Skocz do zawartości

Zablokowane Ktoś przychodzi ktoś odchodzi


Mr. Darkness

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym pożegnać moją ulubioną sieć jest to moje ostatnia już sieć. Zauważyłem nie nie warto tracić czasu na granie, ocknąłem się i przejrzałem na oczy. Druga sprawą są lekkie problemy rodzinne niedawno zmarł mi braciszek i chce pobyć z bliskimi bo tak naprawdę nie miałem dla nich nigdy czasu siedząc wpatrzony w monitor.

Chciałbym serdecznie podziękować

@ShadoOw - nie zmieniaj sie bracie jesteś naprawde spoko gościem, to ciebie najbardziej podziwiam na tej sieci. Do zobaczenia mój grubasku, byłeś 1 osoba na tej sieci którą naprawdę polubiłem idz po J@ haha

i @KiKerr - jesteście naprawde wspaniałymi ludźmi, dziękuję wam za danie mi szansy

pełnienia funkcji Moderatora Counter Strike oraz innych rang naprawdę było to dla mnie coś wspaniałego

@RumcajsJumper - walcz o tą sieć bo naprawdę jest o co, jesteś równym gościem i naprawdę szacun za tą sieć nigdy złego słowa o niej nie powiem

@Najarany - wiem że za mną nie przepadasz ale ja ostatnio nawet cie polubiłem trzymaj sie mordeczko

@Królowa - fajnie było cie poznać kobitko

- fajna z ciebie kobietka, twoje pytania byly z kosmosu XD

@drenn - trzymaj sie również

- o tobie nie zapomniałem równy z ciebie gość trzymaj się

Jeżeli o kimś zapomniałem to przepraszam

Jednym słowem dziękuję wszystkim użytkownikom sieci trzymajcie się mam nadzieje że tu wrócę

Proszę o odebranie rang

 

Jak coś tu macie moje gg 60437422

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wyczuwam, że Ty nie odejdziesz na dobre i będziesz wpadał, nie chciałabym, żeby kontakt się z nami urwał, bo Cię mega polubiłam! :)

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie