Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Ktoś przychodzi ktoś odchodzi


Mr. Darkness

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym pożegnać moją ulubioną sieć jest to moje ostatnia już sieć. Zauważyłem nie nie warto tracić czasu na granie, ocknąłem się i przejrzałem na oczy. Druga sprawą są lekkie problemy rodzinne niedawno zmarł mi braciszek i chce pobyć z bliskimi bo tak naprawdę nie miałem dla nich nigdy czasu siedząc wpatrzony w monitor.

Chciałbym serdecznie podziękować

@ShadoOw - nie zmieniaj sie bracie jesteś naprawde spoko gościem, to ciebie najbardziej podziwiam na tej sieci. Do zobaczenia mój grubasku, byłeś 1 osoba na tej sieci którą naprawdę polubiłem idz po J@ haha

i @KiKerr - jesteście naprawde wspaniałymi ludźmi, dziękuję wam za danie mi szansy

pełnienia funkcji Moderatora Counter Strike oraz innych rang naprawdę było to dla mnie coś wspaniałego

@RumcajsJumper - walcz o tą sieć bo naprawdę jest o co, jesteś równym gościem i naprawdę szacun za tą sieć nigdy złego słowa o niej nie powiem

@Najarany - wiem że za mną nie przepadasz ale ja ostatnio nawet cie polubiłem trzymaj sie mordeczko

@Królowa - fajnie było cie poznać kobitko

- fajna z ciebie kobietka, twoje pytania byly z kosmosu XD

@drenn - trzymaj sie również

- o tobie nie zapomniałem równy z ciebie gość trzymaj się

Jeżeli o kimś zapomniałem to przepraszam

Jednym słowem dziękuję wszystkim użytkownikom sieci trzymajcie się mam nadzieje że tu wrócę

Proszę o odebranie rang

 

Jak coś tu macie moje gg 60437422

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wyczuwam, że Ty nie odejdziesz na dobre i będziesz wpadał, nie chciałabym, żeby kontakt się z nami urwał, bo Cię mega polubiłam! :)

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie