzenia: 7 listopad 2016r. 15:14

Mapa: DD2

Screeny/demo:

ok 3-4minuty

Opis sytuacji:  Zostalem douczony kiedys przez admina "Sku..", ze ban za przesiadywanie na respie sa pod warunkiem notorycznego przesiadywania powyzej 30sek. Ja dostalem bana za pierwszym razem, bez zadnych ostrzezen mnie, a dodatkowo gdy paka byla na respie! Wiec naturalne, ze ja chronilem i bez niej nie bede biegl na BS-a.  Dodam jeszcze, ze nie bylem dokladnie na RESPAWN, bylem w poblizu. Jednak tu chyba na to nie zwraca sie uwagi.

Wazne na pewno jest, ze zabilem szanownego pana administratora, wiec zapewne sie oburzyl.

Napomne jeszcze, ze przed calym zdarzeniem na u@  ok. 5-10 razy na inne osoby, ktore przesiadywaly na respie, oraz co niektorzy oslepiali tam.

Widocznie sa rowni i rowniejsi.

ODNOSNIE DOWODOW: mysle, ze one sa zbedne, poniewaz MEG na pewno to potwierdzi. Jesli bedzie taka potrzeba to poinformujcie mnie, zamieszcze link do dema. Jesli rowniez bedziee trzeba zamieszcze swoje nagranie.

 

demo: http://f1.hltv.org.pl/srv30071/HLTV-1611071506-de_dust2.dem.zip

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !

Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.

 

 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !

Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Edytowane przez PachaAllaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy na pewno siedziales przy kompie, bo grales, gdy zwracalem uwage na respa graczy i flesze.

Pogonic was tzn. kogo?

Na demku? ktorym? na tym z czasu bana nie widze nic ciekawego.

 

Edit: Jesli to miejsce jest niedozwolone to nie wiedzialem, moze faktycznie to wlicza sie do tekstur. Wydawalo mi sie jednak zawsze, ze tekstury zakazane sa te gdzie nie mozna samodzielnie wejsc. No, ale faktycznie to glupota.

 

EDIT2: http://www5.zippyshare.com/v/Ih27YkDI/file.html

jeszcze dodam przykladowe swieze demko jak admin meg pozwala na obraze mojej osoby. konsekwencji zadnych.

Edytowane przez PachaAllaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Skarga odrzucona.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie