Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane MAPY TOTALNY ABSURD MONOTONNOŚCI NA SERWERZE GO #3


torcida

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zmiana była tylko na korzyść graczy, gdyż mnie o to prosili, nawet jest to w logach, proszę o sprawdzenie skoro mam mieć za to delete. admina.

 

Jestem adminem z 2 ostrzeżeniami, pewnie dziś stracę admina gdyż mapę zmieniłem po po amx_vote czy chcą zagrać de_nuke. Gracze się zgodzili więc chciałem zmienić ale patrzę brak mapy, przez komendę amx_map na liście, przypomniałem sobie że jest przecież css_nuke, więc ją po chwili przełączyłem, po czym dałem pod końcem rozegranej mapy vote, czy mapa się podobała, w 80 % graczy wszyscy ją zatwierdzili.  Teraz zadajmy sobie pytanie, dlaczego było tyle tematów o mapy a i tak nie zostały one wprowadzone a były zatwierdzone, jest opiekun serwera, to niech ogarnie serwer, gracze co chwilę mi piszą lub mówią przez majka że mapy są monotonne. Gdy dałem css_nuke serwer był prze szczęśliwy że mógł zagrać starą mapę która była już kiedyś grana na serwerze, a nie ciągle to samo.

 

Nie chodzi tutaj o mapy które będą podobne do tych co są, jakieś modyfikacje tych map, bo to by było chore, chodzi o całkiem nowe mapy które gracze by poznali, mogą być te co są, ale proszę o dodanie 2/3 mapek, oraz rozmieszali map_cykl map by nie było one co np miech w tej samej kolejności, gdyż jest to nużące, nie wierzysz, zapytaj graczy, nie mnie!

 

 

Patrzcie code na dole, wszystko jest jasne, czy z kolejnymi mapami było by lepiej można zawsze sprawdzić jak się nie spodobają, zostaną one usunięte.

 

Wszystko jest w logach, nawet graczy można się spytać czy był  to wymuszony vote.

] amx_vote "czy na serio css_nuke bylo dobrze zagrac" "tak" "nie" "nie chce mapy na serwie"
[Silver III]  *DEAD* Dzik :  /wymien

Glosowanie rozpoczete
[Silver II]  *DEAD* FuR YoU Mr:* :  /zamien

[~VIP~] [Gold Nova I]  *DEAD* BonFireOnFire :  /wymien

[Silver Elite Master]  *DEAD* Volken :  tez niemacie skinw

[Gold Nova Master]  *DEAD* Kacu :  /top5

ADMIN: glos wlasny
WPIERDOL dropped
WPIERDOL has left the game
[Silver Elite Master]  *DEAD* uqmo' :  kupie case ak

[Squad] White zaglosowal na #1
FuR YoU Mr:* zaglosowal na #1
[Silver Elite Master]  *DEAD* ~NBL|EazyAss! :  nie no kur** pie***** te skrzynki jade do domuuu !!!!

R4V3N zaglosowal na #1
BonFireOnFire zaglosowal na #1
jakcpot1 zaglosowal na #2
TUSIA:* zaglosowal na #1
MaciuPL zaglosowal na #1
uqmo' zaglosowal na #3
czesio  POMPA TEAM zaglosowal na #1
~NBL|EazyAss! zaglosowal na #2
[Silver Elite Master]  *DEAD* G@nd@lf :  Sprzedam M4 Dragon King//Howl !!! Kose Neon//M9 Bayonet Fade !! Deagle Crown !!

Bananowy_Fart zaglosowal na #1
[Toxic Team] Toksyczny Plemnior zaglosowal na #1
G@nd@lf zaglosowal na #1
Dzik zaglosowal na #3
[Silver Elite Master]  *DEAD* uqmo' :  kupie case ak

Kacu zaglosowal na #1
~NBL|EazyAss! d
Glosowanie udane (ma "11") (potrzeba "1"). Rezultat: czy na serio css_nuke bylo dobrze zagrac - tak

Przez przypadek dałem, cute w console i ścielo, lecz logi serwera są, vote był robiony może z 10 minut przed pisaniem tego posta. wynik podany wyżej.

 

Co do kropek w code, ogar przekleństw bo bym jeszcze degradacje za to dostał, już mam 2, szkoda mi 3. a chcę coś w końcu zmienić na serwie na korzyść graczy.

 

Proszę osoby które grają na tym serwerze o wypowiedzenie się w temacie...

 

 

Regards.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiekszosci niby sie nie podobaja obecne mapy. Dzieje sewera zaczynaja sie od samego only dd2,pozniej dd2/cache i na koncu to FFa [choc nie wiem czy tak mozna powiedziec jezeli jest tylko 6 map]. Na kazdym z tych etapow bylo narzekanie ze nie ma map.Moral z tego taki ze co sie nie doda,to zaraz trzeba cos zmieniac 'bo sie znudzilo'. Jezeli ktos jest glodny map to wez typie idz na inne ffa ;) Wiekszosc graczy serwera to 10-13 lat, chca innej mapy,choc jej nie znaja nastepnie narzekaja i oczywiscie placz typu zmien to.Nie mowie o wszystkich bo sa i ogarnieci playerzy typu Kacu. Ja osobiscie wole obecny stan,choc westwooda mozna zmienic na nuke`a.Ostateczny glos pozostawiam administracji.Pozdro

Edytowane przez Slom3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy administracja z serwera ogólnie ma w*jebkę na serwer czy tylko mam takie wrażenie, ale przez 11 dni nie otrzymano odpowiedzi od nikogo z administracji prócz słomka który był wcześniej tutaj adminem.

 

Wrzucam mapki które mogłyby być na serwie.

 

css_cbble

 

css_overpass

 

css_nuke2

 

css_kabul

 

css_kabul2

 

Wszystkie wyżej mapy działają bo sprawdzałem.

 

Dzięki słoma, kac, dzik za odp.

czekam na więcej odp.

Może w końcu ktoś się przełamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przydałyby się nowe mapy ale administracja ma wyj*be na ten serwer i ludzi piszących takie tematy jak ten zresztą ze skinami też niektóre są słabe, można by ogarnąć jakieś nowe.

Edytowane przez Boteqq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, map może nie jest za wiele.. ale jeśli jest to GO MOD, to mapy powinny odzwierciedlać mapy właśnie z serii CS:GO.

A nie jest tych map dużo, przy wgraniu nawet wszystkich zmodyfikowanych, po maks. 2 tygodniach będzie ten sam problem.

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja zaakceptowana.
Nie zapomnij zapraszać na CSowicze.pl swoich znajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | ZOMBIE + EXP - 91.224.117.27:27160ZM+EXP Propozycje zmian"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie