Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Ban za niby aima.


KL;

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  Ex6sTeNz

Serwer: 3# GO MOD
Nick admina: TORCIDA GORNIK ZABRZE <3
Data i godzina: teraz 
Link do Twojego bana: http://bany.stronazen.pl/ban_list.php?bid=5230

Link do HTLV: Nie mam, bo nie ma HLTV na serwerze... :)
Opis sytuacji: Gram sobie po jakiejś prawie miesięcznej przerwie, staty jak zawsze dobre :D I oczywiście banik poleciał za niby Aima :D Śmiech na sali.
Dodatkowe informacje: Raczej brak... Proszę o szybkie UB. :)

 

Torcida, jeżeli masz te demko to możesz je tutaj wstawić. 

Edytowane przez KL;

0hRcjE.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że jesteś spalony wszyscy dobrze wiemy, jako że gdyby nie mój znajomy sędzIa z antycheat miał byś już tam bana

jesteś gównem na steamie który pali sie jak popierdolony, nie raz już miałem kręcić demo na ciebie ale teraz to już zjebałem naprawdę bo zamiast kręcić dalej te twoje śmieszne opcje zmiany nie siedzę na spect grasz na wh i ab, Jesteś adminem a się palisz jak pizda, dla mnie jesteś gówno za dużo osób wrzucił na antycheat.pl oraz blacklisted.pl żeby nie wiedzieć jak wygląda aimbot jak się go ogląda, używasz pierdolonego hacka z csh o nazwie leis bądź organner, na anty ss nic nie wychodzi bo jest to w cheacie, ale aimbota nigdy legit nie zrobisz więc pozdrawiam, gdyby było hltv już dawno bym cię wjebał na ac ale szkoda mi valve że musi się użerać z takimi lamusami.

 

demko wrzucę do 20 minut, gdyż słaby net, masz szczęście że jest go 3 minuty, nie 20 ale i tak widać ab na nim + twoje zmiany ustawień, aż szkoda gadać że główni administratorzy mają wyjebane na ludzi którzy chcą pomóc, a odpalów na stanowiska adminowskie dawają bo mają steam.

 

demko. http://www16.zippyshare.com/v/vefv2Zbq/file.html

 

nic więcej dodawać nie muszę

wystarczy że zmiany ustawień od deada z awki pozmieniałeś i już na środku pokazałeś swoje jebane esp/wh. a ab jest tym miłym dodatkiem na którym umiesz grać bo tak to jesteś lamus. i powinieneś być zdregradowany z tego stanowiska bo lamisz tą grę...

 

Gdybym nie miał racji, twoje konto w cs było by bardziej ogarnięte, masz konto ile, 4-5-7miesięcy, i do tego bany na tym koncie na innych sieciach, może administracja z csowiecze naprawdę ma wyjebane w takie rzeczy, tego nie wiem.

 

Ale skoro masz takie konto i jesteś typowym ogarniaczem, ciekawe że konta na steam nie miałeś wcześniej i nie mów mi że grałeś na ns bo jest to śmieszne.

 

A jeżeli je miałeś, nie raz musiałeś je banować skoro jedno konto masz 7 miechów.

w sumie valve banuje co jakiś czas takich lamusów, najlepsze jest to że bany na takich kontach robią sie gdy użytkownik nie loguje się na konto przez 5mc a później gra nawet czysto. Więc spokojnie jak tutaj cię odbanują to dostaniesz od valve bana, i jebnę sobie te konto do profilu by widzieć jak grzeją się lamusy.

 

pzdr.

Edytowane przez torcida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech administracja się znormalizuje, nie mam 15 lat jak większość tutaj i odpały mnie nurtują dla mnie jest on skończony, mogę odjeść z administracji, jak on go będzie dalej posiadał.

 

Faworyzacja jest tutaj na sieci, kolega za kolegą stoi, dlaczego tak jest?, może czas na zmiany.

 

Chcecie być wielką siecią a nawet nie umiecie ogarnąć że administracja która jest dodana, lata odpalona, gdzie tu sens w prowadzeniu takiej sieci?

 

Ciekawe co by było gdyby np Apo ty byś był spalony, pewnie koledzy by ci dali 1 szansę, i byś dalej od(********* latał.

 

to jest śmieszne.

 

już nawet nie komentuje tego tematu, bo 1 za 2 stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie kolego :) wiemy ze masz 25 lat, ale kultura panie a nie rzucanie wyzwiskami na prawo i lewo :p w momencie gdy admin oskarza admina mysle ze bedzie tu napewno potrzebny powod DEMA ktore mam nadzieje ty nagrałeś przed zbanowaniem badz masz HLTV , a nie słowa po tym jak kolezka kogos tam fartowo zabił czy cos :) uwierz mi ze ja rowniez nie znosze odpałów i mam podobne myslenie jednak to jest forum i trzeba tutaj miec klase i szacunek :) napewno wszystko sie wyjasni lecz jak nie masz dowodów twardych na to co kolega admin wyprawia wątpie ze cos uda sie tutaj zrobic w tej sytuacji :) Pozdrawiam i cierpliwosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, opanuj się człowieku... Skąd drzemią w Tobie takie emocje? Ja wiem, że gram czysto i czekam na UB. :) Inną drogą nie powinieneś mieć Adma za te wyzwiska w moją stronę.  :) I te pogróżki na serwerze, nawet jeżeli nic w Twoją stronę nic takiego nie powiedziałem... Porażka. Tylko umiesz wyzywać i banować za nic. W ogóle jakim cudem masz Adma, jeżeli nie masz Steama? ;o Kto Cię wziął na Adma? Admin powinien posiadać kulturę, a Ty takowej nie posiadasz, przykro mi. :( W ogóle chciałbym jeszcze dodać, że pierwszy raz na oczy widzę cheata o nazwię "Organner". :D

Edytowane przez KL;

0hRcjE.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, widać ładnie umiesz kłamać, gdybym miał teraz status z konsoli już miałbyś bana na blu, więc mi tu nie mów że nie wiesz co to jest.Bo na tym demku które ma 3-5 minut widać wszystko jak na widelcu.

Co do kultury, stopniowo ją ograniczam, nie da się wszystkiego ogarnąć... :)

 

A bana na betsach perma masz za wyzwiska, a może za kulturę, daj sobie sam looz i ogarnij te sety, bo brak mi słów na odpałów

 

Jako że sformatowałem drugi dysk ssd, nie mam starego demka z konsolą, a tak to już byś był, i było by potwierdzenie.

że latasz spalony jak jakaś *****

 

 

// edit

 

Powiem inaczej

 

akcja nr 1

 

ESP, nikt nie ma takiego wyczucia celownikiem by jechać modelowo na typa który biegnie przez resp ct na b

 

akcja 2

 

wbiegasz na środek przeleciałeś celownikiem na typa przez środek i widzisz że jest 1, widzisz że skraca, czekasz...

 

akcja nr 3

 

stojąc w dolnym ustawiasz nie tylko esp, ale i aimbota, i widać to od razu po pierwszym chłopie który wychodzi z bramy, nikt nie ma takiego refleksu, nawet neo w szczytowej formie. (a nie jednak sie mylę jest jedna taka akcja na trainie jeszcze jak był w mymie i to na mapie de_train.)

 

akcja nr 4.

 

stojąc dalej w dolnym po zabiciu chlopa, namierzasz celownikiem po modelach, widać to po liniach na esp.

Czysty to może jesteś po kąpieli w wannie, bądź pod prysznicem, ale nie na tym demq

 

Więcej nawet nie musiałem kręcić..., bo aż brak słów, odpalać się i jeszcze kłamać w żywe oczy, kogo ty chcesz oszukać pfff. haha, cały mój teamspeak zlewa z tego demka, a nie są to osoby pokroju dzieci, tylko dorosłe osoby, które mają swoje lanowe turnieje za sobą.

 

Co do tego steama, już czekam 3 tydzień na 2 odpowiedzi od supp steam, podałem im kod prosto z pudełka i dalej im coś się nie zgadza, wiec proszę wybacz. na 1.6 na moim koncie mam ponad 11 tyś godzin przegrane w samym 1.6, nie wspomnę o source i o zepsutym cs go, które jest w ogóle smutne.

 

Gdybym nie chciał czyścić  z tej sieci cheatów nie podpisał bym się w zgłoszeniach na rekrutacji.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ok Twoim zdaniem latam odpalony, że hoho xD To dlaczego nie wyrwałem Vaca na konto, jeżeli mam już przegrane 500h+ w 1.6 i prawie 100 w cs:go? ;o Nigdy nikogo nie wyzywam, więc nic na mnie nie masz :) Już miałem demko rozpisywane i rozpisywał mi je Apoi... Nic nie miałem to i teraz nic nie mam. W ogóle co to jest za demko? Ani odpalić nie mogę, ani nic. I ktoś, który dobrze gra ma słuchawki, a Ty może takowych nie posiadasz :/ A i większość ludzi przerasta Ciebie skillem, Ty tylko umiesz wyzywasz i dyrygować innymi.

 

P.S W ogóle nie wiem czy to moje demko... A jeżeli jest to moje to też się zdziwiłem tą banią z dolnego dla kolesia :D Sam do siebie powiedziałem "ouuuhh". To był naprawdę szybki dryg, chociaż słyszałem go to się wcelowałem.

Edytowane przez KL;

0hRcjE.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc:

Akcja 17:50
Reakcja na model, zauważył iż CT przebiegł przez bramę i zaczął skanować lewą stronę drzwi.
CZYSTE.

Akcja 18:14
Zanim wybiegł na mida usłyszał i zauważył strzały, które były odpowiedzią ct na widok terrorysty stojącym przed oskarżonym. Po zabiciu, oskarżony sprawdził miejsce bs'a zachowując ostrożność. Nie widziałem tam skana jak to Ty zauważyłeś. Dopiero ruszył celownikiem na ct kiedy zauważył jego model a dokładniej głowę.
CZYSTE.

Akcja 18:28
Również zauważył i usłyszał strzały ct dobiegające z gali, które były odpowiedzią na widok kolegi z drużyny terrorystów i również jak na akcji przed zachował ostrożność w zabiciu ct, lecz nie ukrywam iż z początku też uważałem, że ma wh ale po sprawdzeniu dokładniej i spowolnieniu demka stwierdzam, iż to była normalna reakcja.
CZYSTE.

Akcja 20:09
I dochodzimy do wisienki na torcie. Na moje zachował zimną krew i zagrał na słuch. Gdy był wcelowany w dolny trup, usłyszał kroki dobiegające z bramy na midzie i oddał strzał. Faktycznie iż była to kosmiczna głowa ale czasami zdarzają się takie "życiówki" i na moje nie miał tu kolega żadnych wspomagaczy.
CZYSTE.

Akcja 20:15
Tutaj natomiast słyszymy jak ct używa spadochronu i automatycznie oskarżony się wcelował. Znów gra na słuch.
CZYSTE.


Po obejrzeniu demka, mogę stwierdzić iż gracz zagrał czysto i przyznaje mu UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie