Skocz do zawartości

Zablokowane Wywiad z KillinG_SprEE


drenn

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie zacytować "ponieważ wszyscy inni wolą Shanell". Przepraszam bardzo, ale nie uważajcie mnie za jakiegoś "Boga", bo nim nie jestem, a troszeczkę uważam nie wypada czegoś takiego pisać. Chociaż nie powiem, bo gość tego wywiadu napisał, że za mną nie przepada (przynajmniej się czegoś dowiedziałam, że ktoś za mną nie przepada, nie znając mnie), ale cóż nie stworzono mnie żeby każdy mnie musiał lubić i tolerować. Taka już jestem.

 

Co do wywiadu, interpunkcja i stylistyka do poprawki, a reszta jest jak najbardziej na +. I tak jestem zadowolona, że nieźle Ci idzie. Oby tak dalej.

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest parę rzeczy do poprawy, które są widoczne, ale oprócz tego wywiad dobrze napisany. Coraz lepiej Ci idzie i oby tak dalej przyjacielu. Plusik :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad nice! Leci plusik :P

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shanell bez obrazy ale nie podeszlas mi na serwerze, zarzucajac mi pewne sprawy(napewno pamietasz jakie a pozniej obracajac to w zart gdzie przy zarzuceniu nie brzmialo to jak zart.. dwa twoj glos w grze odrzuca mnie:) nie wiem czemu ale ciezko mi sie ciebie slucha oczywiscie nie obrazaj sie o to bo to tylko i wylacznie moja opinia:) i fakt nie znam cie i niechce poznawac:)powodzenia i milej gry u nas :) a co do reszty mam nadzieje ze wywiad sie wam podobał i dzieki jeszcze raz za niego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie