Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Ub Raycore


Raycore

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Raycore

Serwer: DD2 Classic
Nick admina: prawdopodobnie Elajtowy ONETAPDEAGLE.exe - o ile jest adminem
Data i godzina: `23:42 dzisiejszy dzień
Link do Twojego bana: nie wiem gdzie jest tu amx :)

Link do HLTV: tak jak wyżej /\

Opis sytuacji: Zabiłem prawdopodobnie admina jedną pestką wychodząc z środka jako TT a admin znajdował się przy A. Pestka wsiadła tak że sam się ździwiłem że bania poszła, ale oczywiście chwile później moim oczom okazał się ban za aima BEZ SSów... :)

Tak dla wiadomości. 

POSIADAM ORAZ GRAM NA STEAMIE! więc jakiekolwiek sugerowanie aima jest śmieszne.
 

Dodatkowe informacje: co jest przyczyną bana? zabicie admina pestką w głowę, ot co :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pana Raycore, otóż nie był to powód bana za mą osobę, tylko Troszeczkę Ci uciekał ten Celownik ku własnej osi trafiając głowy. Niemniej jednak nie ośmieliłem się dać Ci Bana Pernamentnego ze względu iż albo masz inny interp, albo masz po prostu Aima, gracze którzy grają na serwerze (Mając Steam) łagodnie chodzi Celownik wraz z Ich Control sprayem. Cóż u Twej osoby gdy oglądałem wcześniej, nie było tego widać byś grał w jakikolwiek sposób Legalnie, jeśli mogę wiedzieć to że masz Steam nie oznacza iż nie możesz mieć Cheatów (Nielegalnych, bądź Legalnych tylko Płatnych Niewykrywalnych). Jestem graczem CS:GO głównie, Mój staż jaki przeżyłem w Tej grze jak i me *Może i stracone godziny, choć tak nie uważam* nauczyły mnie patrzeć odróżniając normalnego gracza od gracza Odpalonego. Jeśli jesteś świadom swoich wniosków iż nie można mieć "Cheatów" na platformie Steam (?) Oświecę Cię, można i ludzie nagrywają nawet o tym materiały na YT. To że zabiłeś mnie jedną pestką, nie wiedząc że tam jestem - a twa reakcja była sekundowa, to jedno , a druga sprawa - twe konto ma ile lat? świeżo założone? plus do tego jeszcze dodam iż Celownik w poprzednich rundach dość szybko lata, lewo prawo. (Jeśli to było widoczne tylko z Mojej perspektywy, to zwrócę Ci Honor i do tego przeproszę - jeśli wstawisz Tutaj, swój materiał z danej godziny. HLTV stoi otworem) 

EDIT* 
@@Raycore

http://f1.hltv.org.pl/30071 <--- HLTV 

http://bany.stronazen.pl/ban_list.php <--- AMXBANLIST. :)

Edytowane przez Elajtowy
b_560x95.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:46- Zwykłe zwarcie ct z tt na bsie +
2:34- Zauważył ct biegnącego na longu, po czym pobiegł za nim i zabił go z zaskoczenia +
2:54- Również zwykłe zwarcie ct z tt, zachowanie normalne +
3:13- Normalne zachowanie gracze i kontrola full auta +
15:35- Również kontrola full auta i sprawdzenie miejscówki +

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Edytowane przez MoSsi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie