Skocz do zawartości

Zablokowane Brak możliwości połączenia się z serwerem 4MAP'S!


Krime.^

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Dziś po szkole wbiłem sobie na Naszego 4Map's no i bez najmniejszego problemu przegrałem kilka mapek, potem opuściłem serwer i po jakiejś godzinie wróciłem ponownie (miałem odpalonego yt + fb oraz forum), trochę mnie lagowało i ping zaczął skakać, po czym serwer się dla Mnie zawiesił wyskoczył error i mnie rozłączyło. Od tamtej chwili nie mam możliwości aby połączyć się serwerem. Próby połączenia się przez konsole nic nie dają, serwera wgl. nie mogę dodać do Ulubionych oraz zniknął mi z Historii... Teoretycznie gdy na serwerze DD2 jest 31/32 graczy to automatycznie powinno mnie przekierować na DD2 lecz gdy chcę to zrobić wyskakuje mi ten "prostokąt" że niby jestem łączony z serwerem ale nic się nie ładuje i po kilku sek. znów mnie rozłącza. Kilkakrotnie restartowałem kompa, steam'a oraz zrobiłem reinstal CS'a, niestety nic nie pomaga. Miał ktoś kiedyś podobny problem? Wiecie może co należy w takiej sytuacji zrobić? :/ 

 

 

 

W załączniku dodaje ss'a komunikatu, który wyskakuje podczas próby połączenia się z serwerem 4MAP'S.

 

@Editt:

Routera nie zresetuje bo internet z kabla jak coś :D

Każda próba udzielenia pomocy będzie nagradzana Reputką! :)

post-19437-0-07277400-1477332919_thumb.jpg

Edytowane przez Krime.^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Hyde ParkOfftopic"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie