Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Turnieje/Mixy/Team/Kupno Vip za euro :)


Oregano

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko :D Mam parę propozycji dotyczących ogólnie całej naszej kochanej serwerowni

1) Pierwszym moim pomysłem , oraz mojego Team'u jest zorganizowanie turnieju na CSOWICZACH  . O jakieś nagrody  Np Team'y mogą się zrzucić , zrobić tzw wpisowe i kto wygra turniej ten dostaje hajs/nagrody które będzie miał Rumcajs ew może sam coś ogarnąć (ale to wszystko do rozpatrzenia) . Co może być bardzo fajną sprawą i może przyciągnąć wielu nowych graczy

2) Patrząc na moją 1 propozycje zachęcam osoby do tworzenia drużyn

3) Dobrym pomysłem jest także otworzenie tematu/działu żeby umawiać się na tzw Mixy itp.

4) Następną kwestią dotyczącą Turniejów/Mixów jest otworzenie małego serwera 5/5. I zrobić np. ten serwer na hasło żeby nie wchodziły osoby 3 które mogą przeszkadzać. I np. na forum gdy 2 teamy by się dogadały, piszą do admina po hasło i umawiają datę godzinę żeby tego Mixa zagrać ;D

5) Z tego co zauważyłem na naszej serwerowni jest wiele osób które pochodzą  zza granicy . Mam taką osobe w Team'ie która nie może kupić VIP'a , a chciałby bardzo wesprzeć serwerownie . Może dałoby radę zrobić coś z płatnością w euro (sms) etc  ?

 

Dzięki za rozpatrzenie ;D Pozdrawiam Oregano :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o punkt 5, to chyba w takiej sytuacji należy skontaktować się z Rumcajsem na PW i dogadać się co do zakupu Vip'a w innej walucie, bo jeśli dobrze pamiętam to taka możliwość istnieje ;)

 

Co do pozostałych punktów, to fakt na serwerach (np, na 4MAPS) zaczęły powstawać amatorskie klany, które chcą ze sobą rywalizować ale nie mają gdzie. Z tego co mi wiadomo na sieci jest serwer przeznaczony do Mixów (po prostu nie jest udostępniony w tabeli). Myślę, że uzyskanie dostępu do tego serwera to kwestia dogadania się z czerwonymi ;) Ustalamy dokładny termin, zbieramy pełną ekipę, piszemy na GG do rumcajsa, on udostępni nam IP i hasło i serwer mamy, nie trzeba by już szukać opustoszałych ruskich serwerków xD Dobrze by było gdyby podczas tych mixów jakiś admin był na serwerze, który by ogarniał towarzystwo "w razie w".

 

Ogólnie pomysły spoko, tylko trzeba by to wszystko mądrze rozplanować.

 

PS. Nie pamiętam aby jakikolwiek Mix na tej sieci wypalił xD no może jakiś 1 ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneSprawy dotyczące forumPropozycje i uwagi na temat CSowicze"

do

"Sprawy ogólneSprawy dotyczące forumArchiwum".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneSprawy dotyczące forumArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie