Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Witam


Cloud1566

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick:Cloud
Nick oskarżonego:Karol Prezes,Księzniczna Karola, Książe karoli
IP/SID oskarżonego:
Godzina i data zdarzenia:17:03 26.10.2016
Mapa:dd2
Screeny/demo:
Opis sytuacji:Witam Chciałbym Zgłośić 3 osoby które nie mają szacunku do kobiety nie ma zadnego admina na serwerze po prostu dzieję się tragedia chodzi o to ze piszę ten post ponieważ "SHOUTBOX JEST OD 5 POSTÓW" wiec nie mam jak szybko zawolac admina :)
 
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zgłoszenie, lecz musisz mieć na uwadze iż adminów jest mało, a nie każdy człowiek który składa podanie - nadaje się na niego, są to osoby wybierane przez samą Wyższą Administrację jak i samych założycieli oraz osób postawionych wyżej. 

Niemniej jednak muszę stwierdzić iż zachowania danych użytkowników (?)/ graczy, jest jak najbardziej przy mojej osobie pozytywna, zaś gdy teraz przeczytałem tą skargę i jednakże Twój brak dowodów. Będę brał pod uwagę te osoby z surowym dość nastawieniem, no nie spodziewałem się że kiedykolwiek zobaczę akurat te Nazwy graczy, gdyż każdy z osobna na serwerze żył z nimi dobrze *bynajmniej gdy ja zaczynałem.*

Będąc Administratorem serwera i mimo życia prywatnego jak i pracy, postaram się bardziej dopieścić co niektóre osoby, bo widzę że ich zachowanie wymyka się spod kontroli i co niektórzy myślą iż obrośli w piórka.

Pozdrawiam!  

b_560x95.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega oskarża kogoś kto tylko se robi labę my z księciem labę se robimy a on myśli że na poważnie po drugie ponad dwa lata gram jak powstał ten serwer i nie było żeby Karol wyzywał Dziewczynę jak ktoś se pozwala że obraza wszystkich ok to dostaje jakiś pocisk a nie że dziewczynę wyzywam kolego pierw pograj i posłuchaj kto kogo zna i jak się dogadują a nie piszesz skargę jak jakiś słaby chłopczyk któremu zabrano kanapki  aaa od wszystkiego jest Admin i pisz na u@ albo żeby wszedł i on rozstrzygnie a nie teraz robisz jakieś pomówienie przychodzisz dwa razy zagrasz i zaraz skargę piszesz żeby pokazać jaki z cb konfident pograj posłuchaj może czegoś się nauczysz a nie składasz skargę jak nie wiesz czego się tyczył temat be dowodów itp możesz tylko wyjść z cs i iść na spacer a nie skargę pisać !!! POZDRAWIAM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cloud składasz na kogoś skargę że obraża, a sam nie szczędziłeś na mnie przykrych słów. HAHA serio najpierw mnie obraziłeś, a gdy Ci odpowiedziałem nasłałeś na mnie kolegę Admina (ryszarda coś tam, nieważne..)  Pojawiłeś się na servie pierwszy raz Cię widziałem  nie wiesz jakie relacje panują na serverze. My z Karolem mamy wiele osób z którymi lubimy robić "Lubę" i nie mamy sobie tego za złe, jeśli tak bardzo przeszkadza Ci nasza obecność i nasze głosy daj nam muta, po co od razu lecisz z tym na forum tym bardziej że nie masz dowodów tylko zaśmiecasz i marnujesz cenny czas administratorów. 

 

PS. Jeśli obraziłem kiedykolwiek nieświadomie, przepraszam nie jestem zawistnym człowiekiem. POZDRAWIAM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zareagowałem lekko w tej sprawie nadając ostatnio bana Karolowi. (Reszta nie przyłapałem. ) 
Jeśli sytuacja będzie się powtarzać otrzyma bana o wiele dłuższego.
Skarga zaakceptowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie