Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga OrzechowaZelka


Deffi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż ten admin przez kilka rund nie raczył sprawdzić gracza o nicku Mattro,który miał aima każdy mu pisał po 5 rundach dostał ssy a chwile później dostałem  bana bez powodu na 30 min.

http://bany.stronazen.pl/ban_list.php?bid=6062

 

Bardzo proszę o ogarnięcie tego admina jeśli ma zajmować stanowisko jako admin to niech ogarnie się bo jak tak będzie postępował to nie widzę go w tej roli.  Dziękuje.

Edytowane przez Deffi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi przyjacielu nie pozwole sobie byś obrażał mnie od pojebów , a ban miał być za obraze administracji , Za dużo sobie pozwalasz, jeśli masz problem zapraszam na tsa:)

PS.

Grasz na modzie pod nickiem Deffisuu  dostałeś perma, a twojego odwołania nie widziałem :)

 

edit

Moze miałem kaprys dać mu też ssy nie zabronisz mi tego robić. Wyjaśnij mi jakim cudem grasz skoro nie ma twojego odwołania:). ( wystarczy mieć zmienne ip )  Reaguje ale też gram czyli potrzebuje czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1  jeśli gracz ma aima to nie daje mu się ssów, po 2 jaki ban skoro bym go miał to bym nie wbijał do gry pomyśl przez chwile. Zacznij reagować na zgłoszenia na u@ bo to denerwujące jest.

 

 

Przejrzyj bans i znajdź mi bana  o którego mnie oskarżasz, jeśli bym dostał bana to bym dawno napisał odwołanie proste. Masz chyba jakieś opóźnienie,że po kilku rundach dopiero tyłek ruszysz dopiero jak  już reszta zaczyna wyklinać  bo nie reagujesz.

Edytowane przez Deffi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Skarga odrzucona.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie