Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga na admina


torcida

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: TORCIDA GORNIK ZABRZE
Nick oskarżonego: rafal maister
IP/SID oskarżonego:
Godzina i data zdarzenia: przed chwilą
Mapa: dd2
Screeny/demo: brak dema hmm nie ma na servie.
Opis sytuacji:

 

Gram sobie normalnie, gdy mogę bo tak to siedzę na specie, i załatwiamy sprawy wobec graczy, kicki, bany, etc.

Miałem więcej czasu na grę niż zwykle dlatego zagrałem sobie mapę dd2.

 

Gram sobie przy bs A, gdyż było 5/4 graczy stoje sobie i zabijam średnio po 3 głowy i koniec rundy bo reszty nie dam rady zabić bo ktoś inny to robi, ale nie tutaj o tym pisać chciałem przejdźmy dalej

piszę rafałowi że jest change że tt sobie kampi, a ct rashuje, po chwili gdy wrociłem po 1 minutowej nieobecności bo byłem chwileczkę afk, gram dalej, po chwili otrzymuje bana od pana rafala maistera zaznaczam zwykłego Admina.

 

2.1 Admin nie ma prawa zbanować innego admina.
2.6 Wszyscy admini mają obowiązek współpracować ze sobą. Wszelkie różnice zdań rozstrzygają prywatnie lub u opiekuna serwera.
 
W logach też jest opcja to co pisałem do tego pana, widać chłopaczek coś nie czyta regulaminu serwera. Proszę o ocenę tego poczynienia, bo teraz to się rozczarowałem. Gdyby było demo miał bym dobry dowodzik, lecz hltv nie ma na serwie.
 
Najlepsze jest to że stałem przy BS A, a admin dał mi bana na 5 minut, 5 minut to nic, ale zasady są jasne.
regards.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Pomyłka Admina rafał maister wyjaśnione 

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

 

Edytowane przez p47Killer
759_zzz.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie