Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Przyszłoroczny zlot cssowiczów gdzies w PL ?:)


KillinG_SprEE

Spotkanie  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie?

    • Poznań
      7
    • Kraków
      2
  2. 2. Data?

    • 1- 3 maj (majówka) lub nawet od 29 kwietnia
      1
    • 14- 16 lipiec
      5
    • 28- 30 lipiec
      3
    • 4- 6 sierpień
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakis czas temu wpadłem na pomysł pierwszego zlotu cssowiczów gdzies w Polsce, termin do dogadania mysle, pisze w tym dziale najpierw by wiedziec jakie zdanie ma administracja, trzeba by było zatem

 

-wybrac ludzi chetnych na organizatorów(najlepiej 2 max 3 by jedna osoba sie z tym nie męczyła w tym skarbnika)

-wytypowac kilka miejsc gdzie w cieple lato mozna bylo by sie spotkac oraz date(najlepiej wiadomo weekend czyli SB-ND)

-zrobic jakis vote na wybór miejsca tak by kazdy miał jak najepiej(mysle gdzies srodek PL?)

-dac znac za wczasu ludziom czyli ogłosic na serwerze ktorzy byliby chetni na zlot, oczywiscie mowa o wszystkich serwerach a najbardziej stałych graczach powyzej tych 18 lat?? :P

 

dlaczego wrzuciłem pomysł na tapete? poniewaz widze ze siec ma swoj klimat, stałych ludzi, co prawda nie wszyscy z PL ale wiekszosc a ci co beda znac date wczesniej moga sobie zabukowac oraz uważam ze spotkanie moze byc naprawde swietnym pomysłem na integracje ludzi:) brałem juz udział w podobnym zlocie i było mega, oczywiscie składki czyli rezerwacja u skarbnika(zaufana osoba) który bedzie opłacał nam miejsce pobytu na zlocie jesli to bedzie 2 dniowy zlot wraz z jakaś zaliczka dla osob chcacych sie spotkac na żywo i spedzic fajnie czas! zeby to miało rece i nogi :) rzucam taki pomysł i prosze was o wasze opinie, czy ma sens czy uwazacie ze nie? (moja opinia jak najbardziej na TAK, mimo że mieszkam w UK to przylece z checia na weekend spotkac sie z wami, pozwiedzac czy tez poprostu pograc na gitarze i pospiewac przy ognisku :)) wiec? słucham was moi drodzy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wiele razy się organizowaliśmy. Ale zawsze nic nie wychodziło ;(

Można coś zoorganizować ale wątpie że wypali ;)

tutaj mysle kwestia organizacji wiec jesli od ludzi pozbierało by sie zaliczki dość konkretne, ktorzy by wiedzieli na co sie pisza, chodzi o rozplanowanie, bo mysle ze nawet moglibysmy wynajac autobus na caly dzien by gdzies w okolicach pojezdzic, pozwiedzac, przewodnika, itp no pomysłów jest naprawde sporo bo wkoncu nie mamy 12 lat i nie jestesmy na utrzymaniu rodziców tylko mamy swoje pieniazki ktorymi mozemy sie zlozyc wspolnie na zajebiste 2 dni(wypad nad jezioro?, aquapark, do kina na film, wieczor przy ognisku w schronisku motelowym w ktorym bysmy mieli pokoje badz pensjonat, no naprawde jest mega ale to mega duzo pomyslow, trzeba pomyslec, zrobic plan, rezerwacje i zbierac od ludzi ktorzy sie zgłosza pieniadze tak by to bylo zaklepane na 100% w razie zmiany planow ktos poprostu bedzie tracił zaliczke i tyle..jesli sie wam nie udało to naprawde szkoda, ale mysle ze warto próbować bo taki zlot jak mowie cos pieknego, sam brałem udział na serwerwoni na ktorej gralem jakies 6 lat temu?? i było naprawde MEGA!!! tak pozytywnie i zajebiscie ze szok! :) tutaj mysle moze byc jeszcze lepiej bo mamy otwarty wachlarz pomysłów! :) po takim zlocie mozna odrazu planowac na kolejny rok zlot zato z innym planem:) i tak co roku jesli naprawde by sie wam spodobało :) wiem ze warto..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry ale czy rzeczywiście wypali? Spore grono osób jest wciąż niepełnoletnie, a co z tym idzie może dać kasę co najwyżej z kieszonkowego ;P 
Szczerze liczę, że to się uda nawet gdyby mnie miało nie być.

 

 

 

wlasnie chodzi tu o konkretne grono konkretnych ludzi dojrzalych na taki zlot i co najwazniejsze gotowych, a nie malolatów ktorzy maja kieszonkowe itp  xD chodzi o to by sie ze soba poznac i swietnie bawic a nie szukac zaczepek  xD roznie to bywa, no ja mam nadzieje ze jakby wypalilo to bylby pierwszy udany zlot  :) nawet jesli ktos ma 17 lat a pracuje czy cos i chce sie pojawic to nie ma problemu mysle:) kazdy bedzie znal koszta, nie bedzie to wypad za kilka tysiecy zl na glowe  :D dojazd, wiadomo prowiant, itp to wlasna kieszen, tylko wazne by kazdy wrzucil zaliczke konkretna na rezerwacje noclegu by w plecy nie bylo chyba ze pod namioty ktos bedzie wolał to czemu nie  :)

Skoro tak to ja chętnie bym się wybrał  jeśli przyszła żona mi pozwoli xD
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry ale czy rzeczywiście wypali? Spore grono osób jest wciąż niepełnoletnie, a co z tym idzie może dać kasę co najwyżej z kieszonkowego ;P 

Szczerze liczę, że to się uda nawet gdyby mnie miało nie być.

wlasnie chodzi tu o konkretne grono konkretnych ludzi dojrzalych na taki zlot i co najwazniejsze gotowych, a nie malolatów ktorzy maja kieszonkowe itp xD chodzi o to by sie ze soba poznac i swietnie bawic a nie szukac zaczepek xD roznie to bywa, no ja mam nadzieje ze jakby wypalilo to bylby pierwszy udany zlot :) nawet jesli ktos ma 17 lat a pracuje czy cos i chce sie pojawic to nie ma problemu mysle:) kazdy bedzie znal koszta, nie bedzie to wypad za kilka tysiecy zl na glowe :D dojazd, wiadomo prowiant, itp to wlasna kieszen, tylko wazne by kazdy wrzucil zaliczke konkretna na rezerwacje noclegu by w plecy nie bylo chyba ze pod namioty ktos bedzie wolał to czemu nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Kategoria administracyjnaStrefa Teamu CSowicze"

do

"Forum główneKącik UżytkownikaOgłoszenia".

 

 

Myślę, że ten temat powinien znajdować się tutaj, a nie w strefie teamu, gdzie wszyscy lub większość go nie widzi, a zapewne też będą zainteresowane takowym zlotem i mogą się wypowiadać :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałbym ale pewnie nie będzie czasu i za daleko :D

Poto własnie kolego omawiamy to zawczasu by kazdy w swoim napietym grafiku zycia znalazl w weekend 2 magiczne dni ktore mogby poswiecic na spotkanie, relax, zabawe, integracje z dala od rzeczywistosci :D cssowicze ale naprawde, nie w sieci, nie w monitorze, tylko na żywo :) jesli sie ogarniemy do kupy to napewno moze byc z 10-15 a nawet 20 osob chetnych na taki wypad :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W sumie pasuje się w końcu styknąć, ale nie wydaje Mi się, że to będzie teraz. Możliwe, że prędzej wakacji, ale to też jak wiadome nie jest pewne gdyż większość z was wyjedzie "gdzieś tam". Taki zlocik idealnie pasuje zrobić w Krakowie :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się rękami i nogami. Później dopisze swoje propozycje.

 

Przede wszystkim na taki wypad polecam mazury. Niekoniecznie Olsztyn, ale jeśli chodzi o zakwaterowanie to jest tanio. Dostęp do jeziora z dużej ilości miejsc, imprezy? Kluby i wakacyjne imprezy to u nas norma. Termin? Końcówka sierpnia, wtedy jest najtaniej. Zaliczka? Wpłata na konto, do którego dostęp będą mieli organizatorzy. Mikołajki, Giżycko, Ryn, Węgorzewo, Ruciane Nida i okoliczne miejscowości. Noclegi można znaleźć od 20 zł os/noc.

Edytowane przez KociaMama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł nie jest zły ale według mnie jak się bawić to się bawić. Z miejscem bym jeszcze podyskutował. Co do terminu byłbym raczej za wakacjami np. końcówka sierpnia jak to podała @KociaMama. Tylko teraz jest jedno zasadnicze pytanie. Czy tym razem jak robimy to na poważnie czy nie. Żeby nie było iż znajdą się chętni, a później będą się po kolei odwoływać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według Mnie najlepiej by zrobić zlocik w Krakowie ;) Bo trzeba poznać mordki z forum, jak i piękne kobiety <3

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według Mnie najlepiej by zrobić zlocik w Krakowie ;) Bo trzeba poznać mordki z forum, jak i piękne kobiety <3

No i tu się zgadzam, Kraków jest odpowiednim miejsce, bo autem dojadę , a inne miejsca to będzie problem :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak Ibiza? :D
A tak serio to wiadomo, że każdy będzie patrzył pod siebie więc najlepiej wybrałbym miejsce które wszystkim będzie odpowiadać.

Jeśli pomysł przejdzie to proponuje zrobić ankietę dotyczącą miejsca spotkania.

Edytowane przez MoSsi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Ja proponuje miejsca górzyste, Ja akurat pochodzę z Wielkopolski, więc uważam, że to będzie dobre rozwiązanie. Niestety jeżeli ktoś ma daleko to już niestety jest problem. Jeżeli chodzi o nocleg to mogę zaoferować coś ciekawego i taniego, ale na 100% musiałabym wiedzieć ile osób będzie. 

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie