Skocz do zawartości

Zablokowane Nie można znaleźć serwera


DmG

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie masz wersji CS'a pobranej z naszej strony, to raczej może być wina wersjii jakiej posiadasz. :) Spróbuj pobrać z naszej strony, a swojego "non-steama" usuń z dysku. Jeśli zaś masz pobrany z naszej strony, to nie wiem cóż może być powodem, jak na razie przeszukuję internet w celu rozwiązania Twego problemu, jeśli coś znajdę - od razu edytuję post, bądź napiszę kolejny z prawdopodobnym rozwiązaniem. Spróbuj zrobić tak jak napisałem wyżej, jeśli to nie pomoże, czekaj na rozwiązanie! :) 

http://cssetti.pl/download <----- :) 

Napisz jak zadziała! :D

Edytowane przez Elajtowy
b_560x95.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem na steamie nie działa, pobrałem ns też nie działa. Na wszystkie inne serwery mogę wejść, a only dd2 nie działa.

Nie wiem czy na takiej zasadzie to działa, ale chyba Twoje konto zostało zbanowane na DD2 i dlatego Ci nie wyświetla serwera, bądź po prostu masz zablokowane porty. (Co też było pisane, na jednym z Forów) 

 

Mogę się mylić, bo szczerze kiedyś się spotkałem z taką sytuacją, ale szukałem rozwiązania właśnie na Forach, pomogła mi instalacja nowego CS'a~Nowszej wersjii~  i całkowite usunięcie pozostałych jakie miałem wgrane. (Mowa tutaj o NS'ach) 

Jeśli problem występuje na Steam, nie wiem cóż może być powodem, mi wszystko śmiga jak należy, więc wina leży po Twojej stronie. ;) 

b_560x95.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie