Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Sklepik


mamuto

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: MaMuT0
Opis propozycji: Myślę, że przydałby się jakiś mały sklepik z np. he/fleshami/smokami (he - podpala, flesh zamraża na np 3-5s, smoke spowalnia(?) tutaj ten smoke coś można wymyślić. Kupować możnaby było te granaty za $ zarobioną za zabicie zombie np. 1k za he (= 3/4 zabicia zombie), 2k za zamrażacz itp. Do tego można dodać w zombie dokupienie hp, np 500 hp za 500$
Ewentualnie; Można także ustalić limit zakupu he/zamrażaczy na rundę jak będzie za ciężko.
Link do downloadu: -.-
Inne: -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w targowisku nie widzę żadnych problemów jak dla mnie działa poprawnie

Reve a moze przerob ten sklepik co masz na dr pod bb usun nie ktore opcje a nie ktore mozesz z edytowac oczywiscie jesli to bedzie zbyt trudne a napisanie nowego pluginu latwiejsze to mozesz napisac :)) tylko jakis odjechany :))

sorki za bledy pisalem na tel :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamut0 Chciałbym ci powiedzieć że targowisko kiedyś poprawnie działało. Że gracze zbugowali, schrzanili to wasza wina niestety...

Ta szczególnie moja wina, mimo iż gram 5 dni hah. Ty też jesteś graczem, wiec też to twoja wina :). I wątpię aby to była wina kogokolwiek z graczy. To wina chu*owo napisanej strony z targowiskiem. Nawet przeglądać jest chu*owo, bo opis itemka będącego na samym dole, jest na samej górze i aby cokolwiek przeczytać trzeba zmniejszyć wielkość strony w przeglądarce -,-. Do tego dodam jeszcze, że wystawiłem wygięte na targowisko, i podobno go nie ma ;o. A ani w depo ani w ekwipunki go nie mam ! To jest po prostu kur*wa smieszne w 2 dni straciłem 1k grandow -,-. Już więcej na te gówno niczego nie wystawie...

 

 

A poza tym jak mógł gracz zepsuć targowisko, bo nie rozumiem? Serwery takie słabe, że od za dużej ilości itemków są przepełnione i dlatego lagi czy jak? -,-

 

 

@Zwracam honor co do wygiętego, ale 1 item i tak mi zaje... warty 600 grandow -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chciałbym dodać żeby sklep nie był przesadzony...

Chodzi mi o to, zeby nie było np: Bezlik ammo czy jakieś gold bronie...

Wtedy byłoby to bez sensu.

Niech będzie np. granat zamrażający na 3s czy coś tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamuto jak umiesz napisać lepsze targowisko to pisz , nawet byś kawałka tej strony nie potrafił zrobić ^^

Myślisz , że to takie proste , jakbyś widział jak ta strona jest skomplikowana to byś miał odmienne zdanie.

Pisze wiadomość u góry:

Proszę nie wystawiać śmieci.

Jest wiadomość widoczna żeby nie wystawiać jakieś badziewia bo się strona zbuguje.

Zaraz zaglądnę na targowisko mamuto , za każdy twój śmieć dostajesz +1 dzień bana.

A temat zamykam bo spam widzę jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6BaseBuilder - 79.133.192.40:27063Propozycje zmian"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie