Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane skarga na admiNA


PachaAllaha

Rekomendowane odpowiedzi

 

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

 

Twój nick: burak z nowej soli TKACZ

Nick oskarżonego: Elajtowy ONETAPDEAGLE.exe,

IP/SID oskarżonego:

Godzina i data zdarzenia:

Mapa: DD2

Screeny/demo:

Opis sytuacji: Dostaje bana za moj nick. Calkowicie nie rozumiem tej decyzji. Uwazam, ze nie lamie zadnego punktu regulaminu dotyczacego nickow graczy. Prosze o uzasadnienie..

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !

Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.

 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !

Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyc jeszcze chcialbym, ze po dwoch kickach "zmien nick" wchodzilem na serwer i zadawalem pytanie szanownemu adminowi odnosnie powodu wymuszenia na mnie zmiany nicku. Za kazdym zostalem przez niego "olany", nie przedstawil mi zadnego argumentu itp.

Dodam jeszcze, ze od jakiegos czasu gralem juz pod tym nickiem podczas obecnosci innych adminow.. nikogo nie urazal moj nick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie Panie ŚmierdzącaPachaAllaha. 

Muszę niestety stwierdzić ze Powód Twego bana, nie jest przypadkiem -a jednakże nie wiem skąd wiadome jest o Moich Danych Prywatnych. *(Facebook?) 
Powiem Tak, zwięźle i na Temat - wpisując ten nick, wiedziałeś na co się liczysz. Nie jestem jakimś 15-sto latkiem by jednakże bagatelizować Twe wprost aroganckie zachowanie w Moją stronę. Używając mego Nazwiska w Swoim nicku, dodając Miejscowość jak i obraźliwe słowo "Burak", jest jednoznaczne iż przekaz jest w Mą stronę, proszę Administrację postawioną wyżej o wydanie Kary temu Graczowi, gdyż widocznie on jednakże chce bym dał mu pernamentnego bana z własnej woli. Ma osoba jednakże nie jest przekonana do Tego by wymierzać karę w wyniku tylko samej Nazwy Użytkownika, lecz ta osoba - ewidentnie przesadza. 

Me Nazwisko i Miejscowość, jest wpisane w Tym nicku. Czegoś tylko nie rozumiem w Tym wszystkim, cóż zawiniłem? Czy nie przestrzeganie regulaminu w stosunku do Twej osoby - nie dociera? Myślisz że ja jestem Dzieckiem (?) Tudzież mam Dwadzieścia Dwie Wiosny za Sobą i oświecę Twą osobę że nie jestem już człowiekiem którego śmieszą takie "Zabawy". 
 

PS: Dodam jeszcze jedno iż Użytkownik podał Swoje miejsce zamieszkania "Skąd : nowa sól" gdzie wcześniej miał wpisane "Skąd: Z Dupy" ale widocznie wszystko robi po to by mnie Udupić. 
Sprostuję Twe starania u uświadomię twą osobę, że karam zgodnie z Regulaminem, którego stwierdzam z przykrością -  nie spełniasz w stu procentach i nie stosujesz się do nadanych Ci Kar czy też Zasad.

b_560x95.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - nie jednemu psu burek na imie.

Po drugie - nowa sol liczy ok 40k mieszkancow, wiec burakow tam pelno.

 

 

A, ze zdarzyla sie zbieznosc taka to ja nic nie poradze. Wypadaloby jednak powiadomic mnie o powodzie dla ktorego mialbym zmienic nick, niestety tak jak pisalem dwukrotnie zostalem "zlany".

Piszesz o danych prywatnych, tak wiec nie moglem byc swiadomy, ze tym nikiem uraze szanownego pana admina.

Zalecam rowniez wiecej dystansu, 22 wiosny za soba juz w jakims stopniu powinny zobowiazywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja Osoba, Twe Skargi, Twe Oburzenie, wskazuje na brak szacunku do mej osoby - skoro ja próbowałem szanować Twą osobę (jednakze nie przestrzegałeś regulaminu). 
To Twa osoba powinna szanować Moją, czyż nie? Nie jest to temat do Dyskusji i po parę razy nie musisz pisać tego samego. Niestety, obstawiam iż Twój wiek jest dość niski - sądząc po Toku rozumowania jak i Kłamstwach które piszesz, troszeczkę Łżesz moim zdaniem, pisząc "Burak z Nowej Soli TKACZ" Myślisz że ktoś jest palcem robiony? Nie, niestety ale każdy ma swój tok myślenia, wywieranie emocjii i każdy człowiek jest inny, nie jest to zbieżność i wątpię by Twój NickName nie miał na celu obrażenia, mej osoby. Dorośnij Kolego, do ro śnij.

b_560x95.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do skarg mam prawo, a wiec korzystam.

Oburzenia=brak szacunku? pierwsze slysze, ale jesli juz chodzi o szacunek to trzeba sobie na niego zasluzyc.

Przytaczenie wieku nie ma tu zadnego zwiazku.

Zarzucajac komus klamstwo powinno sie potrafic to udowodnic. Jesli jednak nie jestes w stanie to sa to tylko pomowienia z twojej strony. Jak mam szanowac cie, gdy rzucasz w moja strone takie oszczerstwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Skarga odrzucona. Bylem na serwerze, kolega dostał 3 kicki za nick (z elajtowego nazwiskiem), wiedział o co chodzi ale to olał.. więc dostał bana. Tego typu prowokacje będą karane banami.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie