Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na Black Angele


jollek

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Jollek
Nick oskarżonego: Black Angel
Godzina i data zdarzenia: 21:6 do 21:12
Dowód: Duża liczba świadków [6] będączych na kanale 
Opis sytuacji: Na mój prywatny kanał wbił jakiś VIP a tuż za nim wbił Administrator Black

Gracz VIP ( nie pamiętam nicku ) skierował słowa do mnie i do mojej ekipy że jesteśmy 

gimnazjalistami ( dziećmi ) skierował też inne nie cenzuralne słowa. Po czym admin black

go zbanował ale na 1 sek ! Z tego co wiem w regulaminie nie ma bana na 1 sek na takie coś

Po czym sam Administrator wyzywał mnie i uważał za nie dorozwinięte dziecko.

 

Przypominam że ten Administrator nie zna dobrze regulaminu i nie ma bladego pojęcia 

na jakiej zasadzie działa System łącz serwerów Team Spiek 3.

 

Dowód obrazy tego VIP;A na jednego z naszych : https://zapodaj.net/b09e4ebb02c1a.png.html

Edytowane przez jollek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wypowiedź Jollk'a. Admin ten obrażał i używał nie cenzuralne słowa (moim zdaniem takie zachowanie nie przypada na rangę administratora). Proszę też o ukranie tego admina, ponieważ takie zachowanie po prostu nie wypada 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Admin zostaje ukarany 2/3 ostrzeżeniem za nieznajomość regulaminu taryfikatora kar. Na obraze przez admina nie ma dowodów. Osoba, która cię obraziła (Vip) NajlepszyKaban zostaje ukarany banem na 24h.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie