Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Co kupić na prezent ? :D


TeRRoRYsTka

Rekomendowane odpowiedzi

Za niedługo idę na urodziny do mojej mamy siostry chłopaka kończy on 25 lat i nie wiem co mu mogę kupić na prezent pomóżcie mi :D :D  <zawstydzony>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj mu kopertę,( oczywiście z kasą ) to chyba najlepszy i najbezpieczniejszy prezent. Może nie trawi na Olx  z powodu "sprzedaje, nie trafiony prezent" 

"Prawdziwa wiedza na zawsze pozbawia człowieka pewności, czego by ona nie dotyczyła"

Maks Frai abbadon-header-768.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam o zakupie krzyżyka na naszyjnik bo on nosi i tamten juz ma dość długo i do tego może jakaś wódke albo whisky a jak nie to perfumy Dawida Beckhama :D

co myślicie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest Polakiem i impreza odbywać się będzie w Polsce, a prezent ma być "użyteczny/przydatny" itp. To jak na Polaka przystało polecam zakupić wódeczkę ;) Tańszy i bezpieczniejszy prezent niż koperta, gwarantuję, że solenizant będzie zadowolony.

Obczaj tylko w jakim alko gustuje i zamiast 0.5 lepsze będzie 0.7 :D

Oczywiście po takim prezencie bankowo solenizant Nas polubi, a może nawet pokocha xD

- jest jaki, że bedziemy zapraszani na każde, nawet najgłupsze święto ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobas prosta sprawa, 25 pełniejsza liczba mniej więcej, nie kupuj wódki bo ile można. Kup inny trunek w innym kształcie niż butelka. Ja przykładowo dostałem Whisky w " butelce " która miała kształt miecza.

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy o piciu, za dużo pijakow. Krzyżyka mu nie kupuj bo już ma jeden to po co mu drugi. Na prezent kupiłabym coś praktycznego i coś co mu się przyda. Zobacz jakie ma hobby i mu to kup :)

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prezent kupiłabym coś praktycznego i coś co mu się przyda. Zobacz jakie ma hobby i mu to kup :)

 

Terrorystka pisała wcześniej, że On lubi alkohol ;) Więc, skoro lubi %% a prezent ma być praktyczny oraz ma Mu się przydać tooo polecam wódkę ;) Tylko tak jak wspomnieli koledzy wyżej, jakaś fajna (nietypowa) buteleczka i to wystarczy :) xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci proponował Hmm jakieś czekoladki zwykłe lub z alkocholem coś co lubi 

tam wiadomo jakąś flaszeczkę wódki której jeszcze nie pił też możesz kupić albo

kupić mu po prostu coś co potrzebuje czym się interesuje jakąś grę czy coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terrorystka pisała wcześniej, że On lubi alkohol ;) Więc, skoro lubi %% a prezent ma być praktyczny oraz ma Mu się przydać tooo polecam wódkę ;) Tylko tak jak wspomnieli koledzy wyżej, jakaś fajna (nietypowa) buteleczka i to wystarczy :) xD

 

No dobra, może gdzieś przeoczyłam ten punkt :P Jeżeli o to chodzi to już bym jakiś dobry trunek kupiła. :D

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy o piciu, za dużo pijakow. Krzyżyka mu nie kupuj bo już ma jeden to po co mu drugi. Na prezent kupiłabym coś praktycznego i coś co mu się przyda. Zobacz jakie ma hobby i mu to kup :)

 

Wiesz co ma krzyżyk ale strasznie wytarty także chyba to mu się najbardziej przyda bo to zawsze będzie nosił no i do tego może jakieś alko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Hyde ParkOfftopic"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie